Результати Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2019 → по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 1E 2A 2B 2C 2D 2E Сума Дип.
1 Філоненко Ігор Русланович УФМЛ 10 16.75 0 11.61 0 13.5 12 19.2 10 27.6 0 110.66 I
2 Мельник Денис Миколайович Херсонська обл. 10 20.75 11 12.2 0 0 10.5 20.25 10 6.3 12.75 103.75 I
3 Гембаровський Олег Богданович Львівська обл. 10 18.75 8.6 1.79 7.2 12.75 9 2.2 10 22.35 9 101.64 I
4 Авсієвич Володимир Русланович Хмельницька обл. 10 15.75 12.2 4.76 8.8 6 9 23.5 10 0.6 9.38 99.99 I
5 Бакалік Назарій Андрійович Львівська обл. 10 16.5 13.4 4.76 3.5 9.75 6 16.9 10 4.8 13.88 99.49 II
6 Геращенко Дмитро Ігорович Житомирська обл. 10 25.15 2.7 5.95 8.7 8.7 12 17.9 0 0.6 15 96.7 II
7 Федоровський Олександр Сергійович Полтавська обл. 10 21.75 18.7 2.08 0 9.75 9 11.05 10 0 13.88 96.21 II
8 Воробйов Кирило Іванович Запорізька обл. 10 17.5 15.2 5.95 1.2 10.5 6 17.45 10 2.7 9 95.5 II
9 Середюк Валентин Васильович Хмельницька обл. 10 4.78 15.7 0 10 11.25 15 3.75 10 9.15 13.88 93.51 II
10 Чушенко Ярослав Володимирович Запорізька обл. 10 24.9 6 2.98 1.2 9.45 7.5 18.75 10 2.1 10.13 93.01 II
11 Козаков Данило Вадимович Донецька обл. 10 17.25 15.9 1.49 0.5 1.05 10.5 22.7 10 0 13.13 92.52 II
12 Печій Ростислав Романович Харківська обл. 10 16.13 17.4 2.08 6.7 3 9 12 10 0 13.88 90.19 II
13 Масенко Ярослав Володимирович Полтавська обл. 10 12.38 12.2 2.38 0 12.75 10.5 20 0 0 13.88 84.09 III
14 Дядюк Антон Віталійович Хмельницька обл. 10 0.6 14.9 0 9.7 3 10.5 0 0 30 13.88 82.58 III
15 Стопчатий Андрій Вадимович м. Київ 10 4.75 16.3 0 8.7 2.55 15 14.45 10 0 9 80.75 III
16 Бєлікова Маргарита Євгенівна Запорізька обл. 10 28.25 0 1.49 7.7 4.5 12 0 10 0.6 13.88 78.42 III
17 Ящук Денис Андрійович Житомирська обл. 10 24.5 0 0.3 1 11.7 6 8.45 10 3.9 12 77.85 III
18 Крилов Анатолій Ігорович Чернігівська обл. 10 9.88 10.3 3.27 1.2 4.5 7.5 8.55 10 3.9 13.13 72.23 III
19 Депенчук Марія Олександрівна Запорізька обл. 10 7.48 15.6 8.04 0 5.25 7.5 10.1 10 0 8.25 72.22 III
20 Д'ячек Аліна Юріївна м. Київ 10 16.75 5.8 4.76 0 6.75 4.5 12.95 10 0 10.5 72.01 III
21 Білокінь Єгор Тарасович Черкаська обл. 10 20.98 0 10.71 0.8 3.75 6 3.2 10 5.7 9 70.14 III
22 Гусак Станіслав Леонідович Чернігівська обл. 10 6.38 14.7 2.38 0 6 7.5 16.65 0 0.6 15 69.21 III
23 Коваленко Едуард Васильович Кіровоградська обл. 10 23 2.5 0.3 0 0.45 4.5 12.15 10 2.7 13.5 69.1 III
24 Крюков Владислав Андрійович Чернівецька обл. 10 0.9 14.1 0.89 7.5 9.75 3 17.65 0 0 13.88 67.67 III
25 Фоменко Дмитро Максимович Луганська обл. 10 5.88 0 13.69 0 3.75 9 9.45 10 0.6 13.13 65.5 У
26 Петруняк Остап Ігорович Львівська обл. 10 10.38 10.2 8.33 1 3.45 7.5 9.45 0 0.6 9.38 60.29 У
27 Карпов Артем Олексійович Донецька обл. 10 4.48 16.9 0 0 4.5 10.5 10.75 0 0 12 59.13 У
28 Майор Дмитро Ярославович Закарпатська обл. 10 0.68 8.6 6.25 9.2 0 9 0.9 10 0 11.25 55.88 У
29 Коваленко Марія Олександрівна Черкаська обл. 10 9.4 11.4 4.46 0 0 10.5 1.4 10 0.6 7.13 54.89 У
30 Шкаферак Михайло Володимирович Тернопільська обл. 10 5.28 13.8 2.68 1.2 0.75 6 12.25 0 0 11.63 53.59 У
31 Кузьменко Анна Сергіївна Кіровоградська обл. 10 9.48 13.8 2.98 0 3.3 4.5 5.4 0 0 13.5 52.96 У
32 Баран Ярослав Володимирович Івано-Франківська обл. 10 5.5 0 11.9 0 4.95 4.5 4.65 10 0.6 10.13 52.23 У
33 Шмагель Назар Андрійович Чернігівська обл. 10 5.75 13.8 11.61 0 4.5 1.5 3.95 0 0.6 10.13 51.84 У
34 Рибка Андрій Олександрович Івано-Франківська обл. 10 12.13 8.6 5.36 0 1.05 6 9.1 0 0.6 8.25 51.09 У
35 Клочак Сергій Валерійович Вінницька обл. 10 7.38 6.2 0 0 11.7 12 0 0 0.6 9.38 47.26 У
36 Голейко Юлія Костянтинівна Івано-Франківська обл. 10 3.6 8.5 5.06 0.5 3.75 6 7.75 0 2.7 8.63 46.49 У
37 Довженко Роман Олександрович Дніпропетровська обл. 10 0 16.6 0 4 3.45 7.5 0 0 2.1 10.88 44.53 У
38 Квасова Любов Русланівна Рівненська обл. 10 2.5 14.3 5.06 0 3 9 0.8 0 1.2 7.5 43.36 У
39 Вітовщик Павло Васильович Волинська обл. 10 0 13.4 0 0 6.75 4.5 0 0 6.3 12.38 43.33 У
40 Кузьменко Денис Олександрович Київська обл. 10 2.18 13.7 4.17 0 0.3 4.5 0 0 2.7 13.88 41.43 У
41 Сірікова Ольга Володимирівна Кіровоградська обл. 10 2.4 12.2 3.27 0 6.45 6 0 0 2.7 8.25 41.27 У
42 Хандохін Олександр Олександрович Одеська обл. 10 1.85 12.8 0 0 0 4.5 0 10 0 12 41.15 У
43 Лащенков Руслан Олександрович Сумська обл. 10 (8) 2.38 7.3 4.17 1 0 4.5 9.05 0 0.6 12 41 У
44 Беренда Максим Євгенович Миколаївська обл. 10 8.25 6.4 4.17 0.5 3 6 2.65 0 2.7 6.75 40.42 У
45 Проць Петро Олегович Тернопільська обл. 10 1.55 8.6 1.79 0.5 1.05 7.5 9.15 0 0 9.38 39.52 У
46 Котенко Олександра Павлівна Дніпропетровська обл. 10 15.75 2.4 4.76 1 0 4.5 0 0 0 10.5 38.91 У
47 Кікнадзе Артем Рудольфович Херсонська обл. 10 1.3 14.8 3.57 1 0 4.5 1 0 2.7 7.88 36.75 У
48 Яковлева Валерія Олександрівна Сумська обл. 10 7.4 0 1.19 0 0 6 3.75 0 0.6 13.88 32.82 У
49 Довгошлюбний Ілля Олександрович УФМЛ 10 3.48 1.6 0 0 0 12 0 10 0 2.25 29.33 У