Результати Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2018 по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 1E 1F 2A 2B 2C 2D 2E 2F AP Сума Дип.
1 Авсієвич Володимир Русланович Хмельницька обл. 10 (9) 33.54 2.75 10 7.25 11.85 0 9 35.5 13 22 10 7 0 161.89 I
2 Філоненко Ігор Русланович Чернігівська обл. 10 (9) 27.42 1.25 10 15.5 17.7 2.33 8 27.25 13 22 12.5 3 0 159.95 I
3 Шевцов Андрій Вікторович Дніпропетровська обл. 10 17.79 1.5 9.23 17.75 4.5 8.67 6 27.75 13 21 13.5 2 0 142.69 I
4 Паламарюк Максим Русланович Кіровоградська обл. 10 10.85 0 10 20 12.9 0 4 30.25 13 22 6.5 2 0 131.5 II
5 Тростінецький Олександр Сергійович Миколаївська обл. 10 10.79 0 10 4.75 17.85 0 3 28.25 13 25 8.5 3 0 124.14 II
6 Ракша Вадим Васильович Дніпропетровська обл. 10 15.34 9.75 10 7.5 14.1 0.83 5 19.5 6 19 12 1 0 120.03 II
7 Данілін Дмитро Денисович Херсонська обл. 10 22.05 8.5 3.08 13.25 4.8 0 7 25.25 13 0 13.5 3 0 113.43 II
8 Чушенко Ярослав Володимирович Запорізька обл. 10 (9) 20.71 0 10 7.25 12.3 0 5 16.5 13 22 2 1 0 109.76 II
9 Семенистий Андрій Сергійович Сумська обл. 10 (9) 13.01 3 10 5 8.4 0 5 19.5 13 24 5 2 0 107.91 II
10 Бурда Богдан Тарасович Львівська обл. 10 13.12 1.25 0.77 10 13.5 0 6 29.25 13 0 13 1 0 100.89 II
11 Ділонг Сергій Михайлович Закарпатська обл. 10 3.79 5.25 0 1 12.3 0 4 23.5 13 21 11 5 0 99.84 III
12 Зубюк Денис Валентинович Тернопільська обл. 10 3.38 0 10 6 2.1 0 6 25.5 13 21 11 0 0 97.98 III
13 Іванченко Ксенія Віталіївна Миколаївська обл. 10 (9) 15.46 0 0 9.75 17.7 0 3 12.5 13 19 5.5 2 0 97.91 III
14 Браташ Максим Сергійович Харківська обл. 10 6.36 4.5 10 0 0 0 6 20.5 13 22 12.5 3 0 97.86 III
15 Петрів Владислав Юрійович Івано-Франківська обл. 10 8.46 6.25 1.54 7 4.5 0 5 16 13 19 12 0 4 96.75 III
16 Гембаровський Олег Богданович Львівська обл. 10 (9) 13.42 2.25 1.54 5.5 16.2 0 2 17.5 13 15 10 0 0 96.41 III
17 Козаков Данило Вадимович Донецька обл. 10 (9) 21.47 1.75 0 7.75 0 0 4 35.75 13 8 4.5 0 0 96.22 III
18 Масенко Ярослав Володимирович Полтавська обл. 10 (9) 25.55 1.75 2.31 6.75 2.4 0 4 26 13 0 10 0 0 91.76 III
19 Новосьолова Аліна Олександрівна Дніпропетровська обл. 10 10.79 5 6.15 11 13.8 3.33 4 22.75 2.5 1 7.5 0 0 87.83 III
20 Бондар Христина Вікторівна Херсонська обл. 10 18.08 0.5 4.62 6.75 16.5 0 0 21.25 13 0 5 1 0 86.7 III
21 Солончук Тимофій Романович Рівненська обл. 10 3.21 1 3.08 6.5 9 0 6 29.5 13 1 10 2 0 84.29 III
22 Шевцов Роберт Рафаелович Полтавська обл. 10 1.05 0.25 10 12.75 3.9 0 6 20.5 13 0 11 4 0 82.45 У
23 Білокінь Єгор Тарасович Черкаська обл. 10 (9) 22.75 8.5 5.38 0.75 4.5 0 2 17.75 6.5 0 10 0 0 78.13 У
24 Куник Неля Вікторівна Чернігівська обл. 10 21.88 0 0 7.5 4.5 0 0 23.25 13 0 7 1 0 78.12 У
25 Гнатченко Максим Михайлович Волинська обл. 10 15.23 0 10 0 3.9 0 4 18.5 13 0 9 2 0 75.62 У
26 Фоменко Дмитро Максимович Луганська обл. 10 (9) 7.18 0 9.23 4.25 4.8 0 3 13 13 0 10.5 2 0 66.96 У
27 Мирончук Богдан Миколайович Волинська обл. 10 2.19 5.25 0.77 0 13.8 0 4 15.25 13 0 10 1 0 65.26 У
28 Ящук Денис Андрійович Житомирська обл. 10 (9) 7 0 0 5.5 4.2 0 2 21.25 13 0 8 0 0 60.95 У
29 Воловенко Данило В'ячеславович Миколаївська обл. 10 1.17 2.5 10 12 4.2 0 1 13 13 0 4 0 0 60.87 У
30 Руденко Анна Олександрівна Миколаївська обл. 10 16.33 1.25 0 1.75 0.3 0 3 14 13 0 7 1 0 57.63 У
31 Третяков Єгор Данилович УФМЛ 10 7.47 6 7.69 0 0 0 6 2.25 13 2 12 0 0 56.41 У
32 Чунтул Олександр Васильович Чернівецька обл. 10 11.26 3.25 3.85 1 4.2 0 1 7 13 0 11.5 0 0 56.05 У
33 Павлюк Владислав Володимирович Вінницька обл. 10 2.33 7 6.15 0 0 0 4 8 11 0 10 7 0 55.49 У
34 Шевченко Дар'я Валеріївна м. Київ 10 2.62 2.75 0 7.25 7.8 0 3 14 13 0 3.5 1 0 54.92 У
35 Білогрудов Даніїл Вячеславович Одеська обл. 10 4.08 10.25 10 3.25 0.9 0 4 0 13 0 9 0 0 54.48 У
36 Рибка Андрій Олександрович Івано-Франківська обл. 10 (9) 12.54 4.75 3.85 1.5 0.9 0 2 7.5 13 1 7 0 0 54.04 У
37 Олійник Святослав Васильович Івано-Франківська обл. 10 3.85 4 0 6.75 4.2 0 2 12 6.5 0 9 2 0 50.3 У
38 Крилов Анатолій Ігорович Чернігівська обл. 10 (9) 6.71 6.75 0 10.75 4.5 0 1 0 13 0 7.5 0 0 50.21 У
39 Стопчатий Андрій Вадимович м. Київ 10 (9) 0.58 4.5 0 0.5 0.9 0 5 0 0 22 5.5 0 0 38.98 У
40 Нетаврована Анастасія Володимирівна Київська обл. 10 7.58 1.75 0 3.5 0.6 0 2 11 0 0 4 1 0 31.43 У
41 Корнієнко Олександр Віталійович Хмельницька обл. 10 9.92 0 0 0 0 0 2 0.5 12.5 0 3.5 0 0 28.42 У
42 Юхименко Костянтин Олександрович УФМЛ 10 0 3.25 0 0 0.9 0 3 0 10.5 0 2 0 0 19.65 У
43 Вихристюк Дмитро Володимирович Одеська обл. 10 1.11 4 0 0 0 0 2 0 0 1 11.5 0 0 19.61 У