Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2011

# Ім'я Команда Клас CF 2011 2010 2009 2008
1 Андрусенко Аліна Анатоліївна Сумська обл. 11 У III
2 Бабин Михайло Васильович Чернівецька обл. 10 У
3 Бабкін Владислав Володимирович Дніпропетровська обл. 10 III
4 Байбуз Микола Андрійович Черкаська обл. 10 У
5 Басалкевич Олександр Андрійович Львівська обл. 11 У
6 Бевза Максим Володимирович Вінницька обл. 11 II У
7 Бегерський Михайло Васильович Черкаська обл. 11 У
8 Березін Дмитро Андрійович Хмельницька обл. 10 III III
9 Богун Владислав Анатолійович УФМЛ 10 I III III
10 Бойков Іван В'ячеславович Кіровоградська обл. 9 II
11 Будіченко Владислав Олегович Дніпропетровська обл. 11 (10) I
12 Василів Євген Миколайович УФМЛ 11 I I I
13 Васильков Артур Анатолійович Вінницька обл. 10 У
14 Вінник Денис Андрійович Київська обл. 9 У
15 Вітковський Ярослав Геронімович Луганська обл. 11 У У
16 Врублевський Віталій Натанович Тернопільська обл. 9 У
17 Ганжа Владислав Валерійович Вінницька обл. 9 У
18 Герасимів Віталій Ігорович Львівська обл. 10 I I
19 Гожий Віктор Вікторович Рівненська обл. 11 III У
20 Горпиніч Павло Васильович УФМЛ 9 У
21 Гулько Сергій Володимирович Дніпропетровська обл. 10 У У
22 Демчинський Віктор Сергійович Волинська обл. 11 У У
23 Джус Олександр Сергійович Черкаська обл. 10 У
24 Діомідов Євгеній Олексійович м. Київ 9 У
25 Дунець Роман Олексійович Львівська обл. 9 У
26 Езе Франклін Майкл Харківська обл. 10 III II
27 Єгоров Віктор Миколайович Дніпропетровська обл. 11 III I
28 Єрифа Сергій Леонідович Кіровоградська обл. 10 III II У
29 Єфимов Микита Олегович Дніпропетровська обл. 9 II
30 Желябіна Ксенія Анатоліївна Запорізька обл. 11 У
31 Жернов Андрій Володимирович Харківська обл. 10 III II
32 Заболотній Дмитро Сергійович Черкаська обл. 9 III
33 Здомський Іван Володимирович Івано-Франківська обл. 11 II
34 Зиновский Владимир Ростиславович Одеська обл. 11 У
35 Зуєв Дмитро Олегович Дніпропетровська обл. 9 У
36 Ігнатов Андрій Дмитрович Донецька обл. 11 У
37 Ігнатов Артем Юрійович Донецька обл. 11 III У
38 Казмірчук Ярослав Вікторович Житомирська обл. 10 У
39 Калінін Максим Сергійович Вінницька обл. 9 III III
40 Кардаш Олександр Олександрович Закарпатська обл. 10 (9) У
41 Кашин Андрій Андрійович УФМЛ 11 II II III
42 Кізло Олексій Юрійович Львівська обл. 10 III
43 Кіслінський Олексій Олексійович Харківська обл. 11 III III
44 Клименко Антон Андрійович Полтавська обл. 9 У
45 Коваленко Наталія Вікторівна Київська обл. 11 У
46 Кожухівський Віталій Андрійович УФМЛ 10 III У
47 Козачук Сергій Ігорович Львівська обл. 11 III У
48 Коляновський Сергій Олександрович Житомирська обл. 11 У III
49 Кондаков Олександр Володимирович Хмельницька обл. 10 У
50 Костанович Роман Вікторович Тернопільська обл. 11 У У У
51 Кравцов Дмитро Віталійович Донецька обл. 11 III III
52 Краснокутський Антон Юрійович Харківська обл. 9 II
53 Красько Олександр Іванович Рівненська обл. 9 III
54 Кримченко Роман Євгенович Луганська обл. 9 У
55 Крищик Євгенія Петрівна Дніпропетровська обл. 9 II
56 Кузава Олег Вікторович Волинська обл. 10 У III
57 Кукса В'ячеслав Вікторович Полтавська обл. 11 У У
58 Куркчі Аріф Ернестовіч АР Крим 9 (8) У
59 Кушніренко Роман Владиславович Кіровоградська обл. 9 II У
60 Лавриненко Марк Олександрович Кіровоградська обл. 11 II I У
61 Лавріненко Ярослав Сергійович Черкаська обл. 11 У III У
62 Левков Мирон Миколайович м. Севастополь 9 У
63 Лисичкін Сергій Валерійович Харківська обл. 11 III II
64 Логвінов Леонід Олексійович УФМЛ 9 У
65 Лук'янець Валентин Іванович Кіровоградська обл. 10 II I III У
66 Мазуряк Ілля Васильович Чернівецька обл. 11 У У
67 Макар Андрій Романович Львівська обл. 11 II
68 Мартинюк Тетяна Сергіївна Чернівецька обл. 9 У
69 Мельник Віталій Олександрович Львівська обл. 11 III
70 Мельник Роман Григорович Закарпатська обл. 11 II II III
71 Микитянський Максим Анатолійович Харківська обл. 10 II II II
72 Михайловський Володимир Віталійович м. Київ 10 У
73 Мінаєв Борис Юрійович Запорізька обл. 11 II II II
74 Молчанов Максим Миколайович Запорізька обл. 10 У У
75 Москальчук Андрій Юрійович Житомирська обл. 9 III
76 Мостовий Андрій Володимирович Кіровоградська обл. 9 I У
77 Музика Дмитро Михайлович Миколаївська обл. 10 У
78 Нагін Сергій Юрійович Кіровоградська обл. 11 (10) I II I У
79 Науменко Ігор Леонідович Миколаївська обл. 11 У III
80 Николюк Валентин Олегович УФМЛ 11 II I I
81 Новаш Дмитро Сергійович м. Севастополь 11 У
82 Овчаренко Дмитро Олегович Полтавська обл. 10 II У
83 Олексик Андрій Юрійович Одеська обл. 10 У
84 Оніщук Андрій Андрійович Хмельницька обл. 11 III
85 Оришич Сергій Сергійович Кіровоградська обл. 9 II У
86 Осипов Ігор Олегович Рівненська обл. 10 У У
87 Пенко Олександр Валерійович Одеська обл. 9 (8) У
88 Пиж Богдан Андрійович Чернігівська обл. 9 У
89 Пономаренко Андрій Костянтинович м. Севастополь 10 У У
90 Потапчук Анатолій Анатолійович Закарпатська обл. 9 (8) У
91 Придій Ріхард Петрович УФМЛ 10 I У
92 Присяжнюк Олександр Олександрович Житомирська обл. 11 У
93 Пухляков Сергій Олександрович Київська обл. 10 У
94 Радченко Євген В'ячеславович Дніпропетровська обл. 10 II
95 Рибак Богдан Сергійович Луганська обл. 10 У
96 Рубаненко Роман Сергійович Кіровоградська обл. 9 I I
97 Руденко Олександр В'ячеславович м. Київ 10 II
98 Савенко Наталія Сергіївна Кіровоградська обл. 11 У III
99 Савлук Олесь Анатолійович УФМЛ 10 III III
100 Самборук Павло Юрійович Волинська обл. 9 (8) У У
101 Свириденко Юлія Ігорівна Херсонська обл. 11 У
102 Сірий Сергій Олександрович Сумська обл. 10 У
103 Скатаренко Юрій Володимирович Чернігівська обл. 10 У
104 Сливка Тарас Петрович Івано-Франківська обл. 11 У
105 Собашко Олег Андрійович Івано-Франківська обл. 11 У
106 Соболь Андрій Володимирович Чернігівська обл. 11 У
107 Сорока Дмитро Сергійович Хмельницька обл. 9 III
108 Сорочан Олександр Едуардович Чернівецька обл. 11 III II
109 Степанов Володимир Костянтинович АР Крим 10 У У
110 Степанов Денис Сергійович Дніпропетровська обл. 10 III
111 Стрельніков Владислав Борисович Запорізька обл. 10 III
112 Стрипа Василь Ярославович Івано-Франківська обл. 11 У
113 Супрунов Владислав Ростиславович УФМЛ 9 III
114 Суханов Павло Вікторович Сумська обл. 11 У У
115 Ткаченко Михайло Геннадійович Херсонська обл. 10 У
116 Тодер Олег Олегович Донецька обл. 9 III
117 Трицецький Володимир Святославович Львівська обл. 10 У
118 Тронічев Денис Едуардович Запорізька обл. 9 III
119 Федоров Олександр Сергійович Миколаївська обл. 9 (7) У
120 Федь Володимир Вадимович АР Крим 11 У
121 Фозекош Юрій Степанович Закарпатська обл. 9 (8) У
122 Франчук Василь Олегович м. Київ 10 II
123 Франчук Роман Павлович Хмельницька обл. 10 II II II
124 Фурко Роман Володимирович Кіровоградська обл. 9 I
125 Хабленко Богдан Андрійович Херсонська обл. 10 III III
126 Хоцин Роман Олексійович Донецька обл. 9 У III
127 Хрестек Роман В'ячеславович УФМЛ 10 III II
128 Цуканов Юрій Владиславович Черкаська обл. 11 У III III
129 Чайка Богдан Русланович Вінницька обл. 9 III
130 Черновол Дмитро Андрійович Донецька обл. 10 У
131 Чернюх Іван Володимирович УФМЛ 11 I I II
132 Швець Михайло Юрійович Дніпропетровська обл. 11 III I III
133 Шевченко Дмитро Дмитрович м. Севастополь 10 У У
134 Шевченко Сергій Олександрович Кіровоградська обл. 11 У III III III
135 Ширін Микита Сергійович Запорізька обл. 11 III I III
136 Шматов Ярослав Ростиславович м. Київ 11 III У
137 Штефан Артем Ігорович Харківська обл. 9 У
138 Яцюк Павло Олександрович УФМЛ 10 III II