Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2010

# Ім'я Команда Клас CF 2010 2009 2008 2007
1 Андрусенко Аліна Анатоліївна Сумська обл. 10 III
2 Баленко Данііл Сергійович Сумська обл. 11 III У
3 Бевза Максим Володимирович Вінницька обл. 10 У
4 Бережной Владислав Григорович Донецька обл. 11 У
5 Березін Дмитро Андрійович Хмельницька обл. 9 III
6 Беркунський Олексій Євгенович Миколаївська обл. 9 У
7 Біляк Олександр Сергійович м. Севастополь 11 У У
8 Бобаріко Євген Костянтинович Запорізька обл. 11 III
9 Богдан Марія Олександрівна Київська обл. 9 У
10 Богдан Ярослава Олександрівна Київська обл. 11 У III
11 Богун Владислав Анатолійович Чернігівська обл. 9 III III
12 Боршош Едуард Васильович Закарпатська обл. 11 У У У
13 Браїловський Богдан Сергійович АР Крим 11 У У
14 Братащук Володимир Володимирович УФМЛ 10 У У
15 Вальчук Юлія Вікторівна Житомирська обл. 11 III III
16 Вареник Андрій Сергійович Сумська обл. 11 У
17 Василів Євген Миколайович УФМЛ 10 I I
18 Васьковська Анна В'ячеславівна Київська обл. 10 У
19 Велицький Лев Веніамінович Одеська обл. 10 У У
20 Герасимів Віталій Ігорович Львівська обл. 9 I
21 Герасимчук Юрій Євгенійович Житомирська обл. 9 У
22 Глова Павло Андрійович Львівська обл. 11 III У
23 Годованюк Михайло Ігорович Вінницька обл. 11 У
24 Гожий Віктор Вікторович Рівненська обл. 10 У
25 Гордійчук Максим Ігорович Черкаська обл. 9 У
26 Гулак Олександр Сергійович Полтавська обл. 10 У
27 Гулін Всеволод Романович Харківська обл. 9 II
28 Гулько Сергій Володимирович Дніпропетровська обл. 9 У
29 Двояк Андрій Ігорович Івано-Франківська обл. 11 У У
30 Дем'янюк Віталій Юрійович УФМЛ 11 I I II У
31 Дзіковський Іван Петрович Тернопільська обл. 9 У
32 Дзьоба Богдан Олегович Івано-Франківська обл. 11 У
33 Дмитренко Анастасія Юріївна Донецька обл. 11 III III У
34 Дубчук Ігор Ігорович Рівненська обл. 11 У У
35 Дутчак Ігор Олегович Тернопільська обл. 11 У У
36 Дяченко Артем Віталійович Чернігівська обл. 10 У
37 Езе Франклін Майкл Харківська обл. 9 II
38 Єгоров Віктор Миколайович Дніпропетровська обл. 10 I
39 Єрифа Сергій Леонідович Кіровоградська обл. 9 II У
40 Жернов Андрій Володимирович Харківська обл. 9 II
41 Зайцев Ян Віталійович Сумська обл. 11 У У
42 Зінченко Артем Вадимович м. Київ 11 II
43 Зінько Олег Андрійович УФМЛ 10 II
44 Злочевський Сергій Андрійович Кіровоградська обл. 11 У
45 Зуєв Сергій Сергійович Одеська обл. 11 У III
46 Ігнатов Артем Юрійович Донецька обл. 10 У
47 Калінін Максим Сергійович Вінницька обл. 9 (8) III
48 Кашин Андрій Андрійович УФМЛ 10 II III
49 Кльокта Олексій Михайлович Полтавська обл. 11 У
50 Кожевников Олександр Ігорович Вінницька обл. 11 II II У
51 Кожухівський Віталій Андрійович УФМЛ 9 У
52 Козачук Сергій Ігорович Львівська обл. 10 У
53 Коляновський Сергій Олександрович Житомирська обл. 10 III
54 Костанович Роман Вікторович Тернопільська обл. 10 У У
55 Кравцов Дмитро Віталійович Донецька обл. 10 III
56 Кузава Олег Вікторович Волинська обл. 9 III
57 Курас Ігор Львович Донецька обл. 11 У
58 Кушніренко Роман Владиславович Кіровоградська обл. 9 (8) У
59 Лавриненко Марк Олександрович Кіровоградська обл. 10 I У
60 Лавріненко Ярослав Сергійович Черкаська обл. 10 III У
61 Ларін Владислав Олегович Миколаївська обл. 11 У У
62 Лисичкін Сергій Валерійович Харківська обл. 10 II
63 Лійко Анастасія Володимирівна Харківська обл. 11 У
64 Лук'янець Валентин Іванович Кіровоградська обл. 9 I III У
65 Лук'янов Ігор Олегович Хмельницька обл. 11 III
66 Макаревич Андрій Олегович Хмельницька обл. 11 III III
67 Мартинюк Ігор Сергійович Волинська обл. 11 II II
68 Мельник Роман Григорович Закарпатська обл. 10 II III
69 Микитянський Максим Анатолійович Харківська обл. 9 II II
70 Микицей Володимир Сергійович Івано-Франківська обл. 11 III У
71 Мірінський Олександр Вадимович Донецька обл. 11 У III
72 Моісеєнко Сергій Юрійович Луганська обл. 11 У
73 Молчанов Максим Миколайович Запорізька обл. 9 У
74 Мороз Антон Юрійович м. Київ 11 III У
75 Мостовенко Микола Сергійович м. Київ 11 У I III
76 Мостовий Андрій Володимирович Кіровоградська обл. 9 (8) У
77 Мошківський Віталій Сергійович Черкаська обл. 11 II II
78 Нагін Сергій Юрійович Кіровоградська обл. 9 II I У
79 Назарова Дар'я В'ячеславівна м. Київ 11 У II У
80 Науменко Ігор Леонідович Миколаївська обл. 10 III
81 Николюк Валентин Олегович УФМЛ 10 I I
82 Овчаренко Дмитро Олегович Полтавська обл. 9 У
83 Оглобля Ярослав Ігорович Кіровоградська обл. 11 У III
84 Олексієнко Антон Анатолійович Черкаська обл. 10 У
85 Оришич Сергій Сергійович Кіровоградська обл. 9 (8) У
86 Осипов Ігор Олегович Рівненська обл. 9 У
87 Остапчук Аліна Миколаївна Луганська обл. 10 У
88 Панкратов Михаил Олександрович Харківська обл. 10 У
89 Підлісний Олександр Миколайович Черкаська обл. 11 У У
90 Підойма Віталій Володимирович Чернівецька обл. 11 У У
91 Пікож Андрій Віталійович м. Київ 11 III
92 Погрібний Євген Олександрович м. Севастополь 11 У II У
93 Поліщук Євген Юрійович Черкаська обл. 11 I I I
94 Пономаренко Андрій Костянтинович м. Севастополь 9 У
95 Припін Олег Васильович Львівська обл. 10 III У
96 Прищенко Богдан Олегович Львівська обл. 11 II
97 Прядко Антон Анатолійович Донецька обл. 11 III II
98 Резунов Олександр Сергійович Дніпропетровська обл. 11 II II III
99 Ржепішевський Андрій Леонідович м. Київ 11 III
100 Рубаненко Роман Сергійович Кіровоградська обл. 9 (8) I
101 Савенко Наталія Сергіївна Кіровоградська обл. 10 III
102 Савлук Олесь Анатолійович УФМЛ 9 III
103 Савченко Андрій Сергійович Херсонська обл. 11 У
104 Самборук Павло Юрійович Волинська обл. 9 (7) У
105 Середа Андрій Олегович Волинська обл. 9 У
106 Сорочан Олександр Едуардович Чернівецька обл. 10 II
107 Софронов Геннадій Олександрович Харківська обл. 11 III
108 Степанов Володимир Костянтинович АР Крим 9 У
109 Таранов Владислав Ернестович м. Київ 10 У
110 Тімашов Михайло Юрійович Дніпропетровська обл. 11 II II III
111 Тодер Святослав Олегович Донецька обл. 11 II I
112 Тома Юрій Михайлович УФМЛ 9 III
113 Тонконоженко Олександр Юрійович Одеська обл. 9 У
114 Федорчук Олександр Іванович Вінницька обл. 11 У
115 Франчук Роман Павлович Хмельницька обл. 9 II II
116 Хабленко Богдан Андрійович Херсонська обл. 9 III
117 Харченко Олексій Олегович Полтавська обл. 11 У У
118 Хоцин Роман Олексійович Донецька обл. 9 (8) III
119 Хрестек Роман В'ячеславович УФМЛ 9 II
120 Хріпко Кирило Юрійович АР Крим 11 У У II
121 Цуканов Юрій Владиславович Черкаська обл. 10 III III
122 Чернюх Іван Володимирович УФМЛ 10 I II
123 Швабій Іван Іванович АР Крим 9 У
124 Швець Михайло Юрійович Дніпропетровська обл. 10 I III
125 Шевлякова Ганна Вікторівна Луганська обл. 9 У
126 Шевченко Дмитро Дмитрович м. Севастополь 9 У
127 Шевченко Сергій Олександрович Кіровоградська обл. 10 III III III
128 Шевчук Євген Миколайович м. Київ 11 У III
129 Шевчук Тарас Володимирович Закарпатська обл. 11 III
130 Ширін Микита Сергійович Запорізька обл. 10 I III
131 Шишко Наталя Валеріївна Чернівецька обл. 10 У
132 Шишков Ілля Сергійович Запорізька обл. 10 У У
133 Шматов Ярослав Ростиславович м. Київ 10 У
134 Юрченко Дмитро Володимирович Чернігівська обл. 11 У У
135 Якимов Денис Володимирович Запорізька обл. 11 III
136 Яцюк Павло Олександрович УФМЛ 9 II