Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2012

# Ім'я Команда Клас CF 2012 2011 2010 2009 2008
1 Алієв Ельдар Ігорович Київська обл. 11 У
2 Антонюк Василь Тарасович УФМЛ 10 III
3 Бабенко Михайло Павлович Харківська обл. 9 I
4 Бабкін Владислав Володимирович Дніпропетровська обл. 11 III III
5 Байбуз Микола Андрійович Черкаська обл. 11 У У
6 Бас Андрій Васильович Львівська обл. 11 III
7 Березін Дмитро Андрійович Хмельницька обл. 11 III III III
8 Беркунський Олексій Євгенович Миколаївська обл. 11 У У
9 Біданець Олександр Володимирович АР Крим 10 У
10 Бобик Єгор Володимирович Кіровоградська обл. 10 III
11 Богомаз Олександр Романович Запорізька обл. 10 III
12 Богун Владислав Анатолійович УФМЛ 11 III I III III
13 Бойков Іван В'ячеславович Кіровоградська обл. 10 III II
14 Будіченко Владислав Олегович Дніпропетровська обл. 11 II I
15 Василинчук Олег Іванович Чернівецька обл. 9 У
16 Вінник Денис Андрійович Київська обл. 10 У У
17 Волошин Олександр Юрійович Миколаївська обл. 10 У
18 Врублевський Віталій Натанович Тернопільська обл. 10 У У
19 Герасимів Віталій Ігорович Львівська обл. 11 I I I
20 Глембоцький Владислав Олегович Хмельницька обл. 9 III
21 Гожда Михайло Михайлович Чернівецька обл. 11 У
22 Гринюк Олександр Юрійович Івано-Франківська обл. 11 У
23 Гулеватий Артур Ігорович Луганська обл. 10 У
24 Дмитрійчук Антон Ігорович Херсонська обл. 10 У
25 Добровольский Георгій Костянтинович Одеська обл. 10 У
26 Добровольський Олександр Юрійович Вінницька обл. 10 У
27 Езе Франклін Майкл Харківська обл. 11 III III II
28 Євсюгов Євген Ігорович Львівська обл. 9 У
29 Єрифа Сергій Леонідович Кіровоградська обл. 11 III III II У
30 Єрмаков Владислав Олександрович Кіровоградська обл. 9 II
31 Єфимов Микита Олегович Дніпропетровська обл. 10 III II
32 Єфремов Олександр Миколайович Житомирська обл. 9 (8) У
33 Жернов Андрій Володимирович Харківська обл. 11 III III II
34 Зарудний Олександр Олександрович Тернопільська обл. 11 У
35 Зелінський Сергій В'ячеславович Чернігівська обл. 9 У
36 Зінов'єв Анатолій Сергійович Харківська обл. 9 III
37 Калюжний Владислав Віталійович Черкаська обл. 10 У
38 Кардаш Олександр Олександрович Закарпатська обл. 10 У У
39 Квич Юрій Володимирович Івано-Франківська обл. 10 У
40 Кізло Олексій Юрійович Львівська обл. 11 У III
41 Клименко Антон Андрійович Полтавська обл. 10 У У
42 Кожухівський Віталій Андрійович УФМЛ 11 I III У
43 Козуб Уляна Михайлівна Львівська обл. 10 У
44 Колісніченко Вадим Юрійович Житомирська обл. 11 У
45 Кондаков Олександр Володимирович Хмельницька обл. 11 III У
46 Коробко Олександр Сергійович м. Севастополь 9 У
47 Космак Євгеній Андрійович Донецька обл. 11 III
48 Котенко Роман Дмитрович УФМЛ 9 У
49 Котощук Ростислав Олександрович Вінницька обл. 9 II
50 Краснокутський Антон Юрійович Харківська обл. 10 III II
51 Крищик Євгенія Петрівна Дніпропетровська обл. 10 II II
52 Кузава Олег Вікторович Волинська обл. 11 У У III
53 Кузьмін Олексій Володимирович м. Київ 10 II
54 Кульков Олександр Геннадійович Запорізька обл. 9 III
55 Куркчі Аріф Ернестовіч АР Крим 9 У У
56 Кушнір Олександр Олександрович Волинська обл. 10 У
57 Кушніренко Роман Владиславович Кіровоградська обл. 10 III II У
58 Левков Мирон Миколайович м. Севастополь 10 III У
59 Литвиненко Ігор Ігорович м. Київ 11 У
60 Логвінов Леонід Олексійович УФМЛ 10 II У
61 Лук'янець Валентин Іванович Кіровоградська обл. 11 II II I III У
62 Максимець Євген Олексійович Луганська обл. 9 У
63 Маник Олександр Олександрович Чернівецька обл. 10 У
64 Микитянський Максим Анатолійович Харківська обл. 11 III II II II
65 Микулич Олександр Олегович Тернопільська обл. 10 У
66 Михайловський Володимир Віталійович м. Київ 11 У У
67 Молчанов Максим Миколайович Запорізька обл. 11 III У У
68 Москаль Олексій Миколайович Чернівецька обл. 11 III
69 Москальчук Андрій Юрійович Житомирська обл. 10 III III
70 Мостовий Андрій Володимирович Кіровоградська обл. 10 II I У
71 Мудрієвський Петро Олегович Миколаївська обл. 9 (7) III
72 Нагін Сергій Юрійович Кіровоградська обл. 11 I I II I У
73 Назаренко Борис Єгорович УФМЛ 9 У
74 Назарук Роман Русланович Полтавська обл. 9 У
75 Нестеров Олег Володимирович Полтавська обл. 10 У
76 Нікольський Михайло Миколайович Вінницька обл. 11 У
77 Нікулін Іван Вікторович Донецька обл. 10 III
78 Овчаренко Дмитро Олегович Полтавська обл. 11 III II У
79 Олійник Владислав Васильович Рівненська обл. 10 (9) У
80 Омельяненко Андрій Миколайович Кіровоградська обл. 9 III
81 Оришич Сергій Сергійович Кіровоградська обл. 10 II II У
82 Пархоменко Сергій Юрійович Запорізька обл. 9 У
83 Пелешко Святослав Іванович Львівська обл. 9 У
84 Пенко Олександр Валерійович Одеська обл. 9 У У
85 Першин Радомир Валерійович м. Київ 9 III
86 Погасій Ігор Олексійович Черкаська обл. 9 У
87 Погрібняк Микита Сергійович АР Крим 11 У
88 Пономаренко Андрій Костянтинович м. Севастополь 11 У У У
89 Попович Євгеній Олександрович м. Київ 10 III
90 Потапчук Анатолій Анатолійович Закарпатська обл. 9 III У
91 Почекай Миколай Олександрович Донецька обл. 11 II
92 Придій Ріхард Петрович УФМЛ 11 III I У
93 Радчук Віталій Володимирович Волинська обл. 11 У
94 Ребрик Юрій Андрійович УФМЛ 9 III
95 Рубаненко Роман Сергійович Кіровоградська обл. 10 I I I
96 Савчук Владислав Сергійович Хмельницька обл. 10 У
97 Савчук Марко Андрійович Івано-Франківська обл. 10 У
98 Сакевич Руслан Дмитрович Вінницька обл. 9 III
99 Самборук Павло Юрійович Волинська обл. 9 III У У
100 Сірий Сергій Олександрович Сумська обл. 11 У У
101 Сірик Дмитро Сергійович Чернігівська обл. 10 У
102 Скатаренко Юрій Володимирович Чернігівська обл. 11 У У
103 Слободян Сергій Олександрович Дніпропетровська обл. 11 II
104 Сорока Дмитро Сергійович Хмельницька обл. 10 III III
105 Степанов Денис Сергійович Дніпропетровська обл. 11 III III
106 Стратонов Денис Володимирович Кіровоградська обл. 9 III
107 Стрельніков Владислав Борисович Запорізька обл. 11 У III
108 Тивончук Євгеній Олександрович Рівненська обл. 11 У
109 Ткаченко Михайло Геннадійович Херсонська обл. 11 У У
110 Тодер Олег Олегович Донецька обл. 10 I III
111 Тонконоженко Олександр Юрійович Одеська обл. 11 У У
112 Трицецький Володимир Святославович Львівська обл. 11 У У
113 Ужва Дмитро Геннадійович Дніпропетровська обл. 9 У
114 Федоренко Галина Ігорівна Київська обл. 9 (8) У
115 Федоров Олександр Сергійович Миколаївська обл. 9 (8) II У
116 Фозекош Юрій Степанович Закарпатська обл. 9 III У
117 Фоменко Володимир Андрійович Дніпропетровська обл. 9 III
118 Франчук Василь Олегович м. Київ 11 III II
119 Франчук Роман Павлович Хмельницька обл. 11 II II II II
120 Фурко Роман Володимирович Кіровоградська обл. 10 I I
121 Хабленко Богдан Андрійович Херсонська обл. 11 У III III
122 Холін Нікіта Сергійович Рівненська обл. 9 (8) У
123 Хрестек Роман В'ячеславович УФМЛ 11 III III II
124 Хрипко Ярослав Олегович Черкаська обл. 11 У
125 Цушко Руслан Геннадійович Сумська обл. 11 III
126 Цьоменко Денис Миколайович Сумська обл. 9 У
127 Чайка Богдан Русланович Вінницька обл. 10 III III
128 Чайка Тарас Богданович Львівська обл. 10 У
129 Чіх Володимир Іванович Івано-Франківська обл. 11 III
130 Шевлякова Ганна Вікторівна Луганська обл. 11 У У
131 Шевченко Ілля Олегович Харківська обл. 9 (8) I
132 Штефан Артем Ігорович Харківська обл. 10 II У
133 Щетинін Кіріл Володимирович УФМЛ 10 У
134 Яноші Дьердь Дьердьович Закарпатська обл. 11 У
135 Яцюк Павло Олександрович УФМЛ 11 У III II