Учасники Всеукраїнської олімпіади з математики
2015

# Ім'я Команда Клас 2015 2014 2013 2012 2011
1 Альохіна Анастасія Олексіївна м. Київ 11 I II II I III
2 Аріткулова Юлія Равілівна Черкаська обл. 8 III
3 Байбара Ангеліна Григорівна Дніпропетровська обл. 8 У
4 Барго Марко Ігорович Вінницька обл. 8 II III
5 Баркалов Кирило Олександрович м. Київ 8 II
6 Баторі Олександр Олександрович Закарпатська обл. 11 (10) III
7 Бельо Андрій Олегович Закарпатська обл. 10 У
8 Білик Олексій Вікторович Хмельницька обл. 8 У
9 Богдан Давид Романович Донецька обл. 11 У
10 Бойко Володимир Валерійович Дніпропетровська обл. 9 III III
11 Боровков Микола Андрійович Житомирська обл. 9 У
12 Бурцевич Владислав Михайлович Херсонська обл. 8 (7) У
13 Вайвала Єлизавета Юріївна Хмельницька обл. 10 У У
14 Валуйський Владислав Євгенович Луганська обл. 10 У
15 Веремчук Максим Романович Рівненська обл. 10 III У III
16 Вєпрік Микита Ігорович Харківська обл. 8 II II
17 Вілігурський Артур Олегович Волинська обл. 10 III III III У
18 Во Дінь Тхань Фонг Харківська обл. 11 II I I II
19 Воловоденко Тарас Олександрович Запорізька обл. 9 У
20 Волосковець Андрій В'ячеславович Херсонська обл. 11 У III III
21 Гарбузова Аліна Вікторівна Харківська обл. 8 I
22 Гасс Леонід Едуардович Сумська обл. 10 У
23 Геллер Михайло Олексійович Запорізька обл. 9 II II
24 Герасименко Юлія Костянтинівна Луганська обл. 9 У
25 Герасімов Юрій Олександрович Львівська обл. 9 III
26 Гладирь Дмитро Олександрович Полтавська обл. 11 У
27 Гончар Ярослав Олександрович Полтавська обл. 9 У
28 Гончаров Дмитро Олександрович Харківська обл. 9 III
29 Гришко Надія Вадимівна Донецька обл. 10 У
30 Гунда Анастасія Борисівна Закарпатська обл. 8 У
31 Данилюк Микола Іванович Івано-Франківська обл. 10 У III II
32 Делієва Олександра Дмитрівна Херсонська обл. 9 У У
33 Диндин Роман Ігорович Івано-Франківська обл. 11 У III У III
34 Дубова Софія Андріївна Харківська обл. 11 I II I I I
35 Дудка Вадим Олегович Запорізька обл. 9 III
36 Єрмілов Олександр Михайлович Вінницька обл. 10 III
37 Єрмолаєв Олександр Андрійович Миколаївська обл. 9 У У
38 Жук Тетяна Юріївна Чернівецька обл. 10 У У У
39 Заверуха Богдан Володимирович Хмельницька обл. 9 У
40 Закорчемна Антоніна Ігорівна Тернопільська обл. 8 У
41 Залужний Денис Віталійович Полтавська обл. 10 У
42 Заровська Анна Валеріївна Одеська обл. 10 У
43 Затенко Поліна Володимирівна Київська обл. 9 У
44 Здановська Юлія Янівна УФМЛ 9 II
45 Зубрей Тарас Євгенович Івано-Франківська обл. 11 У
46 Зубрійчук Євгеній Олексійович Житомирська обл. 10 У III
47 Зуєв Антон Миколайович Харківська обл. 11 III II III III
48 Іванчик Георгій Павлович Харківська обл. 8 II
49 Івлічєв Володимир Владиславович УФМЛ 10 У III
50 Кагукін Максим Сергійович Миколаївська обл. 8 У
51 Карпишин Ольга Богданівна Тернопільська обл. 9 У У
52 Картишев Єгор Сергійович Харківська обл. 8 II
53 Касимов Артур Русланович Київська обл. 8 III
54 Кашпур Роман Олександрович Чернігівська обл. 11 У
55 Кедровський Сергій Сергійович Херсонська обл. 11 У У III У
56 Ківва Ярослав Сергійович м. Київ 11 (10) II II II
57 Клим'юк Богдан Юрійович Івано-Франківська обл. 8 У
58 Коваль Ілля Андрійович Харківська обл. 9 (8) II I
59 Кожевников Роман Ігорович УФМЛ 10 III III III
60 Колесник Вадим Дмитрович Одеська обл. 8 У
61 Кондратенко Олег Олегович Луганська обл. 8 III
62 Король Марія Аркадіївна Запорізька обл. 10 У
63 Корчемна Вікторія Сергіївна Вінницька обл. 11 III II
64 Котельникова Валерія Геннадіївна Житомирська обл. 8 У
65 Кочетков Денис Олександрович Сумська обл. 9 III
66 Кравець Анна Василівна м. Київ 9 II
67 Кравцов Артур Андрійович Харківська обл. 8 II
68 Краснюкевич Валентин Олександрович Чернівецька обл. 9 У
69 Кролевецький Денис Юрійович Сумська обл. 10 У II У
70 Крупчицький Олексій Денисович Харківська обл. 8 II
71 Кучеренко Анастасія Олегівна м. Київ 11 II III
72 Лабенський Данило Володимирович УФМЛ 10 II III III
73 Лаврентій Анастасія Олександрівна Волинська обл. 8 У
74 Ленська Катерина Ігорівна Херсонська обл. 9 III
75 Лещук Олександр Сергійович Волинська обл. 10 У
76 Ліпартія Ніно Джамбулівна Харківська обл. 11 III II II II
77 Логвіна Ангеліна Вікторівна Чернігівська обл. 10 У У III
78 Луник Тетяна Валентинівна Тернопільська обл. 10 У
79 Луньов Антон Валерійович Черкаська обл. 11 У II III III
80 Малюков Михайло Костянтинович Запорізька обл. 10 У III
81 Малюта Андрій Вікторович Житомирська обл. 11 У
82 Манікін Борис Ігорович м. Київ 11 III II
83 Марченко Катерина Олександрівна Запорізька обл. 10 У
84 Мельниченко Кирило Сергійович Кіровоградська обл. 11 У
85 Мельничук Владислав Сергійович Вінницька обл. 8 III
86 Миргородський Олександр Валерійович Дніпропетровська обл. 9 III
87 Миронюк Антон Іванович Волинська обл. 10 III III III
88 Мисечко Артемій Вікторович УФМЛ 9 У III
89 Мисковець Ольга Сергіївна Волинська обл. 11 У У У У
90 Мітрохін Олексій Володимирович Запорізька обл. 11 У III
91 Мудрієвський Петро Олегович Миколаївська обл. 10 III
92 Нагорний Павло Володимирович Чернігівська обл. 8 III
93 Назаркевич Ганна Ярославівна Рівненська обл. 11 III III
94 Наконечний Олег Ярославович Рівненська обл. 8 У
95 Нарцев Денис Юрійович Харківська обл. 10 II III
96 Нго Нгок Тхай Шон Харківська обл. 8 I I
97 Ніколаєв Олег Романович Вінницька обл. 11 III I II III
98 Німець Джесіка Василівна Закарпатська обл. 9 У III
99 Носович Василь Петрович Івано-Франківська обл. 9 У
100 Овчарова Марина Андріївна Житомирська обл. 11 У У
101 Олексишин Олексій Андрійович Чернівецька обл. 8 III
102 Павленко Андрій Вікторович Черкаська обл. 8 У
103 Пампушка Олександр Олександрович Київська обл. 8 У
104 Папка Віталій Олегович Львівська обл. 8 III
105 Пасенченко Томас Олексійович Одеська обл. 9 У
106 Пастущак Богдан Богданович Львівська обл. 11 II III У
107 Пасюта Сергій Володимирович Львівська обл. 11 III
108 Пеккоєв Владислав Сергійович Хмельницька обл. 11 У III III
109 Пеня Олександр Романович Дніпропетровська обл. 11 У У
110 Пожидаєв Максим Володимирович Одеська обл. 11 У У III
111 Пожидаєв Олександр Володимирович Сумська обл. 10 У
112 Пономарьов Ростислав Володимирович Харківська обл. 10 I I II
113 Пузенко Владислав Костянтинович Дніпропетровська обл. 9 У
114 Пуляєва Анна Павлівна Кіровоградська обл. 10 У
115 Пушкін Денис Євгенович м. Київ 10 II II
116 Рачек Владислав Олександрович Черкаська обл. 9 III III
117 Решетніков Всеволод Сергійович м. Київ 9 II III
118 Різник Валерій Олександрович Харківська обл. 10 I II II
119 Руденко Олег Павлович Харківська обл. 9 I II
120 Сагайдак Данило Романович Львівська обл. 8 У
121 Сарапін Роман Вікторович Харківська обл. 8 I
122 Семчишин Віталій Русланович Тернопільська обл. 11 У
123 Сігетій Ярослав Ігорович Закарпатська обл. 11 III II II III II
124 Сіліна Ольга Ігорівна Харківська обл. 11 (10) II I I III
125 Сітало Максим Євгенійович Сумська обл. 8 У
126 Скибицький Нікіта Максимович м. Київ 11 (10) II I
127 Скиданчук Роман Олександрович Рівненська обл. 9 У У
128 Скуріхін Роман Володимирович Харківська обл. 10 II
129 Смірнов Денис Олегович Харківська обл. 11 I II I II I
130 Стеблевець Тетяна Олександрівна Волинська обл. 9 У
131 Стратой Денис Вікторович Чернівецька обл. 10 III
132 Стречень Матвій Володимирович Вінницька обл. 9 У
133 Сухобрус Олександр Ігорович Черкаська обл. 10 III
134 Тарнавський Петро Володимирович Львівська обл. 9 III У
135 Татянко Олександр Михайлович Дніпропетровська обл. 11 У
136 Тимченко Лариса Віталіївна Кіровоградська обл. 9 У
137 Тищенко Даніїл Володимирович Закарпатська обл. 10 У
138 Ткаченко Богдан Андрійович Кіровоградська обл. 8 У
139 Томіло Артем Володимирович Черкаська обл. 9 У
140 Трактинський Віталій Олегович Дніпропетровська обл. 10 III
141 Тригуб Антон Володимирович м. Київ 11 (9) I I
142 Тумак Олександра Ігорівна Львівська обл. 10 II III
143 Тур Дмитро Юрійович Херсонська обл. 8 У
144 Ульяніч Михайло Геннадійович Харківська обл. 10 I II I I
145 Уразовський Андрій Владиславович Івано-Франківська обл. 10 II II II III
146 Фам Хоанг Вієт Харківська обл. 9 I II III
147 Федина Аліна Віталіївна Дніпропетровська обл. 10 У
148 Федоров Олександр Сергійович Миколаївська обл. 11 III
149 Філоненко Богдан Русланович Чернігівська обл. 9 У
150 Фірстенко Валерій Миколайович Сумська обл. 11 III II III
151 Хотяїнцева Наталія Володимирівна м. Київ 11 II II II
152 Чан Фионг Ань Черкаська обл. 10 У
153 Частоколенко Дар'я Ігорівна Черкаська обл. 11 У III III III
154 Чергикало Денис Олександрович УФМЛ 9 II
155 Черемшинський Сергій Олександрович м. Київ 8 III
156 Шевченко Ольга Сергіївна Харківська обл. 9 I I
157 Широян Давид Арменович Дніпропетровська обл. 10 III III II
158 Шкурпела Олег Сергійович Полтавська обл. 8 У
159 Щудло Анна Олексіївна Львівська обл. 10 У
160 Юрченко Юліана Андріївна Закарпатська обл. 8 У
161 Яковлев Іван Володимирович м. Київ 11 III II
162 Ян Аліна Янівна УФМЛ 9 II III
163 Ярмола Єгор Геннадійович Вінницька обл. 10 У У У
164 Яцук Анатолій Олегович Львівська обл. 9 III III