Учасники Всеукраїнської олімпіади з математики
2014

# Ім'я Команда Клас 2014 2013 2012 2011
1 Абібулаєв Євген Олексійович Луганська обл. 11 У
2 Абкерімов Єрвін Нариманович АР Крим 8 III
3 Альохіна Анастасія Олексіївна м. Київ 11 (10) II II I III
4 Бабієнко Ілля Ростиславович м. Київ 9 II I
5 Барго Марко Ігорович Вінницька обл. 8 (7) III
6 Бас Іван Костянтинович Дніпропетровська обл. 11 У III
7 Бойко Володимир Валерійович Дніпропетровська обл. 8 III
8 Братцев Антін Андрійович Черкаська обл. 8 У
9 Бродюк Сергій Володимирович Львівська обл. 11 II
10 Бурлака Богдан Іванович Чернігівська обл. 10 У У
11 Буряк Руслан Юрійович Кіровоградська обл. 10 У
12 Бусов Ілля Олександрович Дніпропетровська обл. 9 III
13 Вайвала Єлизавета Юріївна Хмельницька обл. 9 У
14 Веремчук Максим Романович Рівненська обл. 9 У III
15 Вєпрік Микита Ігорович Харківська обл. 8 (7) II
16 Візгалов Олександр Юрійович Житомирська обл. 10 У
17 Вілігурський Артур Олегович Волинська обл. 9 III III У
18 Во Дінь Тхань Фонг Харківська обл. 10 I I II
19 Волосковець Андрій В'ячеславович Херсонська обл. 10 III III
20 Геленко Єгор Владиславович Дніпропетровська обл. 11 У
21 Геллер Михайло Олексійович Запорізька обл. 8 II
22 Герасименко Кристина Олександрівна Полтавська обл. 9 У
23 Герасимчук Ігор Володимирович Кіровоградська обл. 9 У У
24 Гнип Марія Юріївна Харківська обл. 8 II
25 Данилюк Микола Іванович Івано-Франківська обл. 9 III II
26 Делієва Олександра Дмитрівна Херсонська обл. 8 У
27 Демчишин Денис Сергійович Запорізька обл. 9 У
28 Диндин Роман Ігорович Івано-Франківська обл. 10 III У III
29 Діомідов Євгеній Олексійович м. Київ 11 I II II II
30 Дубова Софія Андріївна Харківська обл. 11 (10) II I I I
31 Дубська Катерина Андріївна Закарпатська обл. 10 У У
32 Думбай Олексій Дмитрович Донецька обл. 11 III III
33 Єрмаков Артур Олександрович Миколаївська обл. 9 У
34 Єрмолаєв Гнат Юрійович Волинська обл. 9 III
35 Єрмолаєв Олександр Андрійович Миколаївська обл. 8 У
36 Житарюк Юлія Володимирівна АР Крим 9 У
37 Жмуркевич Владислава Ігорівна Івано-Франківська обл. 8 У
38 Жук Валентина Андріївна Волинська обл. 8 У У
39 Жук Тетяна Юріївна Чернівецька обл. 9 У У
40 Зубрійчук Євгеній Олексійович Житомирська обл. 9 III
41 Зуєв Антон Миколайович Вінницька обл. 10 II III III
42 Іваненко Павло Анатолійович Черкаська обл. 10 III У
43 Іванова Кіра Ігорівна Дніпропетровська обл. 11 У I III
44 Івлічєв Володимир Владиславович УФМЛ 9 III
45 Ілляшенко Ярослав Юрійович Чернігівська обл. 8 III
46 Ільченко Юлія Едуардівна Луганська обл. 9 У
47 Казанін Степан Сергійович м. Київ 11 У
48 Калашников Вадим Юрійович Харківська обл. 11 I II I I
49 Карлов Євген Олександрович Черкаська обл. 9 У
50 Карпишин Ольга Богданівна Тернопільська обл. 8 У
51 Касьянова Ксенія Володимирівна Донецька обл. 11 У У
52 Кедровський Сергій Сергійович Херсонська обл. 10 У III У
53 Ківва Ярослав Сергійович м. Київ 9 II II
54 Кльоз Віталій Вікторович Полтавська обл. 8 У
55 Коваленко Олексій Олександрович Полтавська обл. 9 У
56 Коваленко Юрій Олександрович Черкаська обл. 9 У У
57 Коваль Ілля Андрійович Харківська обл. 8 (7) I
58 Коваль Лада Вікторівна Хмельницька обл. 11 У У
59 Ковальчук Анастасія Ярославівна Рівненська обл. 10 У
60 Кожевников Роман Ігорович УФМЛ 9 III III
61 Козленко Сергій Олександрович Київська обл. 8 У
62 Косьмін Родіон Євгенович Сумська обл. 10 III
63 Котелевський Кирило Володимирович Сумська обл. 8 У
64 Кравченко Євген Валентинович Донецька обл. 8 У
65 Кравченко Олександр Михайлович Запорізька обл. 10 У
66 Кривошея Михайло Ігорович Вінницька обл. 8 У
67 Кролевецький Денис Юрійович Сумська обл. 9 II У
68 Кулеша Ганна Андріївна Волинська обл. 9 У
69 Кучеренко Анастасія Олегівна м. Київ 11 (10) III
70 Лабенський Данило Володимирович Івано-Франківська обл. 9 III III
71 Ламзін Олег Олександрович Вінницька обл. 11 У III У
72 Ліпартія Ніно Джамбулівна Харківська обл. 10 II II II
73 Логвіна Ангеліна Вікторівна Сумська обл. 9 У III
74 Лук'янихін Олег Вадимович Сумська обл. 11 У III III III
75 Луньов Антон Валерійович Черкаська обл. 10 II III III
76 Мазнєв Андрій Євгенович УФМЛ 10 У У
77 Малахов Олександр Ігорович Запорізька обл. 11 III II
78 Малюков Михайло Костянтинович Запорізька обл. 9 III
79 Манікін Борис Ігорович м. Київ 10 II
80 Мединський Микола Анатолійович Чернівецька обл. 9 У
81 Мелентьєва Ада Денисівна м. Київ 10 II II
82 Мельник Ростислав Русланович Херсонська обл. 9 У III
83 Мельніков Віктор Олексійович Миколаївська обл. 11 У У У У
84 Миронюк Антон Іванович Волинська обл. 9 III III
85 Мисечко Артемій Вікторович АР Крим 8 III
86 Мисковець Ольга Сергіївна Волинська обл. 10 У У У
87 Михайлюк Владислав Юрійович Дніпропетровська обл. 11 II II III I
88 Мітрохін Олексій Володимирович Запорізька обл. 10 III
89 Мовлян Катерина Сергіївна Чернігівська обл. 11 У
90 Мокрий Андрій Вікторович Черкаська обл. 9 У
91 Мороз Микола Петрович Київська обл. 11 У III У У
92 Москаленко Олександр Юрійович Полтавська обл. 11 У У У У
93 Москаленко Роман Вадимович Одеська обл. 9 У У
94 Нарцев Денис Юрійович УФМЛ 9 III
95 Нго Нгок Тхай Шон Харківська обл. 8 (7) I
96 Нгуен Дик Мі Донецька обл. 10 У
97 Нетьоса Володимир Ігорович Донецька обл. 11 У II II
98 Нємченко Гліб Костянтинович УФМЛ 9 III
99 Ніколаєв Олег Романович Харківська обл. 10 I II III
100 Ніколаєнко Владислав Михайлович Луганська обл. 8 У
101 Німець Джесіка Василівна Закарпатська обл. 8 III
102 Овчарова Марина Андріївна Луганська обл. 10 У
103 Огурцов Сергій Сергійович Дніпропетровська обл. 8 У
104 Олексіюк Іван Максимович м. Київ 9 II
105 Орел Ольга Дмитрівна Житомирська обл. 8 У
106 Палько Назарій Зіновійович Львівська обл. 11 I II II II
107 Пастущак Богдан Богданович Львівська обл. 10 III У
108 Пеккоєв Владислав Сергійович Хмельницька обл. 10 III III
109 Питлюк Назар Іванович Івано-Франківська обл. 11 У
110 Подкопаєв Валерій Павлович Вінницька обл. 9 У
111 Пожидаєв Максим Володимирович Одеська обл. 10 У III
112 Пономарьов Ростислав Володимирович Харківська обл. 9 I II
113 Прокопенко Владислав Олександрович Тернопільська обл. 11 У У
114 Пушкін Денис Євгенович м. Київ 9 II
115 Расторгуєв Денис Анатолійович Херсонська обл. 11 III III III У
116 Рачек Владислав Олександрович Черкаська обл. 8 III
117 Решетніков Всеволод Сергійович м. Київ 8 III
118 Різник Валерій Олександрович Харківська обл. 9 II II
119 Руденко Олег Павлович Харківська обл. 8 II
120 Савчук Олексій Андрійович Миколаївська обл. 9 У III
121 Самченко Дмитро Андрійович Запорізька обл. 11 III III III
122 Сапронов Микола Андрійович Житомирська обл. 9 У
123 Святокум Поліна Олегівна Харківська обл. 11 III II II
124 Селіванов Андрій Андрійович Дніпропетровська обл. 11 У II
125 Сергієнко Тетяна Олександрівна Київська обл. 10 У
126 Середа Олександр Олександрович Херсонська обл. 11 II III III II
127 Сироткіна Марина Михайлівна Донецька обл. 10 У
128 Сігетій Ярослав Ігорович Закарпатська обл. 10 II II III II
129 Сіладі Габор Лайошович Закарпатська обл. 11 У
130 Сіліна Ольга Ігорівна Харківська обл. 9 I I III
131 Скибицький Нікіта Максимович м. Київ 9 I
132 Скиданчук Роман Олександрович Рівненська обл. 8 У
133 Скіпа Вадим Вікторович Кіровоградська обл. 11 У
134 Смірнов Денис Олегович Харківська обл. 11 (10) II I II I
135 Сподар Ірина Володимирівна Івано-Франківська обл. 11 У III III III
136 Танасюк Алла Вікторівна Сумська обл. 8 У
137 Тарасенко Владислав Вадимович Дніпропетровська обл. 11 III I III II
138 Тарасов Антон Андрійович Львівська обл. 10 У
139 Тарасов Олександр Олексійович Сумська обл. 10 У
140 Тарнавський Петро Володимирович Львівська обл. 8 У
141 Тимоханов Дмитро Олександрович м. Київ 11 III У
142 Токар Ілля Володимирович Чернівецька обл. 8 У
143 Томишев Дмитро Вікторович Кіровоградська обл. 8 У
144 Тригуб Антон Володимирович м. Київ 8 I
145 Тумак Олександра Ігорівна Львівська обл. 9 III
146 Ульяніч Михайло Геннадійович Харківська обл. 9 II I I
147 Уразовський Андрій Владиславович Харківська обл. 9 II II III
148 Фам Хоанг Вієт Харківська обл. 8 II III
149 Фірстенко Валерій Миколайович Сумська обл. 10 II III
150 Хом'як Андрій Сергійович Тернопільська обл. 9 У III
151 Хотяїнцева Наталія Володимирівна м. Київ 11 (10) II II
152 Частоколенко Дар'я Ігорівна Черкаська обл. 10 III III III
153 Чорний Михайло Григорович УФМЛ 11 У II III У
154 Швець Степан Іванович Івано-Франківська обл. 9 У
155 Шевченко Андрій Тарасович Рівненська обл. 11 У
156 Шевченко Ольга Сергіївна Харківська обл. 8 I
157 Широян Давид Арменович Дніпропетровська обл. 9 III II
158 Шуліков Арсеній Владиславович Дніпропетровська обл. 10 III
159 Щесняк Євгеній Олександрович Хмельницька обл. 8 У
160 Яковлев Іван Володимирович м. Київ 11 (10) II
161 Якусевич Ганна Володимирівна Донецька обл. 9 У
162 Ян Аліна Янівна Одеська обл. 8 III
163 Ярмола Єгор Геннадійович Вінницька обл. 9 У У
164 Яцук Анатолій Олегович Львівська обл. 8 III