Учасники Всеукраїнської олімпіади з математики
2013

# Ім'я Команда Клас 2013 2012 2011 2010 2009
1 Абдураімов Таїр Заірович АР Крим 9 У
2 Агапов Костянтин Сергійович Харківська обл. 11 II III III II
3 Альохіна Анастасія Олексіївна м. Київ 9 II I III
4 Бабієнко Ілля Ростиславович м. Київ 8 I
5 Бартіш Михайло Ярославович Львівська обл. 10 У У
6 Башинський Влас Андрійович УФМЛ 9 III У
7 Бондаренко Дар'я Дмитрівна Одеська обл. 11 У У У
8 Буковецька Андріяна Миколаївна Закарпатська обл. 8 У
9 Буркало Тарас Валентинович Закарпатська обл. 10 У
10 Бурлака Богдан Іванович Чернігівська обл. 9 У
11 Бурлаков Михайло Павлович АР Крим 11 III
12 Валюков Микола Дмитрович м. Севастополь 9 У III
13 Василик Ірина Романівна Івано-Франківська обл. 10 III
14 Веремчук Максим Романович Рівненська обл. 8 III
15 Верещинський Ігор Олександрович Львівська обл. 10 У
16 Вілігурський Артур Олегович Волинська обл. 8 III У
17 Віноходов Темір Васильович Донецька обл. 8 У
18 Во Дінь Тхань Фонг Харківська обл. 9 I II
19 Вовченко Владислав Олегович м. Київ 11 I У III
20 Водько Ігор Сергійович Рівненська обл. 11 У
21 Волкова Дар'я Сергіївна Кіровоградська обл. 9 У
22 Герасимчук Ігор Володимирович Кіровоградська обл. 8 У
23 Глєбов Андрій Ігорович м. Севастополь 10 II III
24 Головко Максим Геннадійович Дніпропетровська обл. 11 III У
25 Грідасов Михайло Вадимович Донецька обл. 11 III III II
26 Давимука Олег Ігорович Закарпатська обл. 9 У У
27 Данилюк Микола Іванович Івано-Франківська обл. 8 II
28 Дегтярьов Олексій Олександрович Черкаська обл. 8 II
29 Демчик Наталія Анатоліївна Житомирська обл. 8 У
30 Дерябін Олексій Микитович АР Крим 9 III У
31 Диндин Роман Ігорович Івано-Франківська обл. 9 У III
32 Діомідов Євгеній Олексійович м. Київ 11 (10) II II II
33 Драбчук Денис Віталійович Луганська обл. 11 У
34 Дубова Софія Андріївна Харківська обл. 10 (9) I I I
35 Дубська Катерина Андріївна Закарпатська обл. 9 У
36 Думбай Олексій Дмитрович Донецька обл. 10 III
37 Дучинська Леся Володимирівна Тернопільська обл. 9 У
38 Єрьоменко Руслан Ігорович Херсонська обл. 9 У
39 Жигалло Микола Костянтинович Волинська обл. 8 III У
40 Жиленко Тарас Максимович Харківська обл. 9 II III
41 Жук Валентина Андріївна Волинська обл. 8 (7) У
42 Жук Тетяна Юріївна Чернівецька обл. 8 У
43 Заболотній Дмитро Сергійович Черкаська обл. 11 II III III III
44 Зайченко Сергій Павлович Луганська обл. 8 У
45 Закалик Володимир Володимирович Львівська обл. 8 У
46 Захарук Лідія Ярославівна Чернівецька обл. 10 У У У
47 Зуєв Антон Миколайович Вінницька обл. 9 III III
48 Іваненко Павло Анатолійович Черкаська обл. 9 У
49 Іванова Кіра Ігорівна Дніпропетровська обл. 10 I III
50 Івашко Богдан Степанович Волинська обл. 9 У У
51 Калашников Вадим Юрійович Харківська обл. 11 (10) II I I
52 Калугін Дмитро Ігорович Запорізька обл. 9 III
53 Кандибка Ірина Віталіївна Донецька обл. 10 У
54 Карпець Микола Святославович Рівненська обл. 9 У
55 Касьянова Ксенія Володимирівна Донецька обл. 10 У
56 Кедровський Сергій Сергійович Херсонська обл. 9 III У
57 Ківва Ярослав Сергійович м. Київ 8 II
58 Кінда Віталій Васильович Рівненська обл. 10 У
59 Кіслухін Олексій Олексійович м. Київ 11 III
60 Коваленко Ілля Володимирович Запорізька обл. 8 У
61 Коваленко Юрій Олександрович Черкаська обл. 8 У
62 Кожевников Роман Ігорович Вінницька обл. 8 III
63 Козуб Марина Богданівна Волинська обл. 8 У
64 Колінько Микола Миколайович Львівська обл. 11 III III У III
65 Копотій Олексій Вікторович Кіровоградська обл. 10 У
66 Корчемна Вікторія Сергіївна Вінницька обл. 9 II
67 Костєєва Олеся Олександрівна УФМЛ 11 У
68 Кочубинський Артур Ігорович Вінницька обл. 10 У
69 Кошель Анастасія Андріївна м. Київ 8 III
70 Крисинський Олександр Євгенович Миколаївська обл. 11 III У III У У
71 Кролевецький Денис Юрійович Сумська обл. 8 У
72 Куліш Юлія Олександрівна Житомирська обл. 9 У
73 Кундас Валерій Юрійович Київська обл. 8 У
74 Курінний Олег Вікторович Луганська обл. 10 У
75 Лабенський Данило Володимирович Івано-Франківська обл. 8 III
76 Ліпартія Ніно Джамбулівна Харківська обл. 9 II II
77 Логвіна Ангеліна Вікторівна Сумська обл. 8 III
78 Лук'янихін Олег Вадимович Сумська обл. 10 III III III
79 Луньов Антон Валерійович Черкаська обл. 9 III III
80 Любчик Євгеній Леонідович Харківська обл. 11 III III У II
81 Мазнєв Андрій Євгенович Луганська обл. 9 У
82 Мазур Євген Олександрович Хмельницька обл. 11 У
83 Мазур Катерина Анатоліївна Чернігівська обл. 8 У
84 Максимович Олексій Анатолійович Запорізька обл. 10 У
85 Малахов Олександр Ігорович Запорізька обл. 10 II
86 Мальцев Андрій Ігорович Запорізька обл. 11 У III III III
87 Мартинюк Тетяна Сергіївна Львівська обл. 11 III III III III
88 Матвіїв Катерина Юріївна Волинська обл. 11 II У I III
89 Мельник Ростислав Русланович Херсонська обл. 8 III
90 Мельничук Анастасія Володимирівна Хмельницька обл. 8 У
91 Мельничук Деонісій Віталійович Чернівецька обл. 11 У У У
92 Мельніков Віктор Олексійович Миколаївська обл. 10 У У У
93 Миронюк Антон Іванович Волинська обл. 8 III
94 Мисковець Ольга Сергіївна Волинська обл. 9 У У
95 Михайлюк Владислав Юрійович Дніпропетровська обл. 10 II III I
96 Мороз Микола Петрович Київська обл. 10 III У У
97 Мороз Олександр Сергійович Сумська обл. 9 У
98 Москаленко Олександр Юрійович Полтавська обл. 10 У У У
99 Москаленко Роман Вадимович Одеська обл. 8 У
100 Москаленко Світлана Олексіївна Черкаська обл. 8 У
101 Мояк Михайло Юрійович УФМЛ 11 У III
102 Навара Ганна Віталіївна Чернігівська обл. 11 У
103 Назаркевич Ганна Ярославівна Львівська обл. 9 III
104 Начеса Іван Сергійович УФМЛ 11 II II У У
105 Нетьоса Володимир Ігорович Донецька обл. 10 II II
106 Ніколаєв Олег Романович Харківська обл. 9 II III
107 Нікулін Іван Вікторович Донецька обл. 11 III II I
108 Опришко Євген Віталійович АР Крим 9 III III
109 Опрішко Іраїда Костянтинівна Херсонська обл. 10 III
110 Палько Назарій Зіновійович Львівська обл. 10 II II II
111 Пастущак Богдан Богданович Львівська обл. 9 У
112 Пашко Богдан Іванович Хмельницька обл. 10 У
113 Пеккоєв Владислав Сергійович Хмельницька обл. 9 III
114 Пеня Олександр Романович Дніпропетровська обл. 9 У
115 Перкова Марія Ярославівна УФМЛ 11 III III
116 Петришин Олег Ярославович Чернівецька обл. 8 У
117 Петтік Микита Юрійович Донецька обл. 11 У У
118 Пластовець Наталія Сергіївна Сумська обл. 11 У II У
119 Пожидаєв Максим Володимирович Одеська обл. 9 III
120 Пономарьов Ростислав Володимирович Харківська обл. 8 II
121 Попович Максим Андрійович Запорізька обл. 9 У
122 Прокопенко Владислав Олександрович Тернопільська обл. 10 У
123 Пустовіт Дмитро Тарасович Полтавська обл. 11 У У У
124 Равшер Тарас Андрійович Івано-Франківська обл. 11 У
125 Райзберг Дмитро В'ячеславович Житомирська обл. 11 У У
126 Расторгуєв Денис Анатолійович Херсонська обл. 10 III III У
127 Різник Валерій Олександрович Харківська обл. 8 II
128 Рязанов Андрій Володимирович м. Київ 11 II III I
129 Савчук Олексій Андрійович Миколаївська обл. 8 III
130 Самойлова Ольга Миколаївна м. Київ 10 III
131 Самченко Дмитро Андрійович Запорізька обл. 10 III III
132 Селіванов Андрій Андрійович Дніпропетровська обл. 10 II
133 Семенець Богдан Сергійович Житомирська обл. 10 У
134 Середа Олександр Олександрович Херсонська обл. 10 III III II
135 Сігетій Ярослав Ігорович Закарпатська обл. 9 II III II
136 Сіліна Ольга Ігорівна Харківська обл. 8 I III
137 Смірнов Денис Олегович Харківська обл. 9 I II I
138 Сподар Ірина Володимирівна Івано-Франківська обл. 10 III III III
139 Стецик Олексій Андрійович Тернопільська обл. 11 III У У II
140 Тарасенко Владислав Вадимович Дніпропетровська обл. 10 I III II
141 Тимоханов Дмитро Олександрович м. Київ 10 У
142 Тихоненко Юлія Володимирівна Полтавська обл. 9 У
143 Ткаченко Ольга Вячеславівна УФМЛ 11 III У
144 Троценко Максим Сергійович Полтавська обл. 8 У
145 Ульяніч Михайло Геннадійович Харківська обл. 8 I I
146 Уразовський Андрій Владиславович Харківська обл. 8 II III
147 Фам Хоанг Вієт Харківська обл. 8 (7) III
148 Фісун Єгор Владиславович Дніпропетровська обл. 10 У III
149 Фомічев Георгій Юрійович Київська обл. 11 У
150 Хілько Данило Ігорович м. Київ 11 I III I I
151 Хом'як Андрій Сергійович Тернопільська обл. 8 III
152 Хотяїнцева Наталія Володимирівна м. Київ 9 II
153 Чайка Богдан Русланович Вінницька обл. 11 У
154 Чайковський Максим Андрійович Одеська обл. 10 У У III
155 Частоколенко Дар'я Ігорівна Черкаська обл. 9 III III
156 Черевашко Даніїл Ростиславович Кіровоградська обл. 11 У
157 Черніченко Олександр В'ячеславович Чернігівська обл. 10 У У
158 Чеський Михайло Олександрович АР Крим 8 У
159 Чорний Михайло Григорович УФМЛ 10 II III У
160 Шатохін Михайло Вікторович м. Київ 11 У I III
161 Шибанов Олексій Євгенович м. Севастополь 11 У У У
162 Широян Давид Арменович Дніпропетровська обл. 8 II
163 Щеглов Микита Владиславович м. Київ 11 I III III I II
164 Яковенко Єлизавета Олександрівна Закарпатська обл. 11 У У У
165 Яковлюк Сергій Ігорович УФМЛ 11 У
166 Янчук Ольга Юріївна м. Севастополь 8 У
167 Ярмола Єгор Геннадійович Вінницька обл. 8 У