Результати Всеукраїнської олімпіади з математики
2010 по 11-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 2A 2B 2C 2D AP Сума Дип.
1 Кравченко Олександр Сергійович Харківська обл. 11 7 7 7 5 7 7 7 3 0 50 I
2 Чорний Максим Володимирович м. Київ 11 7 7 7 7 7 7 7 0 0 49 I
3 Веклич Богдан Васильович м. Київ 11 7 7 7 2 7 7 7 3 0 47 I
4 Тєплова Дар'я Павлівна Харківська обл. 11 (10) 7 7 7 3 7 7 7 0 0 45 I
5 Дудкін Олександр Володимирович Харківська обл. 11 7 7 0 3 7 6 6 7 0 43 I
6 Мулярчик Кирило Михайлович м. Київ 11 (10) 7 7 0 0 7 7 6 7 0 41 II
6 Лавинська Тетяна Олегівна Харківська обл. 11 7 7 5 1 7 7 7 0 0 41 II
8 Баган Олександр Анатолійович м. Київ 11 (10) 7 7 5 0 7 6 7 0 0 39 II
8 Хрущов Тимур Михайлович Харківська обл. 11 (10) 7 7 7 0 7 7 0 4 0 39 II
10 Черненко Іван Леонідович м. Київ 11 7 7 5 2 7 7 3 0 0 38 II
11 Голіцин Володимир Вадимович Харківська обл. 11 7 7 0 3 7 7 6 0 0 37 II
11 Габідуліна Надія Марсівна м. Севастополь 11 7 7 5 1 7 7 3 0 0 37 II
11 Любінець Володимир Ярославович Львівська обл. 11 7 7 1 1 7 7 7 0 0 37 II
11 Жениленко Вячеслав Юрійович Харківська обл. 11 2 7 5 2 6 7 6 0 2 37 II
15 Здомський Іван Володимирович Івано-Франківська обл. 11 (10) 7 7 5 0 7 7 3 0 0 36 III
16 Абрамов Артемій Володимирович УФМЛ 11 7 7 0 4 7 4 6 0 0 35 III
16 Козиненко Олександр Віталійович Дніпропетровська обл. 11 7 0 5 1 7 7 7 1 0 35 III
18 Грінчук Олег Валерійович Вінницька обл. 11 7 7 0 3 7 7 3 0 0 34 III
19 Малий Валентин Миколайович Херсонська обл. 11 7 7 0 2 7 7 2 0 0 32 III
19 Гуйван Богдан Романович Закарпатська обл. 11 7 7 0 1 7 7 3 0 0 32 III
21 Пилипович Максим Ігорович Львівська обл. 11 7 7 0 0 7 7 3 0 0 31 III
22 Вязовецький Юрій Володимирович А.Р. Крим 11 7 7 0 0 7 4 5 0 0 30 III
23 Дьомін Ярослав Володимирович Харківська обл. 11 7 7 0 0 7 7 1 0 0 29 III
23 Снігурський Михайло Андрійович м. Київ 11 7 0 5 0 7 7 3 0 0 29 III
25 Абкерімов Ремзі Наріманович А.Р. Крим 11 0 7 5 1 7 7 0 0 0 27 III
25 Грувер Євгеній Юрійович Донецька обл. 11 0 7 0 0 6 7 7 0 0 27 III
25 Дяченко Олексій Миколайович м. Київ 11 7 0 0 1 7 6 6 0 0 27 III
28 Чернова Оксана Олександрівна Сумська обл. 11 7 7 0 0 5 7 0 0 0 26 У
29 Нгуєн Хак Туан Одеська обл. 11 7 7 0 1 3 7 0 0 0 25 У
29 Ткаченко Олексій Федорович Черкаська обл. 11 7 7 0 0 7 4 0 0 0 25 У
29 Смагін Ігор Олександрович Дніпропетровська обл. 11 7 7 0 0 7 1 3 0 0 25 У
32 Сівоглазов Максим Олександрович УФМЛ 11 6 7 0 0 7 4 0 0 0 24 У
33 Мацегора Тетяна Василівна Луганська обл. 11 2 7 0 1 7 6 0 0 0 23 У
33 Леус Олексій Віталійович Дніпропетровська обл. 11 2 0 0 0 7 7 7 0 0 23 У
35 Оборкін Микола Олександрович м. Севастополь 11 2 7 0 1 7 0 5 0 0 22 У
36 Васін Олексій Геннадійович А.Р. Крим 11 7 0 0 0 7 7 0 0 0 21 У
36 Чуй Юрій Васильович Рівненська обл. 11 7 0 0 0 7 7 0 0 0 21 У
38 Фейло Віталій Володимирович Миколаївська обл. 11 7 7 0 0 1 4 0 0 0 19 У
39 Бантиш Олег Віталійович Івано-Франківська обл. 11 7 0 0 0 7 4 0 0 0 18 У
40 Оніщук Олександр Сергійович Житомирська обл. 11 1 7 0 0 7 1 0 0 0 16 У
41 Дозірців Володимир Олегович Львівська обл. 11 0 0 0 0 7 7 0 0 0 14 У
42 Расщектаєв Антон Володимирович Чернівецька обл. 11 3 0 0 0 4 6 0 0 0 13 У
43 Кондратьєв Ігор Іванович Кіровоградська обл. 11 2 7 0 0 0 0 3 0 0 12 У
43 Антошків Марія Сергіївна Кіровоградська обл. 11 7 0 0 0 1 4 0 0 0 12 У
45 Скавуляк Дмитро Олександрович Чернівецька обл. 11 2 0 0 0 5 4 0 0 0 11 У
46 Карпович Артем Валерійович м. Севастополь 11 7 0 0 0 1 1 1 0 0 10 У
47 Литвиненко Артур Миколайович Чернігівська обл. 11 7 0 0 0 1 0 0 0 0 8 У
47 Стельмах Володимир Костянтинович Херсонська обл. 11 0 0 0 0 7 1 0 0 0 8 У
49 Боровик Станіслав Олександрович Полтавська обл. 11 0 0 0 0 7 0 0 0 0 7 У
50 Лівіцька Оксана Володимирівна Тернопільська обл. 11 0 0 0 0 4 1 0 0 0 5 У
51 Пудло Ілля Віталійович Хмельницька обл. 11 0 0 0 0 3 1 0 0 0 4 У
52 Возняк Андрій Богданович Івано-Франківська обл. 11 2 0 0 0 1 0 0 0 0 3 У
53 Добродій Роман Георгійович Київська обл. 11 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2 У
54 Павлюк Юлія Русланівна Волинська обл. 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 У