Учасники Ukrainian IT Olympiad
2019

# Ім'я Команда Клас 2019 2018 2017 2016
1 Avsiievych Volodymyr Ruslanovych Khmelnytskyi O. 10 I I II III
2 Antonova Mariia Ihorivna Chernihiv O. 11 У
3 Bakalik Nazarii Andriiovych Lviv O. 10 II
4 Bamburova Yuliana Andriivna Lviv O. 11 У
5 Baran Yaroslav Volodymyrovych Ivano-Frankivsk O. 10 У
6 Berenda Maksym Yevhenovych Mykolaiv O. 10 У
7 Bernada Dmytro Anatoliiovych Kyiv C. 11 II
8 Bielikova Marharyta Yevhenivna Zaporizhzhia O. 10 III
9 Bilokin Yehor Tarasovych Cherkasy O. 10 III У У
10 Bondar Khrystyna Viktorivna Kherson O. 11 У III
11 Burda Bohdan Tarasovych Lviv O. 11 У II
12 Vasylevskyi Nikita Oleksandrovych Kherson O. 11 III
13 Vitovshchyk Pavlo Vasylovych Volyn O. 10 У
14 Vorobiov Kyrylo Ivanovych Zaporizhzhia O. 10 II
15 Hembarovskyi Oleh Bohdanovych Lviv O. 10 I III У
16 Herashchenko Dmytro Ihorovych Zhytomyr O. 10 II У
17 Holeiko Yuliia Kostiantynivna Ivano-Frankivsk O. 10 У
18 Hordiiuk Vitalii Yuriiovych Rivne O. 11 У
19 Husak Stanislav Leonidovych Chernihiv O. 10 III У
20 Diachek Alina Yuriivna Kyiv C. 10 III
21 Danilin Dmytro Denysovych Kherson O. 11 III II
22 Demediuk Vitalii Ihorovych Ivano-Frankivsk O. 11 У
23 Depenchuk Mariia Oleksandrivna Zaporizhzhia O. 10 III
24 Dovhoshliubnyi Illia Oleksandrovych UPML 10 У
25 Dovzhenko Roman Oleksandrovych Dnipropetrovsk O. 10 У
26 Diadiuk Anton Vitaliiovych Khmelnytskyi O. 10 III
27 Yemaiev Ihor Vitaliiovych Khmelnytskyi O. 11 У
28 Zubiuk Denys Valentynovych Ternopil O. 11 У III III
29 Izvostkin Danylo Oleksiiovych Luhansk O. 11 III
30 Karpov Artem Oleksiiovych Donetsk O. 10 У
31 Kvasova Liubov Ruslanivna Rivne O. 10 У
32 Kiknadze Artem Rudolfovych Kherson O. 10 У
33 Klochak Serhii Valeriiovych Vinnytsia O. 10 У
34 Kmytiuk Kateryna Volodymyrivna Poltava O. 11 У
35 Kovalenko Eduard Vasylovych Kirovohrad O. 10 III
36 Kovalenko Mariia Oleksandrivna Cherkasy O. 10 У
37 Kozakov Danylo Vadymovych Donetsk O. 10 II III
38 Korniienko Oleksandr Vitaliiovych Khmelnytskyi O. 11 III У
39 Kotenko Oleksandra Pavlivna Dnipropetrovsk O. 10 У
40 Krylov Anatolii Ihorovych Chernihiv O. 10 III У
41 Kriukov Vladyslav Andriiovych Chernivtsi O. 10 III
42 Kuzhel Serhii Ihorovych Sumy O. 11 У
43 Kuzmenko Anna Serhiivna Kirovohrad O. 10 У
44 Kuzmenko Denys Oleksandrovych Kyiv O. 10 У
45 Kutnych Tomash Tomashovych Zakarpattia O. 11 У
46 Lashchenkov Ruslan Oleksandrovych Sumy O. 10 (8) У
47 Maior Dmytro Yaroslavovych Zakarpattia O. 10 У
48 Masenko Yaroslav Volodymyrovych Poltava O. 10 III III
49 Mezhenna Iryna Dmytrivna Donetsk O. 11 У
50 Melnyk Denys Mykolaiovych Kherson O. 10 I
51 Moisol Andrii Oleksiiovych Mykolaiv O. 11 III
52 Navka Hlib Oleksandrovych Kyiv C. 11 III
53 Netavrovana Anastasiia Volodymyrivna Kyiv O. 11 У У
54 Nykyforuk Maksym Romanovych Ivano-Frankivsk O. 11 III
55 Novosolova Alina Oleksandrivna Dnipropetrovsk O. 11 I III III
56 Omeliukh Nazar Serhiiovych Volyn O. 11 У
57 Pavliuk Vladyslav Volodymyrovych Vinnytsia O. 11 У У
58 Palamariuk Maksym Ruslanovych Kirovohrad O. 11 I II
59 Petriv Vladyslav Yuriiovych Ivano-Frankivsk O. 11 II III
60 Petruniak Ostap Ihorovych Lviv O. 10 У
61 Pechii Rostyslav Romanovych Kharkiv O. 10 II
62 Prots Petro Olehovych Ternopil O. 10 У
63 Raksha Vadym Vasylovych Dnipropetrovsk O. 11 II II
64 Rybka Andrii Oleksandrovych Ivano-Frankivsk O. 10 У У
65 Riabtsev Denys Oleksandrovych Kharkiv O. 11 III
66 Samoilych Yevhenii Kostiantynovych Kherson O. 11 III
67 Serediuk Valentyn Vasylovych Khmelnytskyi O. 10 II
68 Sirikova Olha Volodymyrivna Kirovohrad O. 10 У
69 Solonchuk Tymofii Romanovych Rivne O. 11 II III
70 Stepanenko Yuliia Oleksandrivna Kirovohrad O. 11 У
71 Stopchatyi Andrii Vadymovych Kyiv C. 10 III У
72 Tauzhnianskyi Artem Viktorovych Odesa O. 11 У
73 Trembach Anastasiia Dmytrivna Zaporizhzhia O. 11 II
74 Tretiakov Yehor Danylovych UPML 11 У У
75 Trostinetskyi Oleksandr Serhiiovych Mykolaiv O. 11 III II У
76 Tiurina Oleksandra Stanislavivna Dnipropetrovsk O. 11 У
77 Fedorovskyi Oleksandr Serhiiovych Poltava O. 10 II
78 Filonenko Ihor Ruslanovych UPML 10 I I
79 Fomenko Dmytro Maksymovych Luhansk O. 10 У У
80 Khandokhin Oleksandr Oleksandrovych Odesa O. 10 У
81 Chuntul Oleksandr Vasylovych Chernivtsi O. 11 III У
82 Chushenko Yaroslav Volodymyrovych Zaporizhzhia O. 10 II II
83 Shevtsov Andrii Viktorovych Dnipropetrovsk O. 11 I I
84 Shevtsov Robert Rafaelovych Poltava O. 11 II У У
85 Shkaferak Mykhailo Volodymyrovych Ternopil O. 10 У
86 Shmahel Nazar Andriiovych Chernihiv O. 10 У
87 Yakovleva Valeriia Oleksandrivna Sumy O. 10 У
88 Yanchenko Ivan Serhiiovych Chernihiv O. 11 (9) У
89 Yashchuk Denys Andriiovych Zhytomyr O. 10 III У