Результати Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2018

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 1E 1F 2A 2B 2C 2D 2E 2F AP Сума Дип.
1 Авсієвич Володимир Русланович Хмельницька обл. 10 (9) 33.54 2.75 10 7.25 11.85 0 9 35.5 13 22 10 7 0 161.89 I
2 Філоненко Ігор Русланович Чернігівська обл. 10 (9) 27.42 1.25 10 15.5 17.7 2.33 8 27.25 13 22 12.5 3 0 159.95 I
3 Кореневський Ілля Сергійович Херсонська обл. 11 32.38 2 10 21.75 17.7 0 6 28.25 2.5 21 12.5 2 0 156.07 I
4 Домбровський Станіслав Володимирович Івано-Франківська обл. 11 27.42 8 10 11.25 17.7 0 5 21.25 13 22 12.5 7 0 155.12 I
5 Кузьмич Анастасія Володимирівна Херсонська обл. 11 33.83 2 5.38 13.25 10.2 0 2 29.25 13 21 11.5 2 0 143.42 I
6 Шевцов Андрій Вікторович Дніпропетровська обл. 10 17.79 1.5 9.23 17.75 4.5 8.67 6 27.75 13 21 13.5 2 0 142.69 I
7 Паламарюк Максим Русланович Кіровоградська обл. 10 10.85 0 10 20 12.9 0 4 30.25 13 22 6.5 2 0 131.5 II
8 Васильчук Максим Сергійович Черкаська обл. 11 28 7 8.46 5.25 4.2 0 7 22.25 13 21 9.5 4 0 129.66 II
9 Селіверстова Валерія Валеріївна Запорізька обл. 11 34.71 0 0.77 15.5 16.5 0 3 19.75 7 22 5.5 3 0 127.73 II
10 Миронюк Костянтин Григорович Хмельницька обл. 11 4.67 8.75 10 5.25 9.6 0 8 29 13 25 12 0 0 125.27 II
11 Дудко Катерина Сергіївна Запорізька обл. 11 28.58 8 10 15.75 6 0 2 24.5 13 4 12 1 0 124.83 II
12 Тростінецький Олександр Сергійович Миколаївська обл. 10 10.79 0 10 4.75 17.85 0 3 28.25 13 25 8.5 3 0 124.14 II
13 Телюк Артем Михайлович Львівська обл. 11 17.79 3.25 0 15.25 13.5 0 4 20.25 13 21 10.5 2 0 120.54 II
14 Ракша Вадим Васильович Дніпропетровська обл. 10 15.34 9.75 10 7.5 14.1 0.83 5 19.5 6 19 12 1 0 120.03 II
15 Логачов Михайло Максимович УФМЛ 11 12.72 0 6.15 12.5 16.8 0 5 21.25 13 22 10.5 0 0 119.92 II
16 Коваленко Денис Володимирович Полтавська обл. 11 32.08 0 10 9.25 13.5 0 5 23.25 0 22 2.5 2 0 119.58 II
17 Кузьмук Данила Андрійович Сумська обл. 11 6.42 0 10 10.75 14.4 0 5 20.75 13 22 13 2 0 117.32 III
18 Карпій Вячеслав Олександрович м. Київ 11 21.29 0 10 13.75 0 0 4 23.5 8.5 22 12 2 0 117.04 III
19 Сергійчук Назар Сергійович Рівненська обл. 11 0 0 10 0 13.2 11.5 6 25.75 13 22 13.5 2 0 116.95 III
20 Пупов Нікіта Андрійович Чернігівська обл. 11 16.22 1.25 10 16.75 3.9 0 6 16.5 12.5 21 9 2 0 115.12 III
21 Данілін Дмитро Денисович Херсонська обл. 10 22.05 8.5 3.08 13.25 4.8 0 7 25.25 13 0 13.5 3 0 113.43 II
22 Когут Давид Богданович Львівська обл. 11 22.46 2 0 7 10.2 0 2 27.5 13 22 4.5 2 0 112.66 III
23 Носков Олексій Андрійович Луганська обл. 11 25.96 2 10 0 0.9 0 6 24.25 13 21 8 0 0 111.11 III
24 Запорожець Богдан Вадимович Кіровоградська обл. 11 10.27 0 10 12.75 0.9 0 3 27 13 22 11 2 -1.75 110.17 III
25 Чушенко Ярослав Володимирович Запорізька обл. 10 (9) 20.71 0 10 7.25 12.3 0 5 16.5 13 22 2 1 0 109.76 II
26 Семенистий Андрій Сергійович Сумська обл. 10 (9) 13.01 3 10 5 8.4 0 5 19.5 13 24 5 2 0 107.91 II
27 Петроченко Діана Сергіївна Херсонська обл. 11 34.18 5 8.46 12.5 7.8 0 4 22.75 6.5 0 4 2 0 107.19 III
28 Тимошенко Павло Олександрович Тернопільська обл. 11 4.67 1.25 10 8.75 14.1 0 5 14.5 13 21 12.5 0 0 104.77 III
29 Демцюра Ірина Олександрівна Харківська обл. 11 17.21 4.5 10 9.25 13.5 0 4 8 7 21 8 2 0 104.46 III
30 Троценко Данііл Анатолійович Полтавська обл. 11 27.12 0 3.08 7.5 11.1 0 4 16 12.5 20 0.5 2 0 103.8 III
31 Дем'янова Дар'я Костянтинівна Запорізька обл. 11 26.54 0.5 9.23 10 4.5 0 4 23.25 13 0 9.5 2 0 102.52 У
32 Германюк Всеволод Станіславович м. Київ 11 7.93 0 6.15 7.75 4.5 1.5 7 20.5 13 22 9 3 0 102.34 У
33 Білоусова Наталія Олексіївна Херсонська обл. 11 12.25 2.25 9.23 14.75 13.5 0 2 25.75 2.5 13 6.5 0 0 101.73 У
34 Бурда Богдан Тарасович Львівська обл. 10 13.12 1.25 0.77 10 13.5 0 6 29.25 13 0 13 1 0 100.89 II
35 Процюк Тетяна-Марія Петрівна Івано-Франківська обл. 11 9.62 8.25 1.54 8 1.2 0 3 29.75 12.5 21 6 0 0 100.86 У
36 Ділонг Сергій Михайлович Закарпатська обл. 10 3.79 5.25 0 1 12.3 0 4 23.5 13 21 11 5 0 99.84 III
37 Зубюк Денис Валентинович Тернопільська обл. 10 3.38 0 10 6 2.1 0 6 25.5 13 21 11 0 0 97.98 III
38 Іванченко Ксенія Віталіївна Миколаївська обл. 10 (9) 15.46 0 0 9.75 17.7 0 3 12.5 13 19 5.5 2 0 97.91 III
39 Браташ Максим Сергійович Харківська обл. 10 6.36 4.5 10 0 0 0 6 20.5 13 22 12.5 3 0 97.86 III
40 Петрів Владислав Юрійович Івано-Франківська обл. 10 8.46 6.25 1.54 7 4.5 0 5 16 13 19 12 0 4 96.75 III
41 Гембаровський Олег Богданович Львівська обл. 10 (9) 13.42 2.25 1.54 5.5 16.2 0 2 17.5 13 15 10 0 0 96.41 III
42 Козаков Данило Вадимович Донецька обл. 10 (9) 21.47 1.75 0 7.75 0 0 4 35.75 13 8 4.5 0 0 96.22 III
43 Варзар Вероніка Анатоліївна УФМЛ 11 1.17 0 5.38 11 13.8 0 6 15 13 22 4 3 0 94.35 У
44 Геращенко Дмитро Ігорович Житомирська обл. 11 (9) 11.26 3.5 10 5 0.9 0 6 26.5 12 0 12 7 0 94.16 У
45 Масенко Ярослав Володимирович Полтавська обл. 10 (9) 25.55 1.75 2.31 6.75 2.4 0 4 26 13 0 10 0 0 91.76 III
46 Шимон Роберт Тамашович Закарпатська обл. 11 11.67 3.75 6.15 8.25 11.1 0 4 22.5 13 1 9.5 0 0 90.92 У
47 Дідріхс Антон Геннадійович Миколаївська обл. 11 3.21 0.75 0 9.5 13.5 0 7 32 13 0 11.5 0 0 90.46 У
48 Новосьолова Аліна Олександрівна Дніпропетровська обл. 10 10.79 5 6.15 11 13.8 3.33 4 22.75 2.5 1 7.5 0 0 87.83 III
49 Тоха Вадим Валентинович Вінницька обл. 11 11.38 4.5 9.23 6.5 7.8 0 6 10 0.5 21 8 2 0 86.91 У
50 Бондар Христина Вікторівна Херсонська обл. 10 18.08 0.5 4.62 6.75 16.5 0 0 21.25 13 0 5 1 0 86.7 III
51 Грайф Гліб Дмитрович м. Київ 11 0.58 16.5 10 0 0.9 0 6 21.75 13 4 11.5 0 1 85.23 У
52 Солончук Тимофій Романович Рівненська обл. 10 3.21 1 3.08 6.5 9 0 6 29.5 13 1 10 2 0 84.29 III
53 Шевцов Роберт Рафаелович Полтавська обл. 10 1.05 0.25 10 12.75 3.9 0 6 20.5 13 0 11 4 0 82.45 У
54 Синявська Євгенія Романівна Сумська обл. 11 5.48 1.75 4.62 9 17.1 0 4 10.5 13 1 13.5 0 0 79.95 У
55 Зеленін Владислав Юрійович Херсонська обл. 11 15.17 2 4.62 2.5 12.9 0.83 3 19.75 12 0 6 0 0 78.77 У
56 Яблоков Владислав Сергійович Донецька обл. 11 13.71 0.75 9.23 7.5 5.1 0 5 13.25 13 1 10 0 0 78.54 У
57 Білокінь Єгор Тарасович Черкаська обл. 10 (9) 22.75 8.5 5.38 0.75 4.5 0 2 17.75 6.5 0 10 0 0 78.13 У
58 Куник Неля Вікторівна Чернігівська обл. 10 21.88 0 0 7.5 4.5 0 0 23.25 13 0 7 1 0 78.12 У
59 Гелла Всеволод Вячеславович м. Київ 11 26.13 0 10 8.75 4.5 0 3 0 13 0 12 0 0 77.38 У
60 Гнатченко Максим Михайлович Волинська обл. 10 15.23 0 10 0 3.9 0 4 18.5 13 0 9 2 0 75.62 У
61 Попова Владислава Русланівна Миколаївська обл. 11 7.76 0 0 11 4.5 0 5 22 13 1 8 2 0 74.26 У
62 Заєць Аліса Анатоліївна Хмельницька обл. 11 10.5 0 5.38 11.75 4.8 0 1 15.75 9 1 9.5 5 0 73.68 У
63 Фролов Дмитро Андрійович Чернігівська обл. 11 10.21 0.75 10 2.25 4.5 0 4 16 13 0 7.5 0 0 68.21 У
64 Фоменко Дмитро Максимович Луганська обл. 10 (9) 7.18 0 9.23 4.25 4.8 0 3 13 13 0 10.5 2 0 66.96 У
65 Сумін Олександр Олександрович Київська обл. 11 12.83 1 7.69 9.25 4.5 0 3 7.75 13 0 5 2 0 66.03 У
66 Мирончук Богдан Миколайович Волинська обл. 10 2.19 5.25 0.77 0 13.8 0 4 15.25 13 0 10 1 0 65.26 У
67 Демитрова Ольга-Анна Володимирівна Чернівецька обл. 11 13.12 0 2.31 8.5 1.2 0 4 14.5 3 0 9 7 0 62.63 У
68 Ящук Денис Андрійович Житомирська обл. 10 (9) 7 0 0 5.5 4.2 0 2 21.25 13 0 8 0 0 60.95 У
69 Воловенко Данило В'ячеславович Миколаївська обл. 10 1.17 2.5 10 12 4.2 0 1 13 13 0 4 0 0 60.87 У
70 Руденко Анна Олександрівна Миколаївська обл. 10 16.33 1.25 0 1.75 0.3 0 3 14 13 0 7 1 0 57.63 У
71 Третяков Єгор Данилович УФМЛ 10 7.47 6 7.69 0 0 0 6 2.25 13 2 12 0 0 56.41 У
72 Чунтул Олександр Васильович Чернівецька обл. 10 11.26 3.25 3.85 1 4.2 0 1 7 13 0 11.5 0 0 56.05 У
73 Павлюк Владислав Володимирович Вінницька обл. 10 2.33 7 6.15 0 0 0 4 8 11 0 10 7 0 55.49 У
74 Шевченко Дар'я Валеріївна м. Київ 10 2.62 2.75 0 7.25 7.8 0 3 14 13 0 3.5 1 0 54.92 У
75 Білогрудов Даніїл Вячеславович Одеська обл. 10 4.08 10.25 10 3.25 0.9 0 4 0 13 0 9 0 0 54.48 У
76 Рибка Андрій Олександрович Івано-Франківська обл. 10 (9) 12.54 4.75 3.85 1.5 0.9 0 2 7.5 13 1 7 0 0 54.04 У
77 Олійник Святослав Васильович Івано-Франківська обл. 10 3.85 4 0 6.75 4.2 0 2 12 6.5 0 9 2 0 50.3 У
78 Крилов Анатолій Ігорович Чернігівська обл. 10 (9) 6.71 6.75 0 10.75 4.5 0 1 0 13 0 7.5 0 0 50.21 У
79 Хорошок Дмитро Сергійович Чернігівська обл. 11 3.21 11 0 1.75 0.6 0 3 14.5 3 0 12 0 0 49.06 У
80 Стопчатий Андрій Вадимович м. Київ 10 (9) 0.58 4.5 0 0.5 0.9 0 5 0 0 22 5.5 0 0 38.98 У
81 Афонін Дмитро Ігорович м. Київ 11 1.05 9.75 0 0 1.2 0 2 6.5 13 0 4.5 0 0 38 У
82 Нетаврована Анастасія Володимирівна Київська обл. 10 7.58 1.75 0 3.5 0.6 0 2 11 0 0 4 1 0 31.43 У
83 Корнієнко Олександр Віталійович Хмельницька обл. 10 9.92 0 0 0 0 0 2 0.5 12.5 0 3.5 0 0 28.42 У
84 Зенченко Євгеній Ігорович Кіровоградська обл. 11 0.29 0.5 0 2.75 4.2 0 3 0 6 0 7.5 0 0 24.24 У
85 Юхименко Костянтин Олександрович УФМЛ 10 0 3.25 0 0 0.9 0 3 0 10.5 0 2 0 0 19.65 У
86 Вихристюк Дмитро Володимирович Одеська обл. 10 1.11 4 0 0 0 0 2 0 0 1 11.5 0 0 19.61 У