Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2015

# Ім'я Команда Клас CF 2015 2014 2013 2012 2011
1 Авраменко Микола Миколайович Запорізька обл. 9 I
2 Анохін Дмитро Андрійович Луганська обл. 10 У
3 Асландуков Матвій Миколайович Харківська обл. 10 I I I
4 Байнак Дмитро Андрійович Дніпропетровська обл. 9 У
5 Балюк Владислав Сергійович Полтавська обл. 11 (10) У У
6 Бачинський Святослав Володимирович Львівська обл. 9 У
7 Башук Олексій Олексійович м. Київ 9 III III
8 Бичик Денис Вікторович Донецька обл. 11 У
9 Бідалов Володимир Олексійович УФМЛ 9 II
10 Білінський Назар Андрійович Львівська обл. 10 У У
11 Борзяк Андрій Володимирович Черкаська обл. 10 II У
12 Булатов Дмитро Єгорович м. Київ 11 I I III
13 Валлас Олег Станіславович Харківська обл. 11 III
14 Вілігурський Артур Олегович Волинська обл. 10 II У
15 Гаврашенко Антон Олегович Харківська обл. 10 III II
16 Галіуллін Микола Артурович Одеська обл. 10 У У
17 Гарбузова Аліна Вікторівна Харківська обл. 9 (8) III
18 Глотов Роман Віталійович Луганська обл. 11 У У
19 Головач Тетяна Олександрівна Чернігівська обл. 11 У
20 Головачов Євгеній Володимирович Полтавська обл. 11 III
21 Гончаров Володимир Анатолійович Харківська обл. 11 У У
22 Гулей Анатолій Васильович Чернівецька обл. 9 У
23 Давидов Олексій Борисович УФМЛ 10 II
24 Дасюк Антон Максимович Чернігівська обл. 10 У У У
25 Дашков Тарас Андрійович Херсонська обл. 11 У
26 Деньга Назарій Олександрович Полтавська обл. 9 (7) III
27 Дерієнко Гліб Андрійович Полтавська обл. 11 (10) У III
28 Деркач В'ячеслав Віталійович Сумська обл. 10 У
29 Деркач Роман Анатолійович Полтавська обл. 11 (10) У
30 Дишко Наталія Петрівна Волинська обл. 11 У
31 Єрмолаєв Олександр Андрійович Миколаївська обл. 9 У У
32 Єрьоменко Денис Валентинович Полтавська обл. 11 III
33 Єфремов Олександр Миколайович Житомирська обл. 11 II II II У
34 Затилюк Дмитро Олександрович Житомирська обл. 11 У
35 Здановська Юлія Янівна УФМЛ 9 II
36 Зелик Тарас Іванович Львівська обл. 11 У III
37 Зуєв Антон Миколайович Вінницька обл. 11 III II
38 Івницький Олексій Андрійович Сумська обл. 10 У
39 Казьмін Євген Валерійович УФМЛ 11 II III III
40 Каліщук Вадим Володимирович Хмельницька обл. 11 III
41 Катасонов Владислав Геннадійович Луганська обл. 9 У У
42 Качур Роман Володимирович Полтавська обл. 11 II I
43 Коваль Ілля Андрійович Харківська обл. 9 (8) I
44 Ковальчук Максим Михайлович Волинська обл. 9 (8) У
45 Константінов Андрій Андрійович Хмельницька обл. 11 У У
46 Кравцов Артур Андрійович Харківська обл. 9 (8) У
47 Кундас Валерій Юрійович УФМЛ 10 III
48 Кураченко Олег Олегович м. Київ 10 III II
49 Куркула Іван Олександрович Кіровоградська обл. 11 У У
50 Лаврентій Артем Анатолійович Хмельницька обл. 10 У У
51 Ленська Катерина Ігорівна Херсонська обл. 9 II
52 Лифенко Микита Ігорович Одеська обл. 9 У
53 Лісік Олександр Андрійович Тернопільська обл. 9 У
54 Логінов Олександр Сергійович Київська обл. 10 У III У
55 Луньов Антон Валерійович Черкаська обл. 11 У У III
56 Маринін Сергій Андрійович Рівненська обл. 11 У
57 Мачула Максим В'ячеславович Запорізька обл. 10 II II
58 Мелентьєва Ада Денисівна м. Київ 11 II
59 Мельник Софія Валентинівна Полтавська обл. 9 (6) II III
60 Мисечко Артемій Вікторович УФМЛ 9 III
61 Михайлів Йосип Романович Івано-Франківська обл. 11 У
62 Михайлов Кирило Ігорович Полтавська обл. 10 III
63 Мінаков Станіслав Сергійович Харківська обл. 10 I I I
64 Міхно Марк Геннадійович Полтавська обл. 11 I I
65 Мовчан Олександр Володимирович Херсонська обл. 10 III III
66 Молодцов Дмитро Віталійович Харківська обл. 9 II
67 Московець Наталія Сергіївна Сумська обл. 11 II III
68 Мочернюк Данило Владиславович Івано-Франківська обл. 10 У
69 Мудрієвський Петро Олегович Миколаївська обл. 10 III I III III
70 Новіков Анатолій Олександрович Дніпропетровська обл. 11 У
71 Оголь Віталій Віталійович Тернопільська обл. 10 У
72 Очеретний В'ячеслав Юрійович Полтавська обл. 10 II III
73 Панасенко Єгор Сергійович Дніпропетровська обл. 9 У
74 Панченко Станіслав Валерійович Сумська обл. 11 У
75 Перун Андрій Сергійович Хмельницька обл. 11 (10) У
76 Петросян Арсен Русланович Житомирська обл. 10 У У
77 Плотніков Михайло Сергійович Харківська обл. 9 II
78 Політика Дмитро Олександрович Рівненська обл. 10 У У
79 Попова Єлизавета Олегівна Харківська обл. 10 У III
80 Прокопець Вадим Георгійович УФМЛ 11 II У
81 Прокопець Юрій Андрійович м. Київ 9 III
82 Пупов Нікіта Андрійович Чернігівська обл. 9 (8) У
83 Пушкін Денис Євгенович м. Київ 10 II
84 Пядик Любомир Сергійович Львівська обл. 11 III I II
85 Рачек Владислав Олександрович Черкаська обл. 9 У
86 Резнік Дмитро Володимирович Тернопільська обл. 11 У
87 Рижий Андрій Русланович Чернівецька обл. 10 У
88 Різник Валерій Олександрович Харківська обл. 10 II II II
89 Савчук Дмитро Петрович Чернівецька обл. 11 У
90 Саприкін Артем Олексійович м. Київ 11 III
91 Сахнюк Антон Юрійович Вінницька обл. 10 III У III
92 Семенченко Денис Сергійович Запорізька обл. 10 У
93 Серіков Олег Сергійович Миколаївська обл. 9 У
94 Сіволапов Максим Сергійович Київська обл. 9 У
95 Сігетій Ярослав Ігорович Закарпатська обл. 11 III
96 Сікачина Ігор Олегович Харківська обл. 11 У
97 Скаржинець Дмитро Леонідович Рівненська обл. 9 У
98 Скуріхін Роман Володимирович Харківська обл. 10 I II II
99 Софійченко Ігор Ігорович Дніпропетровська обл. 10 III У
100 Спажев Олександр Миколайович Вінницька обл. 11 II III
101 Стречень Матвій Володимирович Вінницька обл. 9 III
102 Теслюк Софія Василівна Львівська обл. 9 У
103 Тичук Нікіта Вадимович Житомирська обл. 9 У
104 Томаш Станіслав Миколайович Закарпатська обл. 9 II
105 Урсатий Олександр Васильович Кіровоградська обл. 10 У
106 Усенко Артем Сергійович Полтавська обл. 11 III II
107 Федина Аліна Віталіївна Закарпатська обл. 10 У
108 Федорак Богдан Дмитрович Івано-Франківська обл. 11 У
109 Федоренко Галина Ігорівна Київська обл. 11 У У У
110 Федоров Олександр Сергійович Миколаївська обл. 11 III II II II У
111 Федоряка Максим Григорович Запорізька обл. 10 У
112 Федько Дмитро Сергійович Дніпропетровська обл. 11 У
113 Філіштинська Тетяна Миколаївна Одеська обл. 11 У
114 Хома Андрій Сергійович УФМЛ 10 У
115 Ципко Антон Владиславович Кіровоградська обл. 9 I
116 Чемерис Павло Олександрович Полтавська обл. 11 I III У
117 Чернякін Дмитро Миколайович Черкаська обл. 10 У
118 Шанін Андрій Олександрович Харківська обл. 11 III II
119 Шарабай Сергій Олександрович Миколаївська обл. 10 У У
120 Шатов Сергій Юрійович Запорізька обл. 11 II III III
121 Шевченко Ілля Олегович Харківська обл. 11 I I I I
122 Шипік Максим Дмитрович Сумська обл. 11 III III II
123 Широян Давид Арменович Дніпропетровська обл. 10 III
124 Шуліков Арсеній Владиславович Дніпропетровська обл. 11 I
125 Шумейко Максим Володимирович Хмельницька обл. 11 III III II
126 Щерба Максим Юрійович Львівська обл. 9 III
127 Щигельський Володимир Русланович УФМЛ 10 II