Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2016

# Ім'я Команда Клас CF 2016 2015 2014 2013 2012
1 Асландуков Матвій Миколайович Харківська обл. 11 I I I I
2 Байнак Дмитро Андрійович Дніпропетровська обл. 10 III У
3 Балюк Владислав Сергійович Кіровоградська обл. 11 У У У
4 Баракаєв Ігор Ігорович Кіровоградська обл. 9 У
5 Барго Марк Ігорович Вінницька обл. 9 У
6 Башук Олексій Олексійович м. Київ 10 II III III
7 Бездушний Вадим Дмитрович Вінницька обл. 11 III
8 Бердніков Сергій Євгенович Одеська обл. 9 (8) У
9 Бідалов Володимир Олексійович УФМЛ 10 II II
10 Бондар Іван Андрійович Рівненська обл. 10 У
11 Бондарець Артем Павлович Сумська обл. 10 У
12 Борзяк Андрій Володимирович Черкаська обл. 11 II II У
13 Боровков Микола Андрійович Житомирська обл. 10 У
14 Босик Андрій Сергійович Рівненська обл. 9 (8) У
15 Будьонний Павло Павлович Луганська обл. 10 У
16 Бурлаченко Артем Віталійович Вінницька обл. 10 У
17 Варзар Вероніка Анатоліївна УФМЛ 9 II
18 Вей Роман Андрійович Львівська обл. 11 У
19 Вілігурський Артур Олегович Волинська обл. 11 III II У
20 Воловоденко Тарас Олександрович Запорізька обл. 10 У
21 Гаврашенко Антон Олегович Харківська обл. 11 III III II
22 Галіуллін Микола Артурович Одеська обл. 11 III У У
23 Гарбузова Аліна Вікторівна Харківська обл. 9 II III
24 Геллер Михайло Олексійович Запорізька обл. 10 III
25 Гінкул Анна Олександрівна м. Київ 9 III
26 Горбачевський Олексій Дмитрович Дніпропетровська обл. 10 II
27 Гордя Микита Михайлович Полтавська обл. 10 III
28 Гришечкін Марко Сергійович Полтавська обл. 9 II
29 Давидов Олексій Борисович УФМЛ 11 III II
30 Дасюк Антон Максимович Чернігівська обл. 11 У У У У
31 Деньга Назарій Олександрович Полтавська обл. 9 (8) I III
32 Дерієнко Гліб Андрійович Полтавська обл. 11 У У III
33 Деркач Роман Анатолійович Полтавська обл. 11 II У
34 Дума Богдан Богданович Львівська обл. 9 У
35 Єрмолаєв Олександр Андрійович Миколаївська обл. 10 III У У
36 Єшанов Максим Олександрович Запорізька обл. 11 У
37 Житар Роман Віталійович м. Київ 10 III
38 Жуіков Назар Олександрович Полтавська обл. 10 (9) У
39 Здановська Юлія Янівна УФМЛ 10 I II
40 Зомчак Микола Мирославович Івано-Франківська обл. 11 У
41 Іванов Максим Юрійович Донецька обл. 11 У
42 Івницький Олексій Андрійович Сумська обл. 11 У У
43 Ільін Олексій Романович Запорізька обл. 11 У
44 Кадиров Кадір Бєкєтович м. Київ 9 III
45 Калічун Юрій Андрійович Львівська обл. 9 У
46 Карауш Дмитро Олександрович Кіровоградська обл. 9 (7) У
47 Катасонов Владислав Геннадійович Луганська обл. 11 (10) У У У
48 Коваль Ілля Андрійович Харківська обл. 9 I I
49 Ковальчук Максим Михайлович Волинська обл. 9 У У
50 Коптєв Руслан Валерійович Кіровоградська обл. 10 У
51 Кравцов Артур Андрійович Харківська обл. 9 III У
52 Краснюкевич Валентин Олександрович Чернівецька обл. 10 У
53 Куліков Денис Ігорович Сумська обл. 10 У
54 Кураченко Олег Олегович м. Київ 11 III III II
55 Лаврентій Артем Анатолійович Хмельницька обл. 11 У У У
56 Ленська Катерина Ігорівна Херсонська обл. 10 III II
57 Лесько Владислав Олександрович Херсонська обл. 10 II
58 Ливицька Діана Олександрівна Вінницька обл. 9 У
59 Літвак Максим Сергійович Миколаївська обл. 9 (8) У
60 Ліхошва Ілля Олександрович Дніпропетровська обл. 11 II
61 Логінов Олександр Сергійович Київська обл. 11 У У III У
62 Мазаєв Сергій Миколайович Полтавська обл. 9 II
63 Макарович Адальберт Віталійович Закарпатська обл. 9 II
64 Марецький Дмитро Андрійович Херсонська обл. 9 III
65 Мачула Максим В'ячеславович Запорізька обл. 11 I II II
66 Мельник Софія Валентинівна Полтавська обл. 9 (7) I II III
67 Миронюк Костянтин Григорович Хмельницька обл. 9 II
68 Мисечко Артемій Вікторович УФМЛ 10 III III
69 Михайленко Денис Олександрович Сумська обл. 9 III
70 Михайлов Кирило Ігорович Полтавська обл. 11 III III
71 Мінаков Станіслав Сергійович Харківська обл. 11 I I I I
72 Мовчан Олександр Володимирович Херсонська обл. 11 III III III
73 Молодцов Дмитро Віталійович Харківська обл. 10 У II
74 Мочернюк Данило Владиславович Івано-Франківська обл. 11 У У
75 Мудрієвський Петро Олегович Миколаївська обл. 11 II III I III III
76 Муляр Михайло Андрійович Чернівецька обл. 9 У
77 Мусієнко Олександр Вікторович Вінницька обл. 11 У
78 Наумович Артем Олександрович Херсонська обл. 9 III
79 Огородніков Юрій Володимирович Київська обл. 9 У
80 Олійник Микита Павлович УФМЛ 10 III
81 Осташев Даніїл Олександрович Харківська обл. 9 (8) III
82 Очеретний В'ячеслав Юрійович Полтавська обл. 11 I II III
83 Павленко Андрій Вікторович Черкаська обл. 9 У
84 Пайвін Артем Юрійович Харківська обл. 11 У
85 Пелішко Максим Русланович Тернопільська обл. 9 У
86 Перун Андрій Сергійович Хмельницька обл. 11 III У
87 Петренко Віталій Віталійович Сумська обл. 11 У
88 Петросян Арсен Русланович Житомирська обл. 11 III У У
89 Плотніков Михайло Сергійович Харківська обл. 10 II II
90 Політика Дмитро Олександрович Рівненська обл. 11 У У У
91 Попова Єлизавета Олегівна Харківська обл. 11 II У III
92 Поспелова Кароліна Ігорівна Луганська обл. 9 У
93 Прокопець Юрій Андрійович м. Київ 10 I III
94 Пупов Нікіта Андрійович Чернігівська обл. 9 III У
95 Пушкін Денис Євгенович м. Київ 11 У II
96 Рагулін Олександр Євгенович Донецька обл. 11 У
97 Раєвський Олександр Олександрович Миколаївська обл. 10 У
98 Рижий Андрій Русланович Чернівецька обл. 11 У У
99 Різник Валерій Олександрович Харківська обл. 11 II II II II
100 Савельєв Владислав Володимирович Дніпропетровська обл. 9 III
101 Саєнко Катерина Юріївна Кіровоградська обл. 9 У
102 Селіверстова Валерія Валеріївна Запорізька обл. 9 У
103 Семенченко Дмитро Вікторович Запорізька обл. 11 У
104 Сіволапов Максим Сергійович Київська обл. 10 У У
105 Скуріхін Роман Володимирович Харківська обл. 11 II I II II
106 Стеблевець Тетяна Олександрівна Волинська обл. 10 У
107 Столинець Дмитро Валерійович Чернігівська обл. 10 (9) У
108 Стречень Матвій Володимирович Вінницька обл. 10 II III
109 Супрун Тетяна Анатоліївна Харківська обл. 9 III
110 Тара Олександр Миколайович Івано-Франківська обл. 10 У
111 Тараймович Ігор Олегович Одеська обл. 10 У
112 Тимченко Євген Вікторович Тернопільська обл. 10 У
113 Тищенко Даніїл Володимирович Дніпропетровська обл. 11 III
114 Толстіков Владислав Вікторович Дніпропетровська обл. 10 III
115 Томаш Станіслав Миколайович Закарпатська обл. 10 I II
116 Точ Ростислав Володимирович Львівська обл. 10 III
117 Федина Аліна Віталіївна Закарпатська обл. 11 У У
118 Фекете Іван Іванович Закарпатська обл. 10 II
119 Фількін Максим Андрійович УФМЛ 9 У
120 Фурсін Михайло Володимирович Дніпропетровська обл. 9 (8) II
121 Хом'як Андрій Сергійович Тернопільська обл. 11 У
122 Хома Андрій Сергійович УФМЛ 11 II У
123 Ципко Антон Владиславович Кіровоградська обл. 10 I I
124 Ціон Михайло Владиславович Черкаська обл. 10 У
125 Чернякін Дмитро Миколайович Черкаська обл. 11 II У
126 Шимон Максим Олександрович Житомирська обл. 9 У
127 Шуляк Нікіта Віталійович Хмельницька обл. 10 У
128 Щерба Максим Юрійович Львівська обл. 10 III III
129 Щигельський Володимир Русланович УФМЛ 11 У II
130 Ян Аліна Янівна УФМЛ 10 У
131 Ярошенко Валерія Вадимівна Запорізька обл. 10 У
132 Яценко Олександр Андрійович Запорізька обл. 9 У