Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2014

# Ім'я Команда Клас CF 2014 2013 2012 2011 2010
1 Альохін Кирило Валерійович Волинська обл. 10 У
2 Асландуков Матвій Миколайович Харківська обл. 9 I I
3 Бабенко Михайло Павлович Харківська обл. 11 I I I
4 Балюк Владислав Сергійович Кіровоградська обл. 9 У
5 Башук Олексій Олексійович м. Київ 9 (8) III
6 Білінський Назар Андрійович Львівська обл. 9 У
7 Блащак Іван Олександрович Тернопільська обл. 10 У
8 Борзяк Андрій Володимирович Черкаська обл. 9 У
9 Бронніков Георгій Олегович Дніпропетровська обл. 10 У У
10 Булат Андрій Андрійович Чернівецька обл. 11 У У
11 Булатов Дмитро Єгорович м. Київ 10 I III
12 Василенко Артем Володимирович Кіровоградська обл. 10 У У
13 Вілігурський Артур Олегович Волинська обл. 9 У
14 Вовк Ігор Анатолійович Закарпатська обл. 9 У
15 Войченко Михайло Вікторович Житомирська обл. 10 У
16 Гаврашенко Антон Олегович Донецька обл. 9 II
17 Гаврилюк Григорій Вікторович Хмельницька обл. 11 У У
18 Галіуллін Микола Артурович Одеська обл. 9 У
19 Гвоздев Валерій Дмитрович Одеська обл. 10 У У
20 Глембоцький Владислав Олегович Хмельницька обл. 11 II I III
21 Гончаров Володимир Анатолійович Харківська обл. 10 У
22 Горбешко Олексій Костянтинович м. Київ 10 У
23 Гриб Олександр Іванович Миколаївська обл. 11 У
24 Гультайчук Роман Дмитрович Івано-Франківська обл. 11 У
25 Гуменюк Михайло Юрійович Донецька обл. 11 У У
26 Дасюк Антон Максимович Чернігівська обл. 9 У У
27 Дерієнко Гліб Андрійович Полтавська обл. 9 III
28 Довганюк Олексій Ігорович Чернівецька обл. 10 У
29 Єрмаков Владислав Олександрович Полтавська обл. 11 II I II
30 Єрмолаєв Олександр Андрійович Миколаївська обл. 9 (8) У
31 Єфремов Олександр Миколайович Житомирська обл. 10 II II У
32 Зелик Тарас Іванович Львівська обл. 10 III
33 Зєнченко Олег Олександрович Одеська обл. 11 У
34 Зубрей Тарас Євгенович Івано-Франківська обл. 10 У
35 Зуєв Антон Миколайович Вінницька обл. 10 II
36 Іванова Кіра Ігорівна Дніпропетровська обл. 11 III
37 Ілюхін Сергій Олександрович Луганська обл. 10 У
38 Казьмін Євген Валерійович УФМЛ 10 III III
39 Кандій Сергій Олегович Донецька обл. 10 У
40 Карпець Микола Святославович Рівненська обл. 10 У
41 Катасонов Владислав Геннадійович Луганська обл. 9 (8) У
42 Качур Роман Володимирович Полтавська обл. 10 I
43 Кокшайкина Марія Миколаївна Сумська обл. 11 У
44 Константінов Андрій Андрійович Хмельницька обл. 10 У
45 Кофман Пилип Олегович Харківська обл. 11 У
46 Кульков Олександр Геннадійович Запорізька обл. 11 II III III
47 Кураченко Олег Олегович м. Київ 9 II
48 Куркула Іван Олександрович Кіровоградська обл. 10 У
49 Лаба Дмитро Мирославович м. Київ 11 У
50 Лаврентій Артем Анатолійович Хмельницька обл. 9 У
51 Левченко Ілля Володимирович Полтавська обл. 10 III III
52 Летюка Владислав Вікторович Сумська обл. 11 II У
53 Логінов Олександр Сергійович Київська обл. 9 III У
54 Луньов Антон Валерійович Черкаська обл. 10 У III
55 Максимець Євген Олексійович Луганська обл. 11 У У
56 Малярчук Андрій Романович Івано-Франківська обл. 11 У У
57 Мачула Максим В'ячеславович Запорізька обл. 9 II
58 Мельник Максим Євгенійович Чернігівська обл. 11 У
59 Мельник Софія Валентинівна Полтавська обл. 9 (5) III
60 Михалевич Олександр Павлович Миколаївська обл. 11 У
61 Мінаков Станіслав Сергійович Харківська обл. 9 I I
62 Міхно Марк Геннадійович Полтавська обл. 10 I
63 Мовчан Олександр Володимирович Херсонська обл. 9 III
64 Могілевець Микита Олександрович Чернігівська обл. 11 У У
65 Молнар Ервін Ервінович Закарпатська обл. 10 У
66 Москальчук Максим Юрійович Житомирська обл. 11 У У
67 Московець Наталія Сергіївна Сумська обл. 10 III
68 Мудрієвський Петро Олегович Миколаївська обл. 9 I III III
69 Назаренко Борис Єгорович УФМЛ 11 II У У
70 Новохацький Тарас Ігорович Полтавська обл. 11 У III
71 Оганджанян Артем Вагейович Харківська обл. 11 III II
72 Олексієнко Ілля Вадимович м. Київ 11 У
73 Олійник Владислав Васильович Рівненська обл. 11 У У У
74 Омельяненко Андрій Миколайович Полтавська обл. 11 II III III
75 Орленко Олексій Андрійович Херсонська обл. 11 У У
76 Очеретний В'ячеслав Юрійович Полтавська обл. 9 III
77 Пархоменко Сергій Юрійович Запорізька обл. 11 III III У
78 Пелешко Святослав Іванович Львівська обл. 11 III У
79 Першин Радомир Валерійович м. Київ 11 II II III
80 Петросян Арсен Русланович Житомирська обл. 9 У
81 Політика Дмитро Олександрович Рівненська обл. 9 У
82 Полосухін Володимир Андрійович Черкаська обл. 11 II III
83 Попова Єлизавета Олегівна Харківська обл. 9 III
84 Потапчук Анатолій Анатолійович Закарпатська обл. 11 У У III У
85 Пядик Любомир Сергійович Львівська обл. 10 I II
86 Ребрик Юрій Андрійович УФМЛ 11 I II III
87 Різник Валерій Олександрович Харківська обл. 9 II II
88 Савенков Олексій Аркадійович м. Київ 10 III
89 Савонік Михайло Володимирович УФМЛ 11 III
90 Савчук Олександр Віталійович Чернівецька обл. 9 У
91 Сакевич Руслан Дмитрович Вінницька обл. 11 III III III
92 Самборук Павло Юрійович Волинська обл. 11 У III III У У
93 Сахнюк Антон Юрійович Вінницька обл. 9 У III
94 Селіванов Андрій Андрійович Дніпропетровська обл. 11 I II
95 Сендецький Володимир Олегович Тернопільська обл. 11 У У
96 Синюгін Ілля Сергійович Харківська обл. 11 У
97 Скуріхін Роман Володимирович Харківська обл. 9 II II
98 Сокол Олена Олександрівна Київська обл. 11 У
99 Софійченко Ігор Ігорович Дніпропетровська обл. 9 У
100 Спажев Олександр Миколайович Вінницька обл. 10 III
101 Степанов Андрій В'ячеславович Харківська обл. 11 III
102 Стратонов Денис Володимирович Полтавська обл. 11 III III III
103 Танасюк Дмитро Олегович Донецька обл. 11 III У
104 Трофанюк Олексій Богданович Хмельницька обл. 10 II
105 Усенко Артем Сергійович Полтавська обл. 10 II
106 Федоренко Галина Ігорівна Київська обл. 10 У У
107 Федоров Олександр Сергійович Миколаївська обл. 10 II II II У
108 Федьків Роман Романович Кіровоградська обл. 10 У
109 Фозекош Юрій Степанович Закарпатська обл. 11 III III III У
110 Фоменко Володимир Андрійович Дніпропетровська обл. 11 III II III
111 Хлопонін Кирило Євгенійович Дніпропетровська обл. 10 У У
112 Цьоменко Денис Миколайович Сумська обл. 11 У III У
113 Чайківський Павло Ігорович Тернопільська обл. 10 У
114 Чемерис Павло Олександрович Полтавська обл. 10 III У
115 Черевко Андрій Володимирович Харківська обл. 11 III У
116 Чорний Михайло Григорович УФМЛ 11 I III
117 Чумак Тимофій Вікторович Дніпропетровська обл. 9 III
118 Шанін Андрій Олександрович Харківська обл. 10 II
119 Шарабай Сергій Олександрович Миколаївська обл. 9 У
120 Шатов Сергій Юрійович Запорізька обл. 10 III III
121 Шевченко Ілля Олегович Харківська обл. 10 I I I
122 Шинкарьов Андрій Олексійович Донецька обл. 10 У У
123 Шипік Максим Дмитрович Сумська обл. 10 III II
124 Шишацький Олександр Олександрович Дніпропетровська обл. 10 III
125 Шумейко Максим Володимирович Хмельницька обл. 10 III II