Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2006

# Ім'я Команда Клас CF 2006 2005 2004 2003 2002
1 Агафонов Антон Вінницька обл. 11 I II
2 Алещенко Олексій Сумська обл. 11 У
3 Балицький Костянтин Вінницька обл. 10 У III
4 Барсуков Дмитро Запорізька обл. 11 У У
5 Батиєв Андрій Харківська обл. 11 II II I У
6 Бахтин Євген Дніпропетровська обл. 10 III У
7 Бичковський Олексій Рівненська обл. 10 У У
8 Бірєв Андрій Чернівецька обл. 10 У
9 Боднар Олександр Київська обл. 10 У
10 Буджак Ігор УФМЛ 11 II
11 Буник Тарас Івано-Франківська обл. 10 У
12 Бураков Владислав Донецька обл. 10 I У
13 Бурдаков Даніїл АР Крим 10 II У
14 Бурій Максим Вінницька обл. 11 У
15 Бучацький Роман Донецька обл. 11 У
16 Валяєв Валентин Черкаська обл. 11 III III III
17 Вартанян Олександр Одеська обл. 10 У II
18 Власов Денис Хмельницька обл. 10 III У
19 Вознюк Тарас Житомирська обл. 11 III III
20 Глушенко Олексій Миколаївська обл. 11 У
21 Гопак Йосип Закарпатська обл. 10 III
22 Гринь Дмитро АР Крим 11 У
23 Грушковський Ярослав Донецька обл. 9 У У
24 Губов Олександр м. Київ 10 У
25 Гуменюк Андрій Луганська обл. 9 У
26 Гуц Юрій Івано-Франківська обл. 11 III
27 Дацюк Денис Олександрович Волинська обл. 9 III
28 Джулгаков Дмитро Харківська обл. 11 I II I
29 Джуманіязов Рустам Шухратович Кіровоградська обл. 9 I II У
30 Димко Денис Хмельницька обл. 10 У
31 Дітчук Роман Тернопільська обл. 11 У III У
32 Дубовик Максим Херсонська обл. 11 У У
33 Дудкін Олег Запорізька обл. 10 У
34 Жернов Павло Харківська обл. 11 III III III
35 Закіпний Юрій Полтавська обл. 10 У
36 Зотов Олександр Львівська обл. 10 III У
37 Зубик Тарас Віталійович Хмельницька обл. 9 (8) II
38 Іванов Максим Житомирська обл. 10 II
39 Іващенко Іван Романович УФМЛ 9 III
40 Ігнатенко Дмитро Сергійович Полтавська обл. 9 (8) III
41 Ігнатенко Максим Полтавська обл. 11 III III
42 Ільків Андрій Євгенович Івано-Франківська обл. 9 У
43 Кануніков Денис Сергійович Запорізька обл. 9 III
44 Карета Максим Станіславович Кіровоградська обл. 9 III
45 Касіцький Олексій м. Київ 11 II У
46 Кацубо Андрій Рівненська обл. 11 У У У
47 Квач Захар Тернопільська обл. 11 У
48 Кирилюк Володимир Михайлович Миколаївська обл. 9 II
49 Китаєв Роман Чернігівська обл. 11 У
50 Кім Олександр м. Севастополь 10 У У
51 Кірієнко Євген Полтавська обл. 11 У III II У У
52 Козак Михайло Іванович Івано-Франківська обл. 9 У
53 Колесник Андрій Вікторович Запорізька обл. 9 III
54 Колодяжний Сергій Костянтинович Житомирська обл. 9 III
55 Коротков Андрій УФМЛ 10 I III
56 Кошмелюк Олег Вінницька обл. 9 У
57 Кривоніс Михайло м. Севастополь 10 У
58 Кузін Віталій Миколаївська обл. 10 У У
59 Кузько Денис Луганська обл. 11 III
60 Курбанаєв Ігор АР Крим 11 У
61 Курінний Віктор Черкаська обл. 10 III III
62 Кушнір Павло Вікторович Львівська обл. 9 II
63 Лозинський Ігор Івано-Франківська обл. 11 II У
64 Лозовий Віталій Хмельницька обл. 10 У
65 Любарщук Євген Чернівецька обл. 11 У
66 Любинський Євген Вінницька обл. 11 I I II
67 Магас Олексій Сергійович Дніпропетровська обл. 9 У
68 Малежик Олександр м. Київ 10 У
69 Мацібора Іван Волинська обл. 11 У У У
70 Медвєдь Максим Сумська обл. 11 III II
71 Мельник Олександр Львівська обл. 11 У
72 Мерлак Віталій Херсонська обл. 10 У
73 Міхальов Олексій Дніпропетровська обл. 10 I III У
74 Міщенко Артем Кіровоградська обл. 11 III
75 Невідомий Віталій Вінницька обл. 11 У
76 Нейтер Даніїл УФМЛ 11 (10) I I III
77 Осипов Іван Олександрович Чернівецька обл. 9 У
78 Паламарчук Степан Михайлович Кіровоградська обл. 9 (8) II III
79 Плакидюк Віталій Вінницька обл. 10 У
80 Подгорний Дмитро Кіровоградська обл. 11 III У
81 Подольський Андрій Вінницька обл. 11 III
82 Полозов Олександр Євгенович м. Київ 9 III
83 Полосухін Ілля Харківська обл. 10 I У
84 Поляков Борис Рівненська обл. 9 У
85 Попов Іван Черкаська обл. 9 (8) У
86 Попович Андрій м. Київ 9 У
87 Порошенко Олексій Луганська обл. 10 III III
88 Проданов Данило Донецька обл. 11 II
89 Публіка Станіслав Вінницька обл. 10 У
90 Пустовойтов Дмитро УФМЛ 10 III
91 Регент Костянтин Черкаська обл. 11 У
92 Рибніков Костянтин м. Київ 11 У
93 Різванов Роман Донецька обл. 11 II
94 Ріпко Артем Київська обл. 11 У У У
95 Романов Олег Черкаська обл. 10 У
96 Савлук Роман УФМЛ 11 II II
97 Сардачук Олексій Кіровоградська обл. 11 III У У
98 Сердюк Михайло Чернігівська обл. 10 У У
99 Серняк Андрій Тернопільська обл. 11 У
100 Синько Станіслав Сумська обл. 10 У
101 Сімоненко Владислав Кіровоградська обл. 11 I II II III I
102 Сімоненко Руслан Євгенович Кіровоградська обл. 9 I III У У
103 Сквирський Михайло Дніпропетровська обл. 11 У
104 Скіцько Федір Київська обл. 11 У
105 Скляр Павло УФМЛ 10 III У
106 Слюсаренко Олексій м. Київ 10 III
107 Смєлов Валерій м. Київ 10 II У
108 Соколов Влас м. Київ 9 У
109 Соколов Олександр УФМЛ 11 III У
110 Стах Олексій Хмельницька обл. 10 II II
111 Сташук Олександр Вінницька обл. 10 У
112 Степанова Наталія Запорізька обл. 11 У III
113 Стратієнко/Абабілов Олексій Харківська обл. 11 II I
114 Стрельченко Сергій Чернігівська обл. 11 У У
115 Струж Максим УФМЛ 10 III
116 Танцюра Богдан Вікторович м. Київ 9 (8) II
117 Тарасюк Дмитро м. Київ 10 III
118 Тереля Микола Васильович Закарпатська обл. 9 (8) У
119 Тимченко Микола Олександрович Харківська обл. 9 III II
120 Тищенко Роман УФМЛ 10 II
121 Трегубенко Антон м. Київ 11 II I II
122 Троскот Володимир Вінницька обл. 11 III
123 Хіміч Михайло Кіровоградська обл. 11 У
124 Хлюстін Сергій Одеська обл. 9 У
125 Хмара Дмитро Черкаська обл. 9 У
126 Цибулін Іван Харківська обл. 11 III III II
127 Чеканов Кирило Одеська обл. 11 У У У
128 Челноков Сава Ілліч м. Київ 9 У
129 Черненко Роман Черкаська обл. 10 II У
130 Чернов Микола м. Київ 11 У
131 Чеховський Олександр м. Київ 11 II III
132 Чома Аттіла Закарпатська обл. 11 У
133 Шкоп Олександр Харківська обл. 11 III
134 Якимова Дар'я м. Севастополь 11 У
135 Янюк Сергій Волинська обл. 9 (8) У
136 Ярошенко Олександр Харківська обл. 11 III III III
137 Ярощук Олексій Хмельницька обл. 11 У