Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2007

# Ім'я Команда Клас CF 2007 2006 2005 2004 2003
1 Баглай Владислав Кіровоградська обл. 9 (8) У
2 Балицький Костянтин Вінницька обл. 11 III У III
3 Бачеріков Олександр м. Київ 11 III II
4 Бедзір Олександр Івано-Франківська обл. 11 III
5 Бердов В'ячеслав АР Крим 11 У
6 Бойко Тарас Миколайович Львівська обл. 9 У
7 Бондарев Даніїл Геннадійович Харківська обл. 10 III
8 Боровик Валентина Кіровоградська обл. 11 У
9 Боршош Едуард Васильович Закарпатська обл. 9 (8) У
10 Буник Тарас Івано-Франківська обл. 11 III У
11 Бураков Владислав Донецька обл. 11 II I У
12 Бурдаков Даніїл АР Крим 11 III II У
13 Буслов Андрій Черкаська обл. 9 III
14 Ваврикович Володимир Тернопільська обл. 10 У
15 Варава Анастасія Станіславівна Харківська обл. 9 III
16 Власов Денис Хмельницька обл. 11 III III У
17 Волошин Андрій Олександрович Вінницька обл. 10 У
18 Гаврилко Максим Вінницька обл. 10 III
19 Гарагатий Ігор Дмитрович Харківська обл. 9 II
20 Глущенко Олена Анатоліївна Кіровоградська обл. 9 (8) III
21 Гнелиця Павло Валерійович Сумська обл. 10 У
22 Гопак Йосип Закарпатська обл. 11 III III
23 Горобець Олексій Херсонська обл. 11 У
24 Гранковський Володимир Олексійович Донецька обл. 10 III
25 Гринько Владислав Андрійович Кіровоградська обл. 9 У
26 Гудзь Андрій Житомирська обл. 11 У У
27 Дацюк Денис Олександрович Волинська обл. 10 У III
28 Двойнішніков Максим Вікторович Дніпропетровська обл. 10 III
29 Дем'янюк Віталій Юрійович Хмельницька обл. 9 (8) У
30 Дерев'янко Максим Олександрович Полтавська обл. 10 III
31 Деркач Арсеній Михайлович м. Севастополь 9 У
32 Джуманіязов Рустам Шухратович Кіровоградська обл. 11 (10) II I II У
33 Димко Денис Хмельницька обл. 11 У У
34 Дощин Артур Вінницька обл. 11 У
35 Дудкін Олег Запорізька обл. 11 У У
36 Єрмілов Ярослав Михайлович Вінницька обл. 9 III
37 Єрошек Родіон Юрійович Дніпропетровська обл. 9 У
38 Жернов Антон Володимирович Харківська обл. 10 II
39 Зубик Тарас Віталійович Хмельницька обл. 9 У II
40 Іванов Максим Житомирська обл. 11 У II
41 Іващенко Іван Романович УФМЛ 10 I III
42 Ігнатенко Дмитро Сергійович Полтавська обл. 9 II III
43 Ігнатюк Віталій Володимирович УФМЛ 9 II
44 Ільків Андрій Євгенович Івано-Франківська обл. 10 III У
45 Каковський В'ячеслав Олегович Київська обл. 9 У
46 Карепін Андрій Сергійович Чернівецька обл. 9 У
47 Карета Максим Станіславович Кіровоградська обл. 10 I III
48 Каушан Вадим Запорізька обл. 11 II
49 Кашубін Сергій Геннадійович Вінницька обл. 9 У
50 Кирилюк Володимир Михайлович Миколаївська обл. 10 II II
51 Кіслінська Маргарита Олексіївна Харківська обл. 9 III
52 Колесник Андрій Вікторович Запорізька обл. 10 У III
53 Колодяжний Сергій Костянтинович Житомирська обл. 10 III III
54 Копанський Юлій Сергійович Львівська обл. 10 У
55 Коротков Андрій УФМЛ 11 I I III
56 Кравченко Олександр Сергійович Харківська обл. 9 (8) У
57 Кравчук В'ячеслав Ігорович Рівненська обл. 9 У
58 Кузін Віталій Миколаївська обл. 11 У У У
59 Куліш Андрій Віталійович Житомирська обл. 10 У
60 Куп'як Ярослав Львівська обл. 11 III
61 Кушнір Павло Вікторович Львівська обл. 11 (10) II II
62 Лавріненко Максим Черкаська обл. 10 У
63 Леоненко Сергій Київська обл. 11 У
64 Лисенко Вікторія м. Севастополь 11 У
65 Логінов Степан Вінницька обл. 10 У
66 Лозовий Віталій Хмельницька обл. 11 У У
67 Ломонос Антон Донецька обл. 11 III
68 Лопушанський Василь Тернопільська обл. 10 У
69 Магас Олексій Сергійович Дніпропетровська обл. 10 II У
70 Максай Андрій Олександрович м. Київ 10 I
71 Марку Олександра Чернівецька обл. 11 У
72 Матей Акош Золтанович Закарпатська обл. 10 У
73 Мельник Сергій Валентинович Кіровоградська обл. 10 У
74 Миронов Антон Вікторович Черкаська обл. 10 III
75 Міхальов Олексій Дніпропетровська обл. 11 II I III У
76 Нейтер Даніїл УФМЛ 11 I I I III
77 Нестеренко Дмитро Черкаська обл. 11 У
78 Ніколаєв Костянтин Одеська обл. 9 У
79 Овечкін Вадим Івано-Франківська обл. 11 У
80 Овчаренко Антон Донецька обл. 11 II
81 Осипов Іван Олександрович Чернівецька обл. 10 У У
82 Паламарчук Степан Михайлович Кіровоградська обл. 9 I II III
83 Пацерковський Дмитро Тернопільська обл. 11 У
84 Пертук Андрій Волинська обл. 11 У
85 Петрук Ігор Полтавська обл. 11 У III
86 Пилипчук Роман Тернопільська обл. 11 У
87 Підоненко Сергій Луганська обл. 11 У
88 Плакидюк Віталій Вінницька обл. 11 III У
89 Платов Дмитро Харківська обл. 11 III
90 Побойко Ігор Валерійович Харківська обл. 9 (8) I
91 Погорілий Сегрій УФМЛ 11 У
92 Полосухін Ілля Харківська обл. 11 У I У
93 Процаюк Георгій Рівненська обл. 11 У
94 Пустовойтов Дмитро УФМЛ 11 III III
95 Радков Юрій Кирилович УФМЛ 10 II
96 Радченко Ігор Володимирович Черкаська обл. 9 У
97 Радько Володимир Володимирович Волинська обл. 9 У
98 Раковець Олександр Володимирович Дніпропетровська обл. 10 III
99 Рудий Володимир Чернігівська обл. 10 У
100 Савченко Ян Михайлович Київська обл. 10 У
101 Семенов Руслан Георгійович Сумська обл. 10 III
102 Сервуля Максим Херсонська обл. 11 У
103 Сердюк Михайло Чернігівська обл. 11 У У У
104 Сімоненко Руслан Євгенович Кіровоградська обл. 11 (10) I I III У У
105 Скляр Павло УФМЛ 11 III III У
106 Скорик Максим Харківська обл. 11 У
107 Слюсаренко Олексій м. Київ 11 I III
108 Смєлов Валерій м. Київ 11 I II У
109 Стах Олексій Хмельницька обл. 11 II II II
110 Струж Максим УФМЛ 11 III III
111 Сухоносов Олексій Одеська обл. 11 У
112 Танцюра Богдан Вікторович м. Київ 9 II II
113 Таран Дмитро м. Київ 11 II
114 Тарасюта Дмитро Сергійович Рівненська обл. 10 У
115 Тереля Микола Васильович Закарпатська обл. 9 III У
116 Тимченко Микола Олександрович Харківська обл. 10 II III II
117 Тищенко Роман УФМЛ 11 II II
118 Токан Олексій Сумська обл. 10 У
119 Удод Олексій Вінницька обл. 11 III I
120 Федоров Олексій Костянтинович Донецька обл. 9 III
121 Фрей Дмиторо м. Севастополь 10 III
122 Хавренко Павло Житомирська обл. 9 (8) У
123 Халюзов Євген Юрійович Луганська обл. 10 У
124 Хлюстін Сергій Одеська обл. 10 У У
125 Чабан Михайло Луганська обл. 9 У
126 Черненко Роман Черкаська обл. 11 У II У
127 Чернов Дмитро Олегович Донецька обл. 10 I
128 Чистякова Ксенія Юріївна АР Крим 9 II
129 Шамов Олександр Харківська обл. 11 II I II
130 Шпаковський Максим Миколаївська обл. 10 II
131 Шпот Тарас Львівська обл. 11 У
132 Штефанюк Дмитро УФМЛ 11 III
133 Шуляков Антон Сумська обл. 11 У
134 Яковенко Тетяна Херсонська обл. 10 У
135 Янушкевич Вадим Олександрович Донецька обл. 9 II