Результати Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2012 по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 2A 2B 2C 2D 2E Сума Дип.
1 Акулов Іван Сергійович Донецька обл. 10 9.1 9.4 56.4 32 0 10 20 41 177.9 I
2 Омельченко Данило Володимирович Дніпропетровська обл. 10 0 15.4 63 30 1 10 20 35 174.4 II
3 Ведмеденко Олег Вячеславович Полтавська обл. 10 7.1 17.4 60.4 32 0 5 0 39 160.9 II
4 Рожкова Аліна Андріївна Херсонська обл. 10 11.3 10.4 30.5 32 1 10 20 27 142.2 III
5 Кравчук Олександр Сергійович Житомирська обл. 10 1 50.5 7.1 18 0 0 20 22 118.6 III
6 Дида Назарій Петрович Львівська обл. 10 2.5 4.9 31 16 0 10 20 32 116.4 III
7 Корнійчук Андрій Григорович Тернопільська обл. 10 0 0 40.3 18 0 0 20 37 115.3 III
8 Шевчук Михайло Ігорович Івано-Франківська обл. 10 5.2 0 55.4 12 0 0 20 17 109.6 III
9 Макарук Анатолій Сергійович Хмельницька обл. 10 5.9 7.9 33 10 0 10 17 24 107.8 У
10 Приходько Владислав Сергійович Чернігівська обл. 10 3.9 0 36.8 22 0 0 20 24 106.7 У
11 Егреші Іван Іванович Закарпатська обл. 10 (9) 0.1 6.4 31.7 30 0 0 20 15 103.2 У
12 Тернавський Микола Миколайович АР Крим 10 11.3 14.4 6.2 20 0 10 20 20 101.9 У
13 Бессонов Богдан Олександрович Миколаївська обл. 10 0 11.4 22.3 16 0 15 20 11 95.7 У
14 Гончаренко Владислав Сергійович Сумська обл. 10 3.3 5 18.7 32 0 0 18 18 95 У
15 Рябий Олександр Святославович Чернівецька обл. 10 6.7 4 28 18 0 0 11 27 94.7 У
16 Безпалько Вадим Михайлович Вінницька обл. 10 6.8 10 5.6 24 0 0 20 26 92.4 У
17 Валько Володимир Володимирович Рівненська обл. 10 3.1 9.6 27 22 1 0 5 22 89.7 У
18 Артюх Владислав Олександрович Запорізька обл. 10 (9) 6.6 1.5 19.9 22 0 0 20 11 81 У
19 Коломоець Максим Вадимович м. Севастополь 10 0 8.2 17.9 22 0 0 5 26 79.1 У
20 Чайка Дмитро Валерійович м. Київ 10 (9) 5.9 1 6.7 24 0 10 20 11 78.6 У
21 Палкін Юрій Костянтинович Київська обл. 10 8.3 5 15.8 18 0 0 11 16 74.1 У
22 Дужич Сергій Геннадійович Волинська обл. 10 4.1 5 27.5 16 1 0 5 15 73.6 У
23 Балєлов Микола Юрійович Кіровоградська обл. 10 6.5 5 19.6 4 0 10 5 17 67.1 У
23 Пархоменко Владислав Миколайович Харківська обл. 10 2.5 6.4 17.2 22 0 0 5 14 67.1 У
25 Штипа Євгенія Сергіївна УФМЛ 10 12.3 0 14.6 30 0 0 0 9 65.9 У
26 Волков Вадим Олексійович Луганська обл. 10 (9) 1.1 14.4 0 8 0 0 20 15 58.5 У
27 Дідик Роман Сергійович Одеська обл. 10 9.7 5 1.5 14 0 0 5 11 46.2 У
28 Биков Євгеній Олександрович Черкаська обл. 10 5.3 0 2.6 18 0 0 5 4 34.9 У