Результати Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2013 по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 2A 2B 2C 2D Сума Дип.
1 Павлюк Олег Олегович Харківська обл. 10 11 38 32 18 30 38 56 223 I
2 Бондарев Михайло Дмитрович Донецька обл. 10 33 32 31 0 30 40 51 217 I
3 Попов Нікіта Вікторович Сумська обл. 10 34 39 6 11 30 31 56 207 I
4 Андріїшина Олександра Світозарівна Донецька обл. 10 34 29 19 2 25 31 43 183 II
5 Чайка Дмитро Валерійович м. Київ 10 11 0 30 15 25 40 60 181 II
6 Егреші Іван Іванович Закарпатська обл. 10 0 58 0 16 30 16 51 171 II
7 Яковлєв Олексій Сергійович Полтавська обл. 10 1 61 10 18 5 35 40 170 II
8 Полюхович Вадим Олександрович Хмельницька обл. 10 43 21 0 1 15 40 40 160 II
9 Антипенко Анастасія Володимирівна Запорізька обл. 10 31 29 15 11 15 32 26 159 II
9 Чирков Георгій Сергійович АР Крим 10 43 27 19 3 25 17 25 159 II
11 Северін Дмитро Олександрович Дніпропетровська обл. 10 39 67 0 3 10 3 35 157 III
11 Токар Андрій Геннадійович Полтавська обл. 10 12 6 13 15 15 36 60 157 III
13 Максимець Євген Олексійович Луганська обл. 10 29 0 20 4 30 38 35 156 III
14 Гриб Олександр Іванович Миколаївська обл. 10 33 11 26 1 10 15 41 137 III
15 Сидорчук Михайло Григорович Черкаська обл. 10 33 15 0 3 5 35 35 126 III
16 Ошийко Ярослав Романович Київська обл. 10 3 5 32 1 25 5 50 121 III
17 Ребега Ігор Ігорович Івано-Франківська обл. 10 (9) 0 15 19 15 0 35 35 119 III
18 Погасій Ігор Олексійович Черкаська обл. 10 6 6 7.5 9 25 33 32 118.5 III
19 Ахтирцев Ілля Іванович Сумська обл. 10 (9) 26 7 3 0 15 35 32 118 III
20 Круковський Ярослав Олександрович Миколаївська обл. 10 10 4 18 3 10 33 34 112 III
21 Опольський Ярослав Віталійович Вінницька обл. 10 15 13 3 13 5 35 27 111 У
22 Сидорів Петро Петрович Івано-Франківська обл. 10 35 12 2 2 5 38 11 105 У
23 Ковальчук Вікторія Олегівна Волинська обл. 10 5 11 11 0 10 20 45 102 У
24 Афанасьєв Євгеній Володимирович Житомирська обл. 10 39 0 4.9 3 20 4 29 99.9 У
25 Каржаневський Олексій Євгенійович Чернігівська обл. 10 10 4 6 1 15 28 35 99 У
25 Сафонов Єгор Андрійович Дніпропетровська обл. 10 0 4 28 10 15 20 22 99 У
27 Марочканич Олександр Романович Львівська обл. 10 30 1 6 0 5 27 29 98 У
28 Чепурний Артем Сергійович Луганська обл. 10 0 0 1.9 15 30 28 21 95.9 У
29 Загорулько Владислав Антонович Полтавська обл. 10 (9) 4 14 5 15 0 19 36 93 У
30 Крахмальов Денис Сергійович м. Севастополь 10 21 7 3.5 0 0 22 35 88.5 У
31 Купрієнко Владислав Ігорович Чернігівська обл. 10 3 16 1 2 10 19 37 88 У
32 Манько Анна Іванівна Львівська обл. 10 (7) 1 4 16 14 5 30 17 87 У
33 Маліновська Юлія Володимирівна УФМЛ 10 0 0 13 0 25 13 35 86 У
34 Гавриш Дарина Олександрівна Рівненська обл. 10 12 0 0 8 15 25 24 84 У
35 Крупка Денис Максимович Чернівецька обл. 10 (9) 10 11 15 12 10 9 13 80 У
36 Хоменко Тарас Вадимович Херсонська обл. 10 10 8 8 1 5 20 25 77 У
37 Вахрушина Ганна Вячеславівна Херсонська обл. 10 10 0 9.5 6 0 3 40 68.5 У
38 Кирпа Марія Олександрівна Кіровоградська обл. 10 (9) 0 0 2 0 25 0 24 51 У
39 Пономарьов Костянтин Миколайович Одеська обл. 10 (9) 1 0 7.5 0 15 0 8 31.5 У
40 Тимчук Андрій Тарасович Тернопільська обл. 10 2 0 5 2 0 6 11 26 У