Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2012

# Ім'я Команда Клас 2012
1 Акулов Іван Сергійович Донецька обл. 10 I
2 Алтунін Олексій Костянтинович АР Крим 11 III
3 Артюх Владислав Олександрович Запорізька обл. 10 (9) У
4 Бабіч Дмитро Ігорович Херсонська обл. 11 II
5 Балєлов Микола Юрійович Кіровоградська обл. 10 У
6 Безпалько Вадим Михайлович Вінницька обл. 10 У
7 Бессонов Богдан Олександрович Миколаївська обл. 10 У
8 Биков Євгеній Олександрович Черкаська обл. 10 У
9 Валько Володимир Володимирович Рівненська обл. 10 У
10 Ведмеденко Олег Вячеславович Полтавська обл. 10 II
11 Волков Вадим Олексійович Луганська обл. 10 (9) У
12 Геведзе Андрій Володимирович Тернопільська обл. 11 У
13 Гончаренко Владислав Сергійович Сумська обл. 10 У
14 Гриценко Володимир Григорович Харківська обл. 11 У
15 Деркач Андрій Андрійович Волинська обл. 11 У
16 Дида Назарій Петрович Львівська обл. 10 III
17 Дідик Роман Сергійович Одеська обл. 10 У
18 Донюк Роман Юрійович Хмельницька обл. 11 У
19 Дужич Сергій Геннадійович Волинська обл. 10 У
20 Егреші Іван Іванович Закарпатська обл. 10 (9) У
21 Євтушенко Віктор Юрійович Чернігівська обл. 11 У
22 Загарія Олександр Миколайович Київська обл. 11 У
23 Зіма Михайло Олександрович м. Севастополь 11 У
24 Калюжний Олександр Олегович Кіровоградська обл. 11 У
25 Коломоець Максим Вадимович м. Севастополь 10 У
26 Корнійчук Андрій Григорович Тернопільська обл. 10 III
27 Кравчук Олександр Сергійович Житомирська обл. 10 III
28 Макарук Анатолій Сергійович Хмельницька обл. 10 У
29 Манзюк Юрій Ігорович Рівненська обл. 11 У
30 Мельник Вадим Ігорович Івано-Франківська обл. 11 У
31 Мельничук Ірина Олегівна Вінницька обл. 11 У
32 Мельничук Юлія Сергіївна Чернівецька обл. 11 У
33 Мигда Артем Вадимович Донецька обл. 11 (10) У
34 Моргун Анастасія Петрівна Черкаська обл. 11 У
35 Музика Дмитро Михайлович Миколаївська обл. 11 II
36 Нахаба Юрій Юрійович Одеська обл. 11 У
37 Омельченко Данило Володимирович Дніпропетровська обл. 10 II
38 Палкін Юрій Костянтинович Київська обл. 10 У
39 Пархоменко Владислав Миколайович Харківська обл. 10 У
40 Полої Марія Федорівна Закарпатська обл. 11 У
41 Попков Ігор Ігорович Львівська обл. 11 I
42 Похтель Марина Олександрівна Сумська обл. 11 III
43 Приходько Владислав Сергійович Чернігівська обл. 10 У
44 Рагуліна Ірина Борисівна Полтавська обл. 11 У
45 Рожкова Аліна Андріївна Херсонська обл. 10 III
46 Рябий Олександр Святославович Чернівецька обл. 10 У
47 Савчук Андрій Олександрович м. Київ 11 III
48 Северін Дмитро Олександрович Дніпропетровська обл. 11 (9) III
49 Скиданенко Василь Вадимович Луганська обл. 11 У
50 Терещук Роман Сергійович Житомирська обл. 11 У
51 Тернавський Микола Миколайович АР Крим 10 У
52 Харченко Марія Володимирівна УФМЛ 11 III
53 Цикало Катерина Сергіївна Запорізька обл. 11 У
54 Чайка Дмитро Валерійович м. Київ 10 (9) У
55 Шевчук Михайло Ігорович Івано-Франківська обл. 10 III
56 Штипа Євгенія Сергіївна УФМЛ 10 У
57 Юрін Дмитро Вадимович Миколаївська обл. 11 У