Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2013

# Ім'я Команда Клас 2013 2012
1 Акулов Іван Сергійович Донецька обл. 11 II I
2 Андріїшина Олександра Світозарівна Донецька обл. 10 II
3 Андрусяк Павло Васильович Івано-Франківська обл. 11 II
4 Антипенко Анастасія Володимирівна Запорізька обл. 10 II
5 Аркатов Вадим Ігорович Харківська обл. 11 У
6 Афанасьєв Євгеній Володимирович Житомирська обл. 10 У
7 Ахтирцев Ілля Іванович Сумська обл. 10 (9) III
8 Бадзь Андрій Степанович Львівська обл. 11 У
9 Балєлов Микола Юрійович Кіровоградська обл. 11 У У
10 Барна Андрій Олегович Тернопільська обл. 11 У
11 Бессонов Богдан Олександрович Миколаївська обл. 11 II У
12 Бондарев Михайло Дмитрович Донецька обл. 10 I
13 Бородатий Петро Андрійович Львівська обл. 11 У
14 Валько Володимир Володимирович Рівненська обл. 11 III У
15 Вахрушина Ганна Вячеславівна Херсонська обл. 10 У
16 Ведмеденко Олег Вячеславович Полтавська обл. 11 I II
17 Гавриш Дарина Олександрівна Рівненська обл. 10 У
18 Гогерчак Григорій Іванович УФМЛ 11 I
19 Гриб Олександр Іванович Миколаївська обл. 10 III
20 Дида Назарій Петрович Львівська обл. 11 У III
21 Димов Костянтин Володимирович Херсонська обл. 11 II
22 Дмитрійчук Антон Ігорович Херсонська обл. 11 II
23 Драгомирик Денис Юрійович Вінницька обл. 11 III
24 Дудник Вадим Дмитрович Хмельницька обл. 11 У
25 Дужич Сергій Геннадійович Волинська обл. 11 У У
26 Дунець Роман Олексійович Львівська обл. 11 У
27 Егреші Іван Іванович Закарпатська обл. 10 II У
28 Єфименко Олексій Валерійович Луганська обл. 11 У
29 Жук Іван Сергійович м. Київ 11 У
30 Загорулько Владислав Антонович Полтавська обл. 10 (9) У
31 Каржаневський Олексій Євгенійович Чернігівська обл. 10 У
32 Кирпа Марія Олександрівна Кіровоградська обл. 10 (9) У
33 Ковальчук Вікторія Олегівна Волинська обл. 10 У
34 Кравчук Олександр Сергійович Житомирська обл. 11 III III
35 Крахмальов Денис Сергійович м. Севастополь 10 У
36 Круковський Ярослав Олександрович Миколаївська обл. 10 III
37 Крупка Денис Максимович Чернівецька обл. 10 (9) У
38 Купрієнко Владислав Ігорович Чернігівська обл. 10 У
39 Левченко Вячеслав Ігорович Одеська обл. 11 III
40 Липко Олександр Сергійович Житомирська обл. 11 У
41 Луценко Юрій Вікторович Сумська обл. 11 У
42 Макарук Анатолій Сергійович Хмельницька обл. 11 III У
43 Максимець Євген Олексійович Луганська обл. 10 III
44 Маліновська Юлія Володимирівна УФМЛ 10 У
45 Манько Анна Іванівна Львівська обл. 10 (7) У
46 Марочканич Олександр Романович Львівська обл. 10 У
47 Мартинов Роман Андрійович АР Крим 11 У
48 Мішустін Артур Сергійович Запорізька обл. 11 У
49 Молнар Ервін Ервінович Закарпатська обл. 11 (9) У
50 Мохначов Владислав Віталійович Донецька обл. 11 III
51 Омельченко Данило Володимирович Дніпропетровська обл. 11 I II
52 Омельчук Анастасія Андріївна м. Київ 11 У
53 Опольський Ярослав Віталійович Вінницька обл. 10 У
54 Орлов Владислав Володимирович Донецька обл. 11 У
55 Остапенко Уляна Сергіївна Полтавська обл. 11 III
56 Ошийко Ярослав Романович Київська обл. 10 III
57 Павлюк Олег Олегович Харківська обл. 10 I
58 Погасій Ігор Олексійович Черкаська обл. 10 III
59 Полюхович Вадим Олександрович Хмельницька обл. 10 II
60 Пономарьов Костянтин Миколайович Одеська обл. 10 (9) У
61 Попов Нікіта Вікторович Сумська обл. 10 I
62 Приходько Владислав Сергійович Чернігівська обл. 11 II У
63 Ребега Ігор Ігорович Івано-Франківська обл. 10 (9) III
64 Рожкова Аліна Андріївна Херсонська обл. 11 III III
65 Сагун Олексій Олексійович Черкаська обл. 11 У
66 Сафонов Єгор Андрійович Дніпропетровська обл. 10 У
67 Саханда Павло Петрович Київська обл. 11 У
68 Северін Дмитро Олександрович Дніпропетровська обл. 10 III III
69 Селеш Ніколетт Міклошівна Закарпатська обл. 11 У
70 Сидорів Петро Петрович Івано-Франківська обл. 10 У
71 Сидорчук Михайло Григорович Черкаська обл. 10 III
72 Сколотяний Андрій Юрійович Львівська обл. 11 III
73 Смерека Михайло Борисович Чернівецька обл. 11 III
74 Совгіренко Тарас Геннадійович Дніпропетровська обл. 11 III
75 Темченко Станіслав Володимирович Харківська обл. 11 У
76 Тернавський Микола Миколайович АР Крим 11 У У
77 Тимчук Андрій Тарасович Тернопільська обл. 10 У
78 Ткач Сергій Андрійович м. Севастополь 11 У
79 Токар Андрій Геннадійович Полтавська обл. 10 III
80 Хабарлак Костянтин Сергійович Дніпропетровська обл. 11 II
81 Хоменко Тарас Вадимович Херсонська обл. 10 У
82 Чайка Дмитро Валерійович м. Київ 10 II У
83 Чепурний Артем Сергійович Луганська обл. 10 У
84 Чирков Георгій Сергійович АР Крим 10 II
85 Щебетюк Валентин Олегович Миколаївська обл. 11 I
86 Яковлєв Олексій Сергійович Полтавська обл. 10 II
87 Якубів Віктор Романович УФМЛ 11 II