Результати Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2019 → по 11-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 1E 2A 2B 2C 2D 2E Сума Дип.
1 Новосьолова Аліна Олександрівна Дніпропетровська обл. 11 18 15.2 22.02 4 5.7 9 7.25 10 28.5 9.75 129.42 I
2 Шевцов Андрій Вікторович Дніпропетровська обл. 11 25.88 9.7 0 8.7 6.75 13.5 6.4 10 21 14.63 116.56 I
3 Паламарюк Максим Русланович Кіровоградська обл. 11 19.75 14.2 2.38 5.4 12.75 10.5 21.2 10 0.6 15 111.78 I
4 Солончук Тимофій Романович Рівненська обл. 11 23.75 11.2 0 9.5 4.5 12 22 10 0.6 14.25 107.8 II
5 Бернада Дмитрий Анатолійович м. Київ 11 21.5 0 4.46 9.7 12.45 12 23.65 10 0.6 11.25 105.61 II
6 Трембач Анастасія Дмитрівна Запорізька обл. 11 17.5 13.7 15.77 1 6.75 7.5 14.5 10 5.7 11.25 103.67 II
7 Шевцов Роберт Рафаелович Полтавська обл. 11 25.25 4.9 0.3 0 5.25 12 26.05 10 2.1 14.63 100.48 II
8 Петрів Владислав Юрійович Івано-Франківська обл. 11 18.5 11.9 9.23 1.5 4.5 6 18.5 10 2.7 14.25 97.08 II
9 Ракша Вадим Васильович Дніпропетровська обл. 11 15.75 15 4.76 9.7 12 9 14.7 0 1.5 12 94.41 II
10 Василевський Нікіта Олександрович Херсонська обл. 11 5.9 10.3 5.95 0 12.75 10.5 0.8 10 24 13.88 94.08 III
11 Данілін Дмитро Денисович Херсонська обл. 11 21 10.2 8.04 1.2 9.75 9 16.75 0 0 12 87.94 III
12 Рябцев Денис Олександрович Харківська обл. 11 16.55 13.6 4.46 9.7 0 12 3.85 10 3.9 10.88 84.94 III
13 Никифорук Максим Романович Івано-Франківська обл. 11 13.75 12.3 8.63 1 4.5 6 12.75 10 2.1 12 83.03 III
14 Тростінецький Олександр Сергійович Миколаївська обл. 11 20.25 7.8 3.27 0 3 10.5 15 10 0.6 11.63 82.05 III
15 Самойлич Євгеній Костянтинович Херсонська обл. 11 23.63 16.1 0 0 0 9 9.15 8 0 13.88 79.76 III
16 Ізвьосткін Данило Олексійович Луганська обл. 11 2.75 16.6 0 1.4 9.75 12 6.75 10 0 15 74.25 III
17 Мойсол Андрій Олексійович Миколаївська обл. 11 17.75 2.6 1.19 9.7 4.5 7.5 12.3 10 0 8.25 73.79 III
18 Чунтул Олександр Васильович Чернівецька обл. 11 7.5 10.3 10.12 0 4.5 10.5 2.45 10 5.1 13.13 73.6 III
19 Корнієнко Олександр Віталійович Хмельницька обл. 11 17.75 14.3 6.55 1 6.45 7.5 2.95 0 4.8 10.5 71.8 III
20 Навка Гліб Олександрович м. Київ 11 16.88 0 0.3 5.7 10.5 6 15.5 0 2.7 11.63 69.21 III
21 Гордіюк Віталій Юрійович Рівненська обл. 11 10.88 11.8 2.68 0 6.45 10.5 16.5 0 0 10.13 68.94 У
22 Кмитюк Катерина Володимирівна Полтавська обл. 11 4.35 8.9 5.65 1.5 11.25 9 13.2 0 4.8 10.13 68.78 У
23 Павлюк Владислав Володимирович Вінницька обл. 11 0 11.4 4.76 4.2 6 9 7.05 10 0 13.5 65.91 У
24 Янченко Іван Сергійович Чернігівська обл. 11 (9) 11.5 8.1 4.17 1.2 7.5 7.5 6.15 10 0.6 9 65.72 У
25 Бурда Богдан Тарасович Львівська обл. 11 11 15 3.57 0 0 7.5 0 10 6.3 10.5 63.87 У
26 Зубюк Денис Валентинович Тернопільська обл. 11 8 6.9 10.42 1.5 6.75 9 3.75 0 4.8 12 63.12 У
27 Ємаєв Ігор Віталійович Хмельницька обл. 11 20.25 12.6 0 0 1.05 4.5 11.45 0 0 13.13 62.98 У
28 Третяков Єгор Данилович УФМЛ 11 1.28 0 5.65 5.7 3 10.5 11.2 10 0.6 14.63 62.56 У
29 Бондар Христина Вікторівна Херсонська обл. 11 23 7.3 3.87 0.7 6.45 6 2.8 0 2.7 6.38 59.2 У
30 Демедюк Віталій Ігорович Івано-Франківська обл. 11 15.48 0 0 1.2 3 10.5 10.25 0 2.7 12 55.13 У
31 Кутнич Томаш Томашович Закарпатська обл. 11 3.2 8.3 0.89 0.5 9.75 7.5 10.5 0 0 12.38 53.02 У
32 Тюріна Олександра Станіславівна Дніпропетровська обл. 11 0.68 15.1 0 1.2 3 10.5 2.45 10 0 9 51.93 У
33 Бамбурова Юліана Андріївна Львівська обл. 11 13.25 5.6 1.19 2.2 6.75 1.5 1.3 0 3.6 11.63 47.02 У
34 Степаненко Юлія Олександрівна Кіровоградська обл. 11 3.53 14.7 4.76 1.2 3 7.5 0.35 0 0.6 10.88 46.52 У
35 Меженна Ірина Дмитрівна Донецька обл. 11 5.9 13 3.87 0 4.5 6 3.25 0 0 9 45.52 У
36 Антонова Марія Ігорівна Чернігівська обл. 11 17 0 0 0 3 1.5 10.25 0 0 10.88 42.63 У
37 Кужель Сергій Ігорович Сумська обл. 11 1.78 14 2.38 0 1.05 3 4.8 0 1.2 13.13 41.34 У
38 Омелюх Назар Сергійович Волинська обл. 11 0 15.9 0 0 4.5 3 0 0 0 13.13 36.53 У
39 Нетаврована Анастасія Володимирівна Київська обл. 11 3.6 9.7 0 0 3 4.5 3.85 0 0 9.75 34.4 У
40 Таужнянський Артем Вікторович Одеська обл. 11 4.8 6.5 4.17 0 1.05 3 0.9 0 0.6 9.38 30.4 У