Результати Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2019

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 1E 2A 2B 2C 2D 2E Сума Дип.
1 Новосьолова Аліна Олександрівна Дніпропетровська обл. 11 18 15.2 22.02 4 5.7 9 7.25 10 28.5 9.75 129.42 I
2 Шевцов Андрій Вікторович Дніпропетровська обл. 11 25.88 9.7 0 8.7 6.75 13.5 6.4 10 21 14.63 116.56 I
3 Паламарюк Максим Русланович Кіровоградська обл. 11 19.75 14.2 2.38 5.4 12.75 10.5 21.2 10 0.6 15 111.78 I
4 Філоненко Ігор Русланович УФМЛ 10 16.75 0 11.61 0 13.5 12 19.2 10 27.6 0 110.66 I
5 Солончук Тимофій Романович Рівненська обл. 11 23.75 11.2 0 9.5 4.5 12 22 10 0.6 14.25 107.8 II
6 Бернада Дмитрий Анатолійович м. Київ 11 21.5 0 4.46 9.7 12.45 12 23.65 10 0.6 11.25 105.61 II
7 Мельник Денис Миколайович Херсонська обл. 10 20.75 11 12.2 0 0 10.5 20.25 10 6.3 12.75 103.75 I
8 Трембач Анастасія Дмитрівна Запорізька обл. 11 17.5 13.7 15.77 1 6.75 7.5 14.5 10 5.7 11.25 103.67 II
9 Гембаровський Олег Богданович Львівська обл. 10 18.75 8.6 1.79 7.2 12.75 9 2.2 10 22.35 9 101.64 I
10 Шевцов Роберт Рафаелович Полтавська обл. 11 25.25 4.9 0.3 0 5.25 12 26.05 10 2.1 14.63 100.48 II
11 Авсієвич Володимир Русланович Хмельницька обл. 10 15.75 12.2 4.76 8.8 6 9 23.5 10 0.6 9.38 99.99 I
12 Бакалік Назарій Андрійович Львівська обл. 10 16.5 13.4 4.76 3.5 9.75 6 16.9 10 4.8 13.88 99.49 II
13 Петрів Владислав Юрійович Івано-Франківська обл. 11 18.5 11.9 9.23 1.5 4.5 6 18.5 10 2.7 14.25 97.08 II
14 Геращенко Дмитро Ігорович Житомирська обл. 10 25.15 2.7 5.95 8.7 8.7 12 17.9 0 0.6 15 96.7 II
15 Федоровський Олександр Сергійович Полтавська обл. 10 21.75 18.7 2.08 0 9.75 9 11.05 10 0 13.88 96.21 II
16 Воробйов Кирило Іванович Запорізька обл. 10 17.5 15.2 5.95 1.2 10.5 6 17.45 10 2.7 9 95.5 II
17 Ракша Вадим Васильович Дніпропетровська обл. 11 15.75 15 4.76 9.7 12 9 14.7 0 1.5 12 94.41 II
18 Василевський Нікіта Олександрович Херсонська обл. 11 5.9 10.3 5.95 0 12.75 10.5 0.8 10 24 13.88 94.08 III
19 Середюк Валентин Васильович Хмельницька обл. 10 4.78 15.7 0 10 11.25 15 3.75 10 9.15 13.88 93.51 II
20 Чушенко Ярослав Володимирович Запорізька обл. 10 24.9 6 2.98 1.2 9.45 7.5 18.75 10 2.1 10.13 93.01 II
21 Козаков Данило Вадимович Донецька обл. 10 17.25 15.9 1.49 0.5 1.05 10.5 22.7 10 0 13.13 92.52 II
22 Печій Ростислав Романович Харківська обл. 10 16.13 17.4 2.08 6.7 3 9 12 10 0 13.88 90.19 II
23 Данілін Дмитро Денисович Херсонська обл. 11 21 10.2 8.04 1.2 9.75 9 16.75 0 0 12 87.94 III
24 Рябцев Денис Олександрович Харківська обл. 11 16.55 13.6 4.46 9.7 0 12 3.85 10 3.9 10.88 84.94 III
25 Масенко Ярослав Володимирович Полтавська обл. 10 12.38 12.2 2.38 0 12.75 10.5 20 0 0 13.88 84.09 III
26 Никифорук Максим Романович Івано-Франківська обл. 11 13.75 12.3 8.63 1 4.5 6 12.75 10 2.1 12 83.03 III
27 Дядюк Антон Віталійович Хмельницька обл. 10 0.6 14.9 0 9.7 3 10.5 0 0 30 13.88 82.58 III
28 Тростінецький Олександр Сергійович Миколаївська обл. 11 20.25 7.8 3.27 0 3 10.5 15 10 0.6 11.63 82.05 III
29 Стопчатий Андрій Вадимович м. Київ 10 4.75 16.3 0 8.7 2.55 15 14.45 10 0 9 80.75 III
30 Самойлич Євгеній Костянтинович Херсонська обл. 11 23.63 16.1 0 0 0 9 9.15 8 0 13.88 79.76 III
31 Бєлікова Маргарита Євгенівна Запорізька обл. 10 28.25 0 1.49 7.7 4.5 12 0 10 0.6 13.88 78.42 III
32 Ящук Денис Андрійович Житомирська обл. 10 24.5 0 0.3 1 11.7 6 8.45 10 3.9 12 77.85 III
33 Ізвьосткін Данило Олексійович Луганська обл. 11 2.75 16.6 0 1.4 9.75 12 6.75 10 0 15 74.25 III
34 Мойсол Андрій Олексійович Миколаївська обл. 11 17.75 2.6 1.19 9.7 4.5 7.5 12.3 10 0 8.25 73.79 III
35 Чунтул Олександр Васильович Чернівецька обл. 11 7.5 10.3 10.12 0 4.5 10.5 2.45 10 5.1 13.13 73.6 III
36 Крилов Анатолій Ігорович Чернігівська обл. 10 9.88 10.3 3.27 1.2 4.5 7.5 8.55 10 3.9 13.13 72.23 III
37 Депенчук Марія Олександрівна Запорізька обл. 10 7.48 15.6 8.04 0 5.25 7.5 10.1 10 0 8.25 72.22 III
38 Д'ячек Аліна Юріївна м. Київ 10 16.75 5.8 4.76 0 6.75 4.5 12.95 10 0 10.5 72.01 III
39 Корнієнко Олександр Віталійович Хмельницька обл. 11 17.75 14.3 6.55 1 6.45 7.5 2.95 0 4.8 10.5 71.8 III
40 Білокінь Єгор Тарасович Черкаська обл. 10 20.98 0 10.71 0.8 3.75 6 3.2 10 5.7 9 70.14 III
41 Гусак Станіслав Леонідович Чернігівська обл. 10 6.38 14.7 2.38 0 6 7.5 16.65 0 0.6 15 69.21 III
41 Навка Гліб Олександрович м. Київ 11 16.88 0 0.3 5.7 10.5 6 15.5 0 2.7 11.63 69.21 III
43 Коваленко Едуард Васильович Кіровоградська обл. 10 23 2.5 0.3 0 0.45 4.5 12.15 10 2.7 13.5 69.1 III
44 Гордіюк Віталій Юрійович Рівненська обл. 11 10.88 11.8 2.68 0 6.45 10.5 16.5 0 0 10.13 68.94 У
45 Кмитюк Катерина Володимирівна Полтавська обл. 11 4.35 8.9 5.65 1.5 11.25 9 13.2 0 4.8 10.13 68.78 У
46 Крюков Владислав Андрійович Чернівецька обл. 10 0.9 14.1 0.89 7.5 9.75 3 17.65 0 0 13.88 67.67 III
47 Павлюк Владислав Володимирович Вінницька обл. 11 0 11.4 4.76 4.2 6 9 7.05 10 0 13.5 65.91 У
48 Янченко Іван Сергійович Чернігівська обл. 11 (9) 11.5 8.1 4.17 1.2 7.5 7.5 6.15 10 0.6 9 65.72 У
49 Фоменко Дмитро Максимович Луганська обл. 10 5.88 0 13.69 0 3.75 9 9.45 10 0.6 13.13 65.5 У
50 Бурда Богдан Тарасович Львівська обл. 11 11 15 3.57 0 0 7.5 0 10 6.3 10.5 63.87 У
51 Зубюк Денис Валентинович Тернопільська обл. 11 8 6.9 10.42 1.5 6.75 9 3.75 0 4.8 12 63.12 У
52 Ємаєв Ігор Віталійович Хмельницька обл. 11 20.25 12.6 0 0 1.05 4.5 11.45 0 0 13.13 62.98 У
53 Третяков Єгор Данилович УФМЛ 11 1.28 0 5.65 5.7 3 10.5 11.2 10 0.6 14.63 62.56 У
54 Петруняк Остап Ігорович Львівська обл. 10 10.38 10.2 8.33 1 3.45 7.5 9.45 0 0.6 9.38 60.29 У
55 Бондар Христина Вікторівна Херсонська обл. 11 23 7.3 3.87 0.7 6.45 6 2.8 0 2.7 6.38 59.2 У
56 Карпов Артем Олексійович Донецька обл. 10 4.48 16.9 0 0 4.5 10.5 10.75 0 0 12 59.13 У
57 Майор Дмитро Ярославович Закарпатська обл. 10 0.68 8.6 6.25 9.2 0 9 0.9 10 0 11.25 55.88 У
58 Демедюк Віталій Ігорович Івано-Франківська обл. 11 15.48 0 0 1.2 3 10.5 10.25 0 2.7 12 55.13 У
59 Коваленко Марія Олександрівна Черкаська обл. 10 9.4 11.4 4.46 0 0 10.5 1.4 10 0.6 7.13 54.89 У
60 Шкаферак Михайло Володимирович Тернопільська обл. 10 5.28 13.8 2.68 1.2 0.75 6 12.25 0 0 11.63 53.59 У
61 Кутнич Томаш Томашович Закарпатська обл. 11 3.2 8.3 0.89 0.5 9.75 7.5 10.5 0 0 12.38 53.02 У
62 Кузьменко Анна Сергіївна Кіровоградська обл. 10 9.48 13.8 2.98 0 3.3 4.5 5.4 0 0 13.5 52.96 У
63 Баран Ярослав Володимирович Івано-Франківська обл. 10 5.5 0 11.9 0 4.95 4.5 4.65 10 0.6 10.13 52.23 У
64 Тюріна Олександра Станіславівна Дніпропетровська обл. 11 0.68 15.1 0 1.2 3 10.5 2.45 10 0 9 51.93 У
65 Шмагель Назар Андрійович Чернігівська обл. 10 5.75 13.8 11.61 0 4.5 1.5 3.95 0 0.6 10.13 51.84 У
66 Рибка Андрій Олександрович Івано-Франківська обл. 10 12.13 8.6 5.36 0 1.05 6 9.1 0 0.6 8.25 51.09 У
67 Клочак Сергій Валерійович Вінницька обл. 10 7.38 6.2 0 0 11.7 12 0 0 0.6 9.38 47.26 У
68 Бамбурова Юліана Андріївна Львівська обл. 11 13.25 5.6 1.19 2.2 6.75 1.5 1.3 0 3.6 11.63 47.02 У
69 Степаненко Юлія Олександрівна Кіровоградська обл. 11 3.53 14.7 4.76 1.2 3 7.5 0.35 0 0.6 10.88 46.52 У
70 Голейко Юлія Костянтинівна Івано-Франківська обл. 10 3.6 8.5 5.06 0.5 3.75 6 7.75 0 2.7 8.63 46.49 У
71 Меженна Ірина Дмитрівна Донецька обл. 11 5.9 13 3.87 0 4.5 6 3.25 0 0 9 45.52 У
72 Довженко Роман Олександрович Дніпропетровська обл. 10 0 16.6 0 4 3.45 7.5 0 0 2.1 10.88 44.53 У
73 Квасова Любов Русланівна Рівненська обл. 10 2.5 14.3 5.06 0 3 9 0.8 0 1.2 7.5 43.36 У
74 Вітовщик Павло Васильович Волинська обл. 10 0 13.4 0 0 6.75 4.5 0 0 6.3 12.38 43.33 У
75 Антонова Марія Ігорівна Чернігівська обл. 11 17 0 0 0 3 1.5 10.25 0 0 10.88 42.63 У
76 Кузьменко Денис Олександрович Київська обл. 10 2.18 13.7 4.17 0 0.3 4.5 0 0 2.7 13.88 41.43 У
77 Кужель Сергій Ігорович Сумська обл. 11 1.78 14 2.38 0 1.05 3 4.8 0 1.2 13.13 41.34 У
78 Сірікова Ольга Володимирівна Кіровоградська обл. 10 2.4 12.2 3.27 0 6.45 6 0 0 2.7 8.25 41.27 У
79 Хандохін Олександр Олександрович Одеська обл. 10 1.85 12.8 0 0 0 4.5 0 10 0 12 41.15 У
80 Лащенков Руслан Олександрович Сумська обл. 10 (8) 2.38 7.3 4.17 1 0 4.5 9.05 0 0.6 12 41 У
81 Беренда Максим Євгенович Миколаївська обл. 10 8.25 6.4 4.17 0.5 3 6 2.65 0 2.7 6.75 40.42 У
82 Проць Петро Олегович Тернопільська обл. 10 1.55 8.6 1.79 0.5 1.05 7.5 9.15 0 0 9.38 39.52 У
83 Котенко Олександра Павлівна Дніпропетровська обл. 10 15.75 2.4 4.76 1 0 4.5 0 0 0 10.5 38.91 У
84 Кікнадзе Артем Рудольфович Херсонська обл. 10 1.3 14.8 3.57 1 0 4.5 1 0 2.7 7.88 36.75 У
85 Омелюх Назар Сергійович Волинська обл. 11 0 15.9 0 0 4.5 3 0 0 0 13.13 36.53 У
86 Нетаврована Анастасія Володимирівна Київська обл. 11 3.6 9.7 0 0 3 4.5 3.85 0 0 9.75 34.4 У
87 Яковлева Валерія Олександрівна Сумська обл. 10 7.4 0 1.19 0 0 6 3.75 0 0.6 13.88 32.82 У
88 Таужнянський Артем Вікторович Одеська обл. 11 4.8 6.5 4.17 0 1.05 3 0.9 0 0.6 9.38 30.4 У
89 Довгошлюбний Ілля Олександрович УФМЛ 10 3.48 1.6 0 0 0 12 0 10 0 2.25 29.33 У