Результати Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2016 по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 2A 2B 2C 2D 2E 2F Сума Дип.
1 Канарик Володимир Петрович Миколаївська обл. 10 4 23 29.75 5.7 22 16.6 17.6 0 10.5 129.15 I
2 Ярема Сергій Олександрович УФМЛ 10 23 27 31.5 5.1 0 19.2 16.4 0 6.75 128.95 I
3 Іванов Анатолій Ігорович Чернігівська обл. 10 31 31.5 14.75 4.9 4 9.15 13.2 0 8.5 117 II
3 Лазебний Ігор Юрійович Харківська обл. 10 (9) 34 22.5 20 5.1 0 10.5 10.4 0 14.5 117 II
5 Житар Роман Віталійович м. Київ 10 24.5 18.5 8.25 7.7 20 7.3 11.2 0.3 9.5 107.25 II
6 Домбровський Юрій Олегович Волинська обл. 10 32.5 19 21.75 5.7 0 9.2 8.8 0 9 105.95 II
7 Петренко Юрій Анатолійович Черкаська обл. 10 34 16.5 20 2.4 0 13.95 16 0 2 104.85 II
8 Шпичко Анастасія Валентинівна Хмельницька обл. 10 26 26 8.5 3 0 14.1 16.4 0 7.5 101.5 III
9 Маханько Ростислав Геннадійович Херсонська обл. 10 29.5 11.7 19.25 7.3 0 12.65 8.8 0.35 7.25 96.8 III
10 Синявська Євгенія Романівна Сумська обл. 10 (9) 26.5 16.45 21.75 6.1 0 10.95 6 0 8.75 96.5 III
11 Процюк Тетяна Петрівна Івано-Франківська обл. 10 (9) 31.5 9 17.5 3.5 0 7.8 14.4 0 10 93.7 III
12 Авсієвич Володимир Русланович Хмельницька обл. 10 (7) 21.5 7.5 32 3.4 0 9.15 7.6 0 11.75 92.9 III
13 Яценко Вікторія Юріївна Запорізька обл. 10 11 23.25 26.5 6.7 0 10.5 14.4 0 0 92.35 III
14 Котенко Богдан Миколайович Кіровоградська обл. 10 30 8 9.5 5.1 8.9 6.2 7.2 0 15 89.9 III
15 Скаржинець Дмитро Леонідович Рівненська обл. 10 24.5 20 11.25 4.1 0 17.85 4.8 0 4.75 87.25 III
16 Манько Анна Іванівна Львівська обл. 10 8 22.1 25.75 6.3 0 10.95 5.6 0 4.75 83.45 У
17 Петроченко Діана Сергіївна Херсонська обл. 10 (9) 28 12.5 21 4.4 0 7.75 6.4 0.35 1 81.4 У
18 Іванова Юлія Анатоліївна Полтавська обл. 10 9 15 20 5.1 0 6.45 14.4 0 7.5 77.45 У
19 Дуніна Дар'я Валеріївна Дніпропетровська обл. 10 5 34 18.5 3.4 0 9.1 6 0 0 76 У
20 Гальцева Анастасія Євгенівна Дніпропетровська обл. 10 0 28.5 18.75 5.1 0 8.25 4.4 0 7.75 72.75 У
21 Матиміш Микола Миколайович Чернівецька обл. 10 23 3 17 4.5 0 6.65 17.2 0 0 71.35 У
22 Тука Ян Ларіонович Луганська обл. 10 27.5 2.7 17.75 1.2 0 4.35 8 0 9.5 71 У
23 Іваниця Євгеній Ігорович Вінницька обл. 10 22 5.5 10.75 3.4 0 3.85 11.2 0 12.75 69.45 У
24 Ковалівська Алла Віталіївна Тернопільська обл. 10 17.5 10 17 4 0 7.05 10.4 0 3 68.95 У
25 Давидюк Олександр Віталійович Волинська обл. 10 22 14 12.5 2.4 0 7.5 9.2 0.3 0 67.9 У
26 Дмитренко Віктор Петрович Житомирська обл. 10 6 13 7.25 4.6 10.3 2.95 5.6 0.65 14.5 64.85 У
27 Панга Геннадій Валерійович Донецька обл. 10 31 4 9.5 2.3 0 3.4 8.4 0 5.75 64.35 У
28 Григоренко Олександр Олександрович Київська обл. 10 (9) 9.5 2.1 11.5 5.7 6.9 8.3 9.6 0 9 62.6 У
29 Фекете Діана Михайлівна Закарпатська обл. 10 19.5 6.5 9.25 1.2 0 8.8 16.8 0 0.25 62.3 У
30 Приймак Марк Ігорович Одеська обл. 10 17.5 0 0 4.4 0 0 10.8 0 8.25 40.95 У