Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2015

# Ім'я Команда Клас 2015 2014 2013
1 Акуленко Олександр Олегович Миколаївська обл. 11 У У
2 Александрова Тетяна Олександрівна Херсонська обл. 10 У
3 Ахтирцев Ілля Іванович Сумська обл. 11 У У III
4 Бандура Андрій Олександрович Рівненська обл. 11 У
5 Бойчук Сергій Володимирович Івано-Франківська обл. 11 У
6 Бондарчук Юрій Володимирович Житомирська обл. 11 У
7 Бужак Андрій Васильович Чернівецька обл. 10 II
8 Вовкотруб Олександр Віталійович УФМЛ 10 У
9 Воробйов Олександр Сергійович Полтавська обл. 10 II У
10 Ворона Богдан Петрович Полтавська обл. 11 III III
11 Гаврилюк Катерина Миколаївна Сумська обл. 10 II
12 Гедеон Томас Степанович Закарпатська обл. 10 У
13 Гизила Євгеній Сергійович Полтавська обл. 11 I
14 Глущенко Михайло Олександрович Житомирська обл. 10 У
15 Гнатюк Євгеній Олегович м. Київ 10 У
16 Голубаха Микита Ігорович м. Київ 11 III I
17 Горбалюк Владислав Дмитрович УФМЛ 11 У
18 Дасюк Антон Максимович Чернігівська обл. 10 II У
19 Дебелий Ігор Олександрович Полтавська обл. 10 III
20 Демцюра Ольга Олександрівна Харківська обл. 11 III У
21 Єгорова Валерія Олексіївна Дніпропетровська обл. 11 II III
22 Єлфімова Катерина Романівна Луганська обл. 10 У
23 Ємець Василь Сергійович Тернопільська обл. 10 У
24 Заворотний Андрій Олександрович Чернігівська обл. 10 У
25 Іванченко Максим Вікторович Івано-Франківська обл. 10 III
26 Ігнатьєв Ігор Валерійович Сумська обл. 11 III У
27 Кібко Олександра Романівна Запорізька обл. 10 I
28 Колесов Даниил Сергійович Донецька обл. 11 I
29 Корсун Олексій Володимирович Миколаївська обл. 11 У
30 Кривошеєва Вікторія Олександрівна Житомирська обл. 11 У
31 Крисак Іван Миколайович Волинська обл. 11 II III
32 Крупка Денис Максимович Чернівецька обл. 11 У III У
33 Лаврентій Артем Анатолійович Хмельницька обл. 10 I
34 Левушевська Яна Ігорівна м. Київ 11 III II
35 Лисенко Костянтин Вадимович УФМЛ 11 I
36 Ліпська Влада Олегівна УФМЛ 10 У
37 Манько Анна Іванівна Львівська обл. 10 (9) II II У
38 Медведков Максим Олександрович Дніпропетровська обл. 10 У
39 Мельник Валерій Олександрович Херсонська обл. 11 II
40 Мєждєлова Дар'я Русланівна УФМЛ 11 У
41 Мєшкова Євгенія Андріївна Одеська обл. 10 (9) III
42 Мигаль Дмитро Степанович Львівська обл. 11 У III
43 Мирошниченко Єгор Максимович Миколаївська обл. 11 У У
44 Мінаєв Кирило Владиславович Дніпропетровська обл. 11 II II
45 Молнар Ервін Ервінович Закарпатська обл. 11 III II У
46 Мотичко Олександр Олегович Івано-Франківська обл. 10 У
47 Мудрієвський Петро Олегович Миколаївська обл. 10 I II
48 Нечепорук Олександр Андрійович Сумська обл. 11 У
49 Нечитайло Максим Сергійович Харківська обл. 10 У
50 Ніколаєнко Анастасія Станіславівна Чернігівська обл. 11 У
51 Новіцький Павло Сергійович Кіровоградська обл. 10 У
52 Нуйскова Ірина Вікторівна Черкаська обл. 10 У У
53 Онбиш Олександр Олегович Запорізька обл. 11 У
54 Перепелиця Антон Ігорович УФМЛ 11 III III
55 Пристайко Андрій Юрійович Івано-Франківська обл. 11 У
56 Прокопчук Євгенія Василівна Тернопільська обл. 11 У
57 Пурло Сергій Сергійович Вінницька обл. 11 III
58 Путіліна Дар'я Вікторівна Одеська обл. 11 У
59 Радзієвська Олександра Володимирівна Київська обл. 10 У
60 Ребега Ігор Ігорович Івано-Франківська обл. 11 II I III
61 Саковіч Ілля Владиславович Харківська обл. 10 III
62 Свіжак Віктор Вячеславович Хмельницька обл. 10 II
63 Северинчук Владислав Михайлович Черкаська обл. 11 У
64 Скаржинець Дмитро Леонідович Рівненська обл. 10 (9) У
65 Сліпченко Ганна Володимирівна Київська обл. 11 У
66 Слуцький Дмитро Олексійович Сумська обл. 10 III
67 Соболь Зоряна Мирославівна Миколаївська обл. 10 III
68 Солодухіна Вікторія Дмитрівна Луганська обл. 11 У
69 Софійченко Ігор Ігорович Дніпропетровська обл. 10 III
70 Сукайло Катерина Ігорівна м. Київ 10 II
71 Туголукова Євгенія Валеріївна м. Київ 11 III
72 Фекете Діана Михайлівна Закарпатська обл. 10 (9) У
73 Фесюк Петро Іванович Волинська обл. 10 (8) III
74 Хижняк Дмитро Едуардович Херсонська обл. 11 II
75 Хміль Сергій Володимирович Кіровоградська обл. 11 У III
76 Шабаршова Кристина Ігорівна Запорізька обл. 10 III
77 Шешурак Віталій Ігорович Івано-Франківська обл. 11 III
78 Шпичко Владислав Валентинович Хмельницька обл. 11 III У
79 Шпотак Олександр Вікторович Вінницька обл. 10 У
80 Шумейко Максим Володимирович Хмельницька обл. 11 II II
81 Яворовенко Костянтин Вікторович Харківська обл. 10 У
82 Ярема Сергій Олександрович УФМЛ 10 (9) У