Результати Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2014 по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 2A 2B 2C 2D Сума Дип.
1 Колесов Данило Сергійович Донецька обл. 10 35 1 52 0 19 29.4 45 25 206.4 I
2 Голубаха Микита Ігорович м. Київ 10 0 47.5 32 23.5 37 21 40.5 0 201.5 I
3 Ребега Ігор Ігорович Івано-Франківська обл. 10 0 0 59 37 42 22.2 35.1 0 195.3 I
4 Мудрієвський Петро Олегович Миколаївська обл. 10 (9) 0 18.5 65 0 25 24.9 42.8 0 176.2 II
5 Молнар Ервін Ервінович Закарпатська обл. 10 28 0 21 11.1 29 19.8 15.8 25 149.7 II
6 Манько Анна Іванівна Львівська обл. 10 (8) 6.5 19 33 2.1 20 18.9 37.4 2 138.9 II
7 Мінаєв Кирило Владиславович Дніпропетровська обл. 10 16 1.5 39 0 22 23.1 10.8 25 137.4 II
8 Шумейко Максим Володимирович Хмельницька обл. 10 14 0.5 31 5 29 23.4 5 25 132.9 II
9 Левушевська Яна Ігорівна м. Київ 10 9.3 0.5 42 9.7 12 28.8 4.1 25 131.4 II
10 Ворона Богдан Петрович Полтавська обл. 10 30 0 46 0 38 15 0.9 1 130.9 III
11 Крисак Іван Миколайович Волинська обл. 10 3 0 24 26 32 15.3 27.5 2 129.8 III
12 Перепелиця Антон Ігорович УФМЛ 10 0 18.5 47 2.5 18 1.8 40.5 1 129.3 III
13 Сотничек Михайло Миколайович Дніпропетровська обл. 10 11 1.5 16 13.3 20 23.7 16.7 25 127.2 III
14 Мигаль Дмитро Степанович Львівська обл. 10 17 0 37 0 8 12.9 25.7 25 125.6 III
15 Хміль Сергій Володимирович Кіровоградська обл. 10 11 3.5 38 3 11 16.5 15.3 25 123.3 III
16 Крупка Денис Максимович Чернівецька обл. 10 10 2 20 6.8 23 24.9 7.2 25 118.9 III
17 Єгорова Валерія Олексіївна Дніпропетровська обл. 10 12 0 36 12.3 25 24.6 0 2 111.9 III
18 Сонін Олег Валентинович Донецька обл. 10 3.3 1 19 21.8 26 20.1 18.9 0 110.1 III
19 Шпичко Владислав Валентинович Хмельницька обл. 10 2 18.5 28 8 30 19.2 2.7 0 108.4 У
20 Акуленко Олександр Олегович Миколаївська обл. 10 9.8 2 19 9 26 18.3 1.8 22.5 108.4 У
21 Сидоров Дмитро Денисович Луганська обл. 10 (8) 9.3 0 44 3.6 18 28.5 2.7 2 108.1 У
22 Асаєвич Владислав Дмитрович Київська обл. 10 5.3 21.5 32 3.4 11 9.6 0 25 107.8 У
23 Ахтирцев Ілля Іванович Сумська обл. 10 15 42.5 0 0 25 17.7 0.9 0 101.1 У
24 Демцюра Ольга Олександрівна Харківська обл. 10 12 0 21 23.1 22 16.2 0.9 1 96.2 У
25 Кірчев Ростислав Олегович Одеська обл. 10 20 0 0 4.8 6 25.8 36.9 0 93.5 У
26 Загорулько Владислав Антонович Полтавська обл. 10 2.5 2 20 16.8 36 6.6 6.8 2 92.7 У
27 Ігнатьєв Ігор Валерійович Сумська обл. 10 12 16.5 10 3.6 24 21.6 2.7 2 92.4 У
28 Парфенюк Тарас Миколайович Рівненська обл. 10 12 23.5 10 0 21 22.2 1.8 0 90.5 У
29 Далявський Владислав Сергійович Львівська обл. 10 (9) 13 0 24 19.2 13 11.7 5.4 2 88.3 У
30 Нуйскова Ірина Вікторівна Черкаська обл. 10 (9) 28 0 0 8.6 22 21.9 0 2 82.5 У
31 Воробйов Олександр Сергійович Полтавська обл. 10 (9) 6.5 18 7 11 1 16.8 12.2 1 73.5 У
32 Дасюк Антон Максимович Чернігівська обл. 10 (9) 0 0 13 20.7 22 10.5 5 2 73.2 У
33 Бучак Богдан Васильович Тернопільська обл. 10 9.3 0 40 0 1 16.8 1.8 1 69.9 У
34 Терпіловський Єгор Олександрович УФМЛ 10 12 2 1 0 24 29.7 0 0 68.7 У
35 Герасимчук Олександр Сергійович Вінницька обл. 10 0 0 9 24.8 7 15.9 5 1 62.7 У
36 Поляков Ілля Олексійович Житомирська обл. 10 9.8 0 15 0 20 13.5 0.9 0 59.2 У
37 Мирошниченко Єгор Максимович Миколаївська обл. 10 14 11 9 0 9 13.5 0 1 57.5 У
38 Басай Олена Андріївна Херсонська обл. 10 0.3 0.5 14 7.6 24 6.3 0.9 2 55.6 У
39 Гармаш Вікторія Олександрівна Запорізька обл. 10 9 2 0 2.5 11 8.4 0 1 33.9 У