Результати Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2014

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 2A 2B 2C 2D Сума Дип.
1 Павлюк Олег Олегович Харківська обл. 11 4.5 18.5 54 31 28 28.2 45 25 234.2 I
2 Варзар Євгеній Анатолійович УФМЛ 11 0 0 61 35.5 32 25.5 41.4 25 220.4 I
3 Попов Нікіта Вікторович Сумська обл. 11 0 0 36 41.5 49 29.7 33.8 25 215 I
4 Юрченко Юрій Васильович Херсонська обл. 11 15 5 52 36.4 43 28.8 32.4 2 214.6 II
5 Северін Дмитро Олександрович Дніпропетровська обл. 11 6.8 4 35 37.5 48 29.4 27 25 212.7 II
6 Усик Роман Володимирович Сумська обл. 11 5.5 0 29 36.7 49 26.1 42.8 22.5 211.6 II
7 Гриб Олександр Іванович Миколаївська обл. 11 0 20 46 12.8 38 20.1 45 25 206.9 II
8 Колесов Данило Сергійович Донецька обл. 10 35 1 52 0 19 29.4 45 25 206.4 I
9 Голубаха Микита Ігорович м. Київ 10 0 47.5 32 23.5 37 21 40.5 0 201.5 I
10 Соловій Денис Михайлович Івано-Франківська обл. 11 2.3 42.5 37 28.5 25 26.1 36.9 2 200.3 II
11 Яковлєв Олексій Сергійович Полтавська обл. 11 19 11 46 21.8 49 18.6 31.5 2 198.9 II
12 Ребега Ігор Ігорович Івано-Франківська обл. 10 0 0 59 37 42 22.2 35.1 0 195.3 I
13 Стасюк Максим Дмитрович Житомирська обл. 11 0 41.5 51 0 18 29.1 29.3 25 193.9 II
14 Круковський Ярослав Олександрович Миколаївська обл. 11 4.5 11 46 35.8 27 24.9 29.3 2 180.5 III
15 Антонюк Владислав Андрійович Дніпропетровська обл. 11 19 42.5 53 13.1 26 15.6 9.9 1 180.1 III
16 Мудрієвський Петро Олегович Миколаївська обл. 10 (9) 0 18.5 65 0 25 24.9 42.8 0 176.2 II
17 Антипенко Анастасія Володимирівна Запорізька обл. 11 15 20 33 29.2 21 25.2 30.2 2 175.6 III
18 Сафонов Єгор Андрійович Дніпропетровська обл. 11 2 2.5 42 13.3 32 18.9 33.8 25 169.5 III
19 Брильов Ростислав Олександрович Миколаївська обл. 11 0.3 11 43 23.2 37 26.1 1.8 25 167.4 III
20 Кропенко Дмитро Олегович Полтавська обл. 11 8.8 20 37 1.2 36 27.6 11.7 25 167.3 III
21 Бондарев Михайло Дмитрович Донецька обл. 11 19 20 21 0 21 29.4 45 0 155.4 III
22 Йосипів Юрій Любомирович УФМЛ 11 0 19 15 34.3 33 22.8 29.3 1 154.4 III
23 Соколов Сергій Олексійович Херсонська обл. 11 8.8 0 36 0 15 27.3 39.6 25 151.7 III
24 Молнар Ервін Ервінович Закарпатська обл. 10 28 0 21 11.1 29 19.8 15.8 25 149.7 II
25 Егреші Іван Іванович Закарпатська обл. 11 0 0 47 18.4 36 8.7 36.5 2 148.6 III
26 Ковальчук Вікторія Олегівна Волинська обл. 11 4.3 0.5 40 18.9 42 29.4 12.2 0 147.3 III
27 Кордиш Олексій Миколайович Хмельницька обл. 11 2.5 0 42 23.5 23 21.9 7.2 25 145.1 III
28 Янченко Сергій Сергійович Чернігівська обл. 11 0.8 17 21 31 34 16.5 1.8 22.5 144.6 III
29 Андріїшина Олександра Світозарівна Донецька обл. 11 3.3 0 42 7.9 25 18.3 45 0 141.5 У
30 Геращенко Кирило Віталійович Харківська обл. 11 21 0.5 8 17.9 22 26.7 45 0 141.1 У
31 Вовк Олексій Сергійович Полтавська обл. 11 17 1 42 2.3 43 27.6 5.4 2 140.3 У
32 Манько Анна Іванівна Львівська обл. 10 (8) 6.5 19 33 2.1 20 18.9 37.4 2 138.9 II
33 Мінаєв Кирило Владиславович Дніпропетровська обл. 10 16 1.5 39 0 22 23.1 10.8 25 137.4 II
34 Стефанюк Богдан Тарасович Івано-Франківська обл. 11 13 0 16 33.1 35 13.2 23.4 0 133.7 У
35 Трет'якова Марина Сергіївна Харківська обл. 11 10 5 41 9 15 20.7 7.2 25 132.9 У
35 Шумейко Максим Володимирович Хмельницька обл. 10 14 0.5 31 5 29 23.4 5 25 132.9 II
37 Ошийко Ярослав Романович Київська обл. 11 6.8 0 38 36.5 19 21 9.5 2 132.8 У
38 Капустян Валерій Анатолійович Луганська обл. 11 10 0 47 7.6 33 28.2 5.4 1 132.2 У
39 Завражний Дмитро Костянтинович Сумська обл. 11 17 20 21 6.5 21 15.6 5.4 25 131.5 У
40 Левушевська Яна Ігорівна м. Київ 10 9.3 0.5 42 9.7 12 28.8 4.1 25 131.4 II
41 Ворона Богдан Петрович Полтавська обл. 10 30 0 46 0 38 15 0.9 1 130.9 III
42 Хоменко Тарас Вадимович Херсонська обл. 11 4 18.5 20 40.3 17 8.1 20.3 2 130.2 У
43 Крисак Іван Миколайович Волинська обл. 10 3 0 24 26 32 15.3 27.5 2 129.8 III
44 Перепелиця Антон Ігорович УФМЛ 10 0 18.5 47 2.5 18 1.8 40.5 1 129.3 III
45 Сотничек Михайло Миколайович Дніпропетровська обл. 10 11 1.5 16 13.3 20 23.7 16.7 25 127.2 III
46 Купрієнко Владислав Ігорович Чернігівська обл. 11 4.3 20 11 11.5 25 25.8 4.1 25 126.7 У
47 Самотой Владислав Євгенійович Харківська обл. 11 8.3 20 21 0 17 21.6 13.5 25 126.4 У
48 Мигаль Дмитро Степанович Львівська обл. 10 17 0 37 0 8 12.9 25.7 25 125.6 III
49 Хміль Сергій Володимирович Кіровоградська обл. 10 11 3.5 38 3 11 16.5 15.3 25 123.3 III
50 Петрина Андрій Юрійович Рівненська обл. 11 30 0 27 1 9 25.5 27.9 1 121.4 У
51 Артюх Владислав Олександрович Запорізька обл. 11 13 3 22 9.3 23 17.4 6.3 25 119 У
52 Крупка Денис Максимович Чернівецька обл. 10 10 2 20 6.8 23 24.9 7.2 25 118.9 III
53 Погасій Ігор Олексійович Черкаська обл. 11 11 17.5 20 16.4 25 24.3 0.9 0 115.1 У
54 Єгорова Валерія Олексіївна Дніпропетровська обл. 10 12 0 36 12.3 25 24.6 0 2 111.9 III
55 Ареф'єв Ілля Артурович Донецька обл. 11 0 0 21 32.1 30 18 9.9 0 111 У
56 Сонін Олег Валентинович Донецька обл. 10 3.3 1 19 21.8 26 20.1 18.9 0 110.1 III
57 Шпичко Владислав Валентинович Хмельницька обл. 10 2 18.5 28 8 30 19.2 2.7 0 108.4 У
58 Акуленко Олександр Олегович Миколаївська обл. 10 9.8 2 19 9 26 18.3 1.8 22.5 108.4 У
59 Сидоров Дмитро Денисович Луганська обл. 10 (8) 9.3 0 44 3.6 18 28.5 2.7 2 108.1 У
60 Асаєвич Владислав Дмитрович Київська обл. 10 5.3 21.5 32 3.4 11 9.6 0 25 107.8 У
61 Воробченко Олег Миколайович Кіровоградська обл. 11 15 1 26 0 1 13.5 43.7 1 101.2 У
62 Ахтирцев Ілля Іванович Сумська обл. 10 15 42.5 0 0 25 17.7 0.9 0 101.1 У
63 Марочканич Олександр Романович Львівська обл. 11 8.8 0 9 22.5 31 26.4 0 2 99.7 У
64 Деренько Денис Борисович Вінницька обл. 11 21 0 47 4.7 3 20.7 1.8 1 99.2 У
64 Чайка Дмитро Валерійович м. Київ 11 11 3.5 9 25.6 19 29.1 0 2 99.2 У
66 Демцюра Ольга Олександрівна Харківська обл. 10 12 0 21 23.1 22 16.2 0.9 1 96.2 У
67 Товпінець Ігор Володимирович Закарпатська обл. 11 3.3 0 21 4.5 17 12 12.2 25 95 У
68 Кірчев Ростислав Олегович Одеська обл. 10 20 0 0 4.8 6 25.8 36.9 0 93.5 У
69 Загорулько Владислав Антонович Полтавська обл. 10 2.5 2 20 16.8 36 6.6 6.8 2 92.7 У
70 Ігнатьєв Ігор Валерійович Сумська обл. 10 12 16.5 10 3.6 24 21.6 2.7 2 92.4 У
71 Парфенюк Тарас Миколайович Рівненська обл. 10 12 23.5 10 0 21 22.2 1.8 0 90.5 У
72 Далявський Владислав Сергійович Львівська обл. 10 (9) 13 0 24 19.2 13 11.7 5.4 2 88.3 У
73 Амбіцький Андрій Зеновійович Тернопільська обл. 11 7 0 38 8.2 11 18.9 0 0 83.1 У
73 Корнієнко Вероніка Валеріївна УФМЛ 11 9.3 0 0 30.2 30 12.6 0 1 83.1 У
75 Нуйскова Ірина Вікторівна Черкаська обл. 10 (9) 28 0 0 8.6 22 21.9 0 2 82.5 У
76 Прохніцький Андрій Володимирович Чернівецька обл. 11 19 0 2 2 13 18.3 0 25 79.3 У
77 Воробйов Олександр Сергійович Полтавська обл. 10 (9) 6.5 18 7 11 1 16.8 12.2 1 73.5 У
78 Дасюк Антон Максимович Чернігівська обл. 10 (9) 0 0 13 20.7 22 10.5 5 2 73.2 У
79 Бучак Богдан Васильович Тернопільська обл. 10 9.3 0 40 0 1 16.8 1.8 1 69.9 У
80 Терпіловський Єгор Олександрович УФМЛ 10 12 2 1 0 24 29.7 0 0 68.7 У
81 Герасимчук Олександр Сергійович Вінницька обл. 10 0 0 9 24.8 7 15.9 5 1 62.7 У
82 Поляков Ілля Олексійович Житомирська обл. 10 9.8 0 15 0 20 13.5 0.9 0 59.2 У
83 Мирошниченко Єгор Максимович Миколаївська обл. 10 14 11 9 0 9 13.5 0 1 57.5 У
84 Басай Олена Андріївна Херсонська обл. 10 0.3 0.5 14 7.6 24 6.3 0.9 2 55.6 У
85 Найда Анна-Белла Александрівна Одеська обл. 11 7 3.5 0 0.4 24 7.8 2.3 2 47 У
86 Гармаш Вікторія Олександрівна Запорізька обл. 10 9 2 0 2.5 11 8.4 0 1 33.9 У