Результати Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
2013 по 11-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 2A 2B 2C 2D Сума Дип.
1 Омельченко Данило Володимирович Дніпропетровська обл. 11 33 23 75 12 30 40 51 264 I
2 Ведмеденко Олег Вячеславович Полтавська обл. 11 1 97 22 18 30 35 56 259 I
3 Щебетюк Валентин Олегович Миколаївська обл. 11 58 59 15 16 15 40 51 254 I
4 Гогерчак Григорій Іванович УФМЛ 11 0 24 71 17 30 40 52 234 I
5 Акулов Іван Сергійович Донецька обл. 11 38 5 35 20 30 40 44 212 II
6 Дмитрійчук Антон Ігорович Херсонська обл. 11 32 26 10 16 30 35 60 209 II
7 Димов Костянтин Володимирович Херсонська обл. 11 41 36 4.5 14 30 38 45 208.5 II
8 Андрусяк Павло Васильович Івано-Франківська обл. 11 0 72 6 4 30 40 46 198 II
9 Бессонов Богдан Олександрович Миколаївська обл. 11 0 16 28 16 30 40 60 190 II
10 Приходько Владислав Сергійович Чернігівська обл. 11 0 44 29 15 30 27 37 182 II
10 Хабарлак Костянтин Сергійович Дніпропетровська обл. 11 0 47 30 16 30 24 35 182 II
12 Якубів Віктор Романович УФМЛ 11 0 11 24 15 30 40 60 180 II
13 Смерека Михайло Борисович Чернівецька обл. 11 44 21 6 10 10 33 50 174 III
14 Кравчук Олександр Сергійович Житомирська обл. 11 28 11 24 0 30 30 44 167 III
15 Рожкова Аліна Андріївна Херсонська обл. 11 3 27 11 14 25 30 51 161 III
16 Макарук Анатолій Сергійович Хмельницька обл. 11 5 22 24 10 15 30 51 157 III
17 Мохначов Владислав Віталійович Донецька обл. 11 0 14 34 2 20 30 51 151 III
18 Драгомирик Денис Юрійович Вінницька обл. 11 43 5 2.9 3 30 24 35 142.9 III
19 Левченко Вячеслав Ігорович Одеська обл. 11 41 0 8.5 3 25 12 50 139.5 III
20 Валько Володимир Володимирович Рівненська обл. 11 6 1 46 14 25 8 35 135 III
21 Остапенко Ульяна Сергіївна Полтавська обл. 11 0 15 20 12 30 20 35 132 III
22 Совгіренко Тарас Геннадійович Дніпропетровська обл. 11 0 13 6.9 11 25 35 41 131.9 III
23 Сколотяний Андрій Юрійович Львівська обл. 11 0 36 2.9 3 10 28 47 126.9 III
24 Темченко Станіслав Володимирович Харківська обл. 11 38 4 6 15 0 35 22 120 У
25 Омельчук Анастасія Андріївна м. Київ 11 35 4 0 2 15 27 35 118 У
26 Бородатий Петро Андрійович Львівська обл. 11 1 0 23 3 25 30 35 117 У
27 Молнар Ервін Ервінович Закарпатська обл. 11 (9) 29 6 0 16 25 20 19 115 У
28 Дудник Вадим Дмитрович Хмельницька обл. 11 6 0 33 0 15 35 25 114 У
29 Жук Іван Сергійович м. Київ 11 6 0 44 3 0 35 25 113 У
29 Тернавський Микола Миколайович АР Крим 11 31 6 16 11 0 14 35 113 У
31 Дунець Роман Олексійович Львівська обл. 11 0 0 0 6 30 31 44 111 У
32 Дужич Сергій Геннадійович Волинська обл. 11 46 2 3.5 1 5 12 39 108.5 У
33 Ткач Сергій Андрійович м. Севастополь 11 35 14 0 2 10 9 32 102 У
34 Аркатов Вадим Ігорович Харківська обл. 11 21 4 17 6 0 25 25 98 У
34 Орлов Владислав Володимирович Донецька обл. 11 0 5 0 3 20 35 35 98 У
36 Дида Назарій Петрович Львівська обл. 11 0 4 7.5 10 0 33 40 94.5 У
37 Бадзь Андрій Степанович Львівська обл. 11 4 7 11 1 25 11 35 94 У
38 Саханда Павло Петрович Київська обл. 11 35 2 9.9 2 0 18 22 88.9 У
39 Балєлов Микола Юрійович Кіровоградська обл. 11 13 0 17 1 0 15 35 81 У
39 Мішустін Артур Сергійович Запорізька обл. 11 2 1 38 6 0 9 25 81 У
41 Мартинов Роман Андрійович АР Крим 11 12 5 18 5 5 4 29 78 У
42 Луценко Юрій Вікторович Сумська обл. 11 2 5 0 1 25 15 29 77 У
43 Липко Олександр Сергійович Житомирська обл. 11 9 5 6.5 1 0 14 32 67.5 У
44 Єфименко Олексій Валерійович Луганська обл. 11 0 0 14 16 5 0 32 67 У
45 Барна Андрій Олегович Тернопільська обл. 11 0 0 31 1 0 0 27 59 У
46 Селеш Ніколетт Міклошівна Закарпатська обл. 11 0 1 0 2 5 6 32 46 У
47 Сагун Олексій Олексійович Черкаська обл. 11 0 4 0 0 5 14 9 32 У