Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2021

# Ім'я Команда Клас CF 2021 2020 2019 2018 2017 EJOI EGOI
1 Акуліч Даниїл Дмитрович УФМЛ 11 У II
2 Андріяш Максим Олегович Вінницька обл. 10 У
3 Балтовський Роман Юрійович м. Київ 11 У
4 Березан Олександр Олексійович Полтавська обл. 11 У
5 Бідзіля Святослав Олексійович м. Київ 11 III II III
6 Білобровий Вадим Євгенович Хмельницька обл. 10 У У
7 Бондаренко Катерина Тарасівна Харківська обл. 9 У
8 Бурлуцький Іван Сергійович Донецька обл. 11 У У У
9 Буяр Андрій Віталійович Хмельницька обл. 10 У
10 Вінівітін Артем Дмитрович Полтавська обл. 9 У
11 Воляник Ольга Тарасівна Хмельницька обл. 9 II
12 Вороной Андрій Станіславович Харківська обл. 11 III II II
13 Гай Дмитро Іванович Харківська обл. 10 У
14 Галіба Меліса Сергіївна Харківська обл. 9 III
15 Гамов Олексій Андрійович Харківська обл. 9 У
16 Гассєєв Вадим Семенович Харківська обл. 10 У
17 Гечу Іван Васильович Дніпропетровська обл. 11 I III
18 Гоголь Данило Олександрович м. Київ 9 III
19 Головацька Яна Володимирівна Чернівецька обл. 11 У У У У
20 Голясова Дар'я Дмитрівна Харківська обл. 9 У
21 Гончаров Денис Сергійович Харківська обл. 9 У
22 Горєлова Вікторія Вікторівна Хмельницька обл. 10 У
23 Горох Єлизавета Євгеніївна м. Київ 10 III
24 Гречка Артем Віталійович м. Київ 10 У
25 Гриневич Кирило Ярославович УФМЛ 11 III II
26 Гриневич Павло Ярославович УФМЛ 9 (8) III
27 Гриненко Валерий Владиславович Харківська обл. 11 III
28 Гришечкін Тихон Сергійович Полтавська обл. 11 I III III
29 Дебелий Андрій Олександрович Полтавська обл. 9 У
30 Деговцов Всеволод Олегович Харківська обл. 10 У
31 Денисюк Владислав Михайлович Хмельницька обл. 10 I I У
32 Дернов Марк Русланович Полтавська обл. 10 У
33 Дубас Данило Ростиславович м. Київ 10 У
34 Дяченко Ярослав Олегович Дніпропетровська обл. 11 У III У
35 Жаріхін Єгор Тимурович Харківська обл. 9 III
36 Желудченко Михайло Русланович Полтавська обл. 11 У
37 Жирнов Денис Максимович м. Київ 10 У
38 Завадський Богдан Ігорович м. Київ 9 (8) У
39 Заозерська Софія Олександрівна Харківська обл. 10 У
40 Ібрагімов Ярослав Максимович Харківська обл. 9 (8) У
41 Іщенко Іван Андрійович м. Київ 10 У
42 Казаков Дмитро Олегович Харківська обл. 11 II II III
43 Казьмін Вадим Сергійович Херсонська обл. 10 У
44 Камінський Антон Сергійович м. Київ 10 III
45 Карпенко Дарина Олександрівна Хмельницька обл. 9 I У
46 Коваль Георгій Андрійович Харківська обл. 10 III III
47 Ковальська Каріна Михайлівна Тернопільська обл. 9 У
48 Ковригін Андрій Ігорович м. Київ 11 I I I II
49 Козловський Олександр Васильович Полтавська обл. 9 I III У
50 Козюк Дмитро Леонтійович Харківська обл. 9 III
51 Колісник Ілля Олександрович Полтавська обл. 10 II
52 Кравченко Олег Ігорович м. Київ 10 III II У
53 Кривов'яз Ілля Андрійович Закарпатська обл. 10 II II
54 Кривошеєва Дар'я Володимирівна м. Київ 9 У
55 Кутах Матвій Андрійович Харківська обл. 9 (7) У
56 Лагодич Марк Дмитрович м. Київ 9 III
57 Лащенков Руслан Олександрович Сумська обл. 10 У У
58 Леонова Віолетта Свєтославівна Запорізька обл. 9 У
59 Лепесій Іван Ярославович м. Київ 9 (8) У
60 Лешко Мартін Володимирович Закарпатська обл. 9 III У У
61 Лихопуд Олександр Юрійович Полтавська обл. 11 У
62 Лобанов Данило Олексійович Рівненська обл. 11 III У У
63 Лобас Дар'я Олександрівна Харківська обл. 9 (6) У
64 Лозовий Владислав Валерійович Житомирська обл. 9 III У
65 Ломакін Володимир Васильович Харківська обл. 10 У
66 Лошак Сергій Богданович Закарпатська обл. 11 У У
67 Лук'янов Ігор Сергійович УФМЛ 9 II
68 Манвелян Михайло Борисович м. Київ 11 II I II
69 Махмудов Олександр Олександрович м. Київ 11 II
70 Минько Вадим Леонідович Черкаська обл. 10 У
71 Миськів Владислав Валентинович Хмельницька обл. 10 У
72 Мисько Владислав Олегович Львівська обл. 11 У
73 Митник Олексій Олегович м. Київ 11 У
74 Міль Віталій Сергійович Хмельницька обл. 11 III II III
75 Мокін Григорій Михайлович м. Київ 10 III III
76 Навер Олег Миколайович Полтавська обл. 10 I I I
77 Назаров Родіон Дмитрович Полтавська обл. 11 II У У
78 Нечипорук Владислав Михайлович Полтавська обл. 10 I У III
79 Ничипорук Павло Петрович Полтавська обл. 10 У
80 Носенко Никита Дмитриевич Харківська обл. 9 У
81 Огородній Богдан Ігорович Полтавська обл. 11 III III III У
82 Олійник Андрій Сергійович Волинська обл. 10 II II
83 Отусіле Еммануїл Болашодун Харківська обл. 9 (8) У
84 Пермяков Ілля Костянтинович Харківська обл. 9 (8) У
85 Пилаєв Ігор Ігорович Харківська обл. 10 I II I II
86 Піковець Артем Володимирович Харківська обл. 10 У
87 Піцура Роман Романович Закарпатська обл. 11 У
88 Плященко Максим Євгенович Київська обл. 11 У
89 Потьомкіна Аліса Костянтинівна м. Київ 9 (8) I
90 Просянніков Дмитро Юрійович Вінницька обл. 9 II III
91 Ратушняк Денис Святославович Хмельницька обл. 11 III III III
92 Рейзін Тимофій Денисович м. Київ 10 III
93 Романов Андрій Олексійович м. Київ 11 II
94 Рощупкін Михайло Сергійович Харківська обл. 9 (8) III
95 Руденко Руслан Денисович Миколаївська обл. 11 У
96 Савчук Костянтин Ростиславович Житомирська обл. 11 I I II
97 Салаш Юрій Любомирович Львівська обл. 9 III
98 Самченко Сергій Андрійович Запорізька обл. 10 III III
99 Сдобнов Артем Дмитрович Харківська обл. 11 II
100 Семченко Олексій Сергійович Харківська обл. 9 У
101 Словак Костянтин Романович Дніпропетровська обл. 11 У
102 Смутчак Андрій Ігорович м. Київ 9 (8) II
103 Столітній Андрій Сергійович Дніпропетровська обл. 9 I III
104 Стрельбицький Кирило Євгенович Донецька обл. 11 III III У
105 Таравський Денис Едуардович Хмельницька обл. 10 II III III
106 Татарінова Юлія Максимівна Полтавська обл. 10 II III
107 Тесля Юлія Сергіївна Харківська обл. 10 У
108 Тимошенко Данило Сергійович м. Київ 10 III
109 Тихонюк Едуард Едуардович Вінницька обл. 10 III II
110 Троценко Антон Володимирович Одеська обл. 11 III III III У
111 Тур Максим Віталійович Полтавська обл. 11 II I II
112 Уланов Віктор Сергійович Дніпропетровська обл. 11 У
113 Федорець Вадим Олексійович Дніпропетровська обл. 11 У
114 Ферендович Юрій Ярославович Львівська обл. 10 III У
115 Филипюк Андрій Михайлович Полтавська обл. 10 II I III У
116 Фомюк Артем Павлович Полтавська обл. 11 II II II
117 Фояк Віталій Мирославович Івано-Франківська обл. 9 (8) У
118 Халік Сергій Олександрович Дніпропетровська обл. 11 III
119 Харченко Федір Олександрович Харківська обл. 9 II
120 Цвик Владислав Іванович Луганська обл. 11 У У
121 Чайка Богдан Богданович Львівська обл. 11 У
122 Черній Артем Сергійович м. Київ 9 II
123 Човпан Ігор Сергійович Харківська обл. 11 III II У III
124 Чуб Володимир Ігорович Харківська обл. 9 III
125 Шведченко Максим Денисович Харківська обл. 9 (6) У
126 Шевченко Нікіта Сергійович Полтавська обл. 11 У III
127 Шелестов Артем Андрійович м. Київ 9 (8) У
128 Шимон Юрій Олександрович Житомирська обл. 11 III III У
129 Шлапак Радан Юрійович м. Київ 10 У
130 Шпикуляк Віктор Андрійович Полтавська обл. 9 II II
131 Щербінін Євген Володимирович Одеська обл. 11 У
132 Яготін Назарій Валентинович Кіровоградська обл. 10 III III
133 Янушевський Роман Олексійович м. Київ 10 II
134 Янченко Іван Сергійович Чернігівська обл. 11 У III