Результати Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2020 → по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас A B C D E F G H Сума Дип.
1 Ковригін Андрій Ігорович м. Київ 10 100 100 85 17 100 100 60 0 562 I
2 Савчук Костянтин Ростиславович Житомирська обл. 10 100 100 100 0 100 23 100 0 523 I
3 Тур Максим Віталійович Полтавська обл. 10 100 72 55 16 100 0 54 0 397 I
4 Манвелян Михайло Борисович м. Київ 10 100 72 70 3 100 17 4 20 386 I
5 Фомюк Артем Павлович Полтавська обл. 10 100 41 85 8 100 0 44 0 378 II
6 Човпан Ігор Сергійович Харківська обл. 10 100 72 38 8 100 40 12 0 370 II
7 Казаков Дмитро Олегович Харківська обл. 10 100 41 85 3 100 36 4 0 369 II
8 Гриневич Кирило Ярославович УФМЛ 10 100 72 38 16 100 23 12 0 361 II
9 Бідзіля Святослав Олексійович м. Київ 10 100 41 53 8 100 40 12 5 359 II
10 Вороной Андрій Станіславович Харківська обл. 10 100 72 38 0 100 23 22 0 355 II
11 Міль Віталій Сергійович Хмельницька обл. 10 100 41 38 13 100 40 12 0 344 II
12 Акуліч Даніїл Дмитрович УФМЛ 10 100 100 0 0 100 23 0 0 323 II
13 Стрельбицький Кирило Євгенович Донецька обл. 10 100 41 38 8 100 0 12 20 319 III
14 Шимон Юрій Олександрович Житомирська обл. 10 100 41 53 3 100 17 4 0 318 III
15 Гришечкін Тихон Сергійович Полтавська обл. 10 100 72 38 0 100 0 0 0 310 III
16 Троценко Антон Володимирович Одеська обл. 10 100 0 70 0 100 23 8 0 301 III
17 Гечу Іван Васильович Дніпропетровська обл. 10 100 41 7 3 100 17 12 20 300 III
18 Дяченко Ярослав Олегович Дніпропетровська обл. 10 100 0 70 8 100 0 12 0 290 III
19 Вишняк Іван Сергійович Полтавська обл. 10 100 41 38 0 100 0 8 0 287 III
20 Ратушняк Денис Святославович Хмельницька обл. 10 100 0 38 8 100 23 12 0 281 III
21 Зінов'єв Денис Валерійович Харківська обл. 10 100 72 14 0 81 0 0 0 267 III
22 Огородній Богдан Ігорович Полтавська обл. 10 100 0 38 8 100 0 8 10 264 III
23 Шевченко Нікіта Сергійович Полтавська обл. 10 100 0 31 8 100 0 12 0 251 III
24 Янченко Іван Сергійович Чернігівська обл. 10 100 0 38 3 100 0 0 0 241 III
25 Цуканов Данило Дмитрович Миколаївська обл. 10 100 0 31 0 100 0 8 0 239 III
26 Мідик Богдан Андрійович Львівська обл. 10 100 0 38 0 100 0 0 0 238 У
27 Назаров Родіон Дмитрович Полтавська обл. 10 62 0 14 3 100 40 12 0 231 У
28 Василишин Михайло Михайлович Івано-Франківська обл. 10 100 0 7 13 100 0 8 0 228 У
29 Кліщ Дмитро Володимирович Львівська обл. 10 100 0 14 3 100 0 8 0 225 У
30 Жоголєва Ірина Всеволодівна УФМЛ 10 100 0 38 3 81 0 0 0 222 У
31 Голубко Віталій Геннадійович УФМЛ 10 100 0 7 8 100 0 0 0 215 У
32 Піллей Андрій Вінницька обл. 10 100 0 14 0 100 0 0 0 214 У
33 Бурлуцький Іван Сергійович Донецька обл. 10 100 0 7 3 100 0 0 0 210 У
34 Лошак Сергій Богданович Закарпатська обл. 10 100 41 7 3 44 0 4 10 209 У
35 Казмірчук Володимир Андрійович УФМЛ 10 62 41 38 0 61 0 0 0 202 У
36 Деркач Андрій Ігорович Волинська обл. 10 100 0 0 0 100 0 0 0 200 У
37 Лобанов Данило Олексійович Рівненська обл. 10 100 0 7 0 63 23 0 0 193 У
38 Шеметов Ярослав Леонідович Чернігівська обл. 10 62 0 38 3 81 0 0 0 184 У
39 Хоменко Катерина Юріївна Херсонська обл. 10 100 41 0 0 28 0 0 0 169 У
40 Ігумнов Олександр Олександрович Житомирська обл. 10 100 0 0 3 63 0 0 0 166 У
41 Цвик Владислав Іванович Луганська обл. 10 62 0 14 0 63 23 0 0 162 У
42 Боровков Іван Ігорович Чернігівська обл. 10 100 0 0 0 0 0 0 0 100 У
43 Брозинський Олег Юрійович Чернівецька обл. 10 62 0 0 0 28 0 0 0 90 У
43 Новіков Дмитро Юрійович Черкаська обл. 10 62 0 0 0 28 0 0 0 90 У
45 Ванжула Іван Романович Тернопільська обл. 10 (9) 37 0 0 0 44 0 0 0 81 У
46 Власенко Захар Сергійович Кіровоградська обл. 10 (8) 0 0 0 0 44 0 0 0 44 У
47 Романін Анатолій Олександрович Київська обл. 10 0 0 0 0 14 0 0 0 14 У
48 Харьков Денис Вячеславович Сумська обл. 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 У
48 Бондар Анна Григорівна Івано-Франківська обл. 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 У
48 Серба Нікіта Андрійович Запорізька обл. 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 У