Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2020

# Ім'я Команда Клас CF 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 EJOI
1 Абдулаєв Андрій Анатолійович м. Київ 11 II
2 Акуліч Даніїл Дмитрович УФМЛ 10 II
3 Бідзіля Святослав Олексійович м. Київ 10 II III
4 Білобровий Вадим Євгенович Хмельницька обл. 11 (9) У
5 Бондар Анна Григорівна Івано-Франківська обл. 10 У
6 Боровков Іван Ігорович Чернігівська обл. 10 У
7 Бородієнко Олександр Павлович Рівненська обл. 9 У
8 Брозинський Олег Юрійович Чернівецька обл. 10 У
9 Бурлуцький Іван Сергійович Донецька обл. 10 У У
10 Ванжула Іван Романович Тернопільська обл. 10 (9) У
11 Василишин Михайло Михайлович Івано-Франківська обл. 10 У
12 Вишняк Іван Сергійович Полтавська обл. 10 III
13 Власенко Захар Сергійович Кіровоградська обл. 10 (8) У
14 Воловод Микола Євгенович Луганська обл. 9 У
15 Вороной Андрій Станіславович Харківська обл. 10 II II
16 Гечу Іван Васильович Дніпропетровська обл. 10 III
17 Головацька Яна Володимирівна Чернівецька обл. 11 (10) У У У
18 Голубко Віталій Геннадійович УФМЛ 10 У У III
19 Греділь Роман Орестович Львівська обл. 9 У
20 Гриневич Кирило Ярославович УФМЛ 10 II
21 Гришечкін Тихон Сергійович Полтавська обл. 10 III III
22 Гудзенко Денис Тарасович Волинська обл. 9 У
23 Денисов Костянтин Ігорович Дніпропетровська обл. 11 II II II
24 Денисюк Владислав Михайлович Хмельницька обл. 9 I У
25 Деркач Андрій Ігорович Волинська обл. 10 У
26 Добровольський Іван Олександрович Полтавська обл. 11 II II III
27 Дядюк Антон Віталійович Хмельницька обл. 11 II III II III
28 Дяченко Ярослав Олегович Дніпропетровська обл. 10 III У
29 Жоголєва Ірина Всеволодівна УФМЛ 10 У
30 Заводник Владислав Олександрович УФМЛ 11 I I II III
31 Зінов'єв Денис Валерійович Харківська обл. 10 III III
32 Золотарьов Іван Андрійович Івано-Франківська обл. 11 У
33 Іванов Артем Олександрович УФМЛ 9 У
34 Іванченко Ксенія Віталіївна Миколаївська обл. 11 У У У
35 Ігумнов Олександр Олександрович Житомирська обл. 10 У
36 Казаков Дмитро Олегович Харківська обл. 10 II III
37 Казмірчук Володимир Андрійович УФМЛ 10 У
38 Караваєв Іван Олександрович Дніпропетровська обл. 11 III У
39 Карпенко Дарина Олександрівна Хмельницька обл. 9 (8) У
40 Кирик Матвій Сергійович Рівненська обл. 11 У У
41 Кіндякова Діана Валеріївна Полтавська обл. 11 III III II
42 Кліщ Дмитро Володимирович Львівська обл. 10 У У
43 Коваленко Аркадій Юрійович Київська обл. 11 У У У У
44 Коваль Георгій Андрійович Харківська обл. 9 III
45 Ковригін Андрій Ігорович м. Київ 10 I I II
46 Козловський Олександр Васильович Полтавська обл. 9 (8) III У
47 Козурак Денис Олександрович Київська обл. 9 У
48 Кочубей Костянтин Максимович Житомирська обл. 11 III III II III
49 Кравченко Олег Ігорович м. Київ 9 II У
50 Кривов'яз Ілля Андрійович Закарпатська обл. 9 II
51 Кузнєцов Ілля Володимирович Вінницька обл. 11 У
52 Куц Андрій Віталійович Полтавська обл. 11 I II I
53 Лащенков Руслан Олександрович Сумська обл. 9 У
54 Левицький Станіслав Віталійович Херсонська обл. 9 У
55 Лешко Мартін Володимирович Закарпатська обл. 9 (8) У У
56 Лівітчук Максим Андрійович Одеська обл. 11 III У
57 Лобанов Данило Олексійович Рівненська обл. 10 У У
58 Лозовий Владислав Валерійович Житомирська обл. 9 (8) У
59 Лошак Сергій Богданович Закарпатська обл. 10 У
60 Лук'яненко Євген Олександрович Миколаївська обл. 9 У
61 Лук'янець Ярослав Іванович Кіровоградська обл. 11 У III У
62 Мамчур Роман Васильович Львівська обл. 11 У
63 Манвелян Михайло Борисович м. Київ 10 I II
64 Матвейшин Дмитро Вікторович Харківська обл. 11 III III
65 Мельник Софія Валентинівна Полтавська обл. 11 I I I II I II III
66 Меренич Василь Васильович Закарпатська обл. 11 У
67 Метіль Денис Олександрович Чернігівська обл. 9 У
68 Мицик Сергій Вадимович УФМЛ 11 У
69 Мідик Богдан Андрійович Львівська обл. 10 У
70 Міль Віталій Сергійович Хмельницька обл. 10 II III
71 Мокін Григорій Михайлович м. Київ 9 III
72 Москаленко Владислав Юрійович Кіровоградська обл. 11 III III III
73 Навер Олег Миколайович Полтавська обл. 9 I I
74 Назаров Родіон Дмитрович Полтавська обл. 10 У У
75 Нечипорук Владислав Михайлович Полтавська обл. 9 У III
76 Нємкевич Дар'я Олегівна Чернігівська обл. 11 У У III У
77 Новіков Дмитро Юрійович Черкаська обл. 10 У
78 Обозний Максим Васильович Харківська обл. 11 II I I II
79 Огородній Богдан Ігорович Полтавська обл. 10 III III У
80 Олексієнко Павло Валентинович Полтавська обл. 11 III II У
81 Олійник Андрій Сергійович Волинська обл. 9 II
82 Панахно Іван Іванович Полтавська обл. 11 III
83 Перекопський Михайло Андрійович Дніпропетровська обл. 11 II II I
84 Пилаєв Ігор Ігорович Харківська обл. 9 II I II
85 Писаревський Захар Михайлович Дніпропетровська обл. 9 III
86 Піллей Андрій Вінницька обл. 10 У У
87 Попов Павло Олександрович Харківська обл. 11 У У
88 Просянніков Дмитро Юрійович Вінницька обл. 9 (8) III
89 Ратушняк Денис Святославович Хмельницька обл. 10 III III
90 Романін Анатолій Олександрович Київська обл. 10 У
91 Рясний Данило Юрійович Запорізька обл. 11 У У
92 Савчук Костянтин Ростиславович Житомирська обл. 10 I II
93 Самченко Сергій Андрійович Запорізька обл. 9 III
94 Сас Даниїл Сергійович Одеська обл. 11 У
95 Сачко Дмитро Ігорович Донецька обл. 11 У
96 Селеман Денис Костянтинович Херсонська обл. 11 III У
97 Семенистий Андрій Сергійович Сумська обл. 11 У У У
98 Серба Нікіта Андрійович Запорізька обл. 10 У
99 Симкін Андрій Андрійович Закарпатська обл. 11 III II III У
100 Скоробогатько Ігор Олександрович м. Київ 11 III III
101 Скутар Наталія Ігорівна Чернівецька обл. 9 У
102 Смакула Владислав Ярославович УФМЛ 9 У
103 Стасюк Ілля Вікторович Волинська обл. 11 У У
104 Столітній Андрій Сергійович Дніпропетровська обл. 9 (8) III
105 Стрельбицький Кирило Євгенович Донецька обл. 10 III У
106 Таравський Денис Едуардович Хмельницька обл. 9 III III
107 Тарасюк Назарій Олександрович Тернопільська обл. 9 У
108 Татарінова Юлія Максимівна Харківська обл. 9 III
109 Тимчишин Назарій Михайлович Тернопільська обл. 11 У
110 Тихонюк Едуард Едуардович Вінницька обл. 9 II
111 Троценко Антон Володимирович Одеська обл. 10 III III У
112 Тур Максим Віталійович Полтавська обл. 10 I II
113 Тюльпа Максим Олександрович Сумська обл. 11 У III
114 Ферендович Юрій Ярославович Львівська обл. 9 У
115 Филипюк Андрій Михайлович Івано-Франківська обл. 9 I III У
116 Фоменко Дмитро Максимович Луганська обл. 11 У У У
117 Фомюк Артем Павлович Полтавська обл. 10 II II
118 Франко Роман Олександрович Черкаська обл. 9 У
119 Харьков Денис Вячеславович Сумська обл. 10 У
120 Хоменко Катерина Юріївна Херсонська обл. 10 У
121 Цвик Владислав Іванович Луганська обл. 10 У
122 Цуканов Данило Дмитрович Миколаївська обл. 10 III
123 Човпан Ігор Сергійович Харківська обл. 10 II У III
124 Чуєв Костянтин Дем'янович Закарпатська обл. 11 II
125 Шевченко Нікіта Сергійович Полтавська обл. 10 III
126 Шеметов Ярослав Леонідович Чернігівська обл. 10 У II
127 Шимон Юрій Олександрович Житомирська обл. 10 III У
128 Шиндер Михайло Ілліч Одеська обл. 9 У
129 Шпикуляк Віктор Андрійович Полтавська обл. 9 (8) II
130 Яготін Назарій Валентинович Кіровоградська обл. 9 III
131 Янченко Іван Сергійович Чернігівська обл. 10 III