Результати Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2019 по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас A B C D E F G H Сума Дип.
1 Мельник Софія Валентинівна Полтавська обл. 10 100 32 50 39 100 100 31 50 502 I
2 Заводник Владислав Олександрович УФМЛ 10 100 24 42 39 100 66 49 20 440 I
3 Обозний Максим Васильович Харківська обл. 10 100 6 42 15 100 66 20 16 365 I
4 Куц Андрій Віталійович Полтавська обл. 10 46 6 42 15 100 41 100 0 350 II
5 Перекопський Михайло Андрійович Дніпропетровська обл. 10 68 6 28 3 100 41 45 20 311 II
6 Денисов Костянтин Ігорович Дніпропетровська обл. 10 91 6 16 15 100 41 0 16 285 II
7 Добровольський Іван Олександрович Полтавська обл. 10 68 6 28 0 100 41 20 16 279 II
8 Симкін Андрій Андрійович Закарпатська обл. 10 91 7 16 0 100 41 0 2 257 II
9 Олексієнко Павло Валентинович Полтавська обл. 10 46 4 21 3 100 41 35 0 250 II
10 Дядюк Антон Віталійович Хмельницька обл. 10 46 0 12 0 100 66 0 2 226 III
11 Лук'янець Ярослав Іванович Кіровоградська обл. 10 46 29 0 0 100 41 0 2 218 III
12 Москаленко Владислав Юрійович Кіровоградська обл. 10 46 0 0 0 100 66 0 0 212 III
13 Чудик Михайло Михайлович Івано-Франківська обл. 10 48 4 0 0 100 41 0 0 193 III
14 Тюльпа Максим Олександрович Сумська обл. 10 26 24 0 0 100 41 0 0 191 III
15 Бідзіля Святослав Олексійович м. Київ 10 (9) 26 7 5 0 100 41 0 10 189 III
16 Кіндякова Діана Валеріївна Полтавська обл. 10 26 40 12 0 35 41 10 0 164 III
17 Клочак Сергій Валерійович Вінницька обл. 10 46 0 5 0 71 41 0 0 163 III
18 Кочубей Костянтин Максимович Житомирська обл. 10 46 29 12 3 28 41 0 0 159 III
19 Цепілова Олександра Дмитрівна Чернівецька обл. 10 11 5 0 0 100 41 0 0 157 III
20 Кушніренко Станіслав Олександрович Полтавська обл. 10 100 24 0 0 22 0 0 0 146 У
20 Попов Павло Олександрович Харківська обл. 10 46 0 16 0 41 41 0 2 146 У
22 Забарянська Ірина Сергіївна м. Київ 10 26 0 12 3 100 4 0 0 145 У
23 Іванченко Ксенія Віталіївна Миколаївська обл. 10 26 20 12 0 42 41 0 0 141 У
24 Сентипал Олександр Олександрович Закарпатська обл. 10 26 5 0 0 41 41 10 0 123 У
25 Лівітчук Максим Андрійович Одеська обл. 10 46 16 0 0 28 21 0 10 121 У
26 Стасюк Ілля Вікторович Волинська обл. 10 68 0 0 0 9 41 0 0 118 У
27 Лисойван Антон Володимирович Харківська обл. 10 46 6 0 0 9 41 0 0 102 У
28 Авсієвич Володимир Русланович Хмельницька обл. 10 26 0 0 0 42 21 10 2 101 У
28 Меренич Василь Васильович Закарпатська обл. 10 26 5 21 0 28 21 0 0 101 У
30 Рясний Данило Юрійович Запорізька обл. 10 46 6 0 0 0 41 0 0 93 У
31 Нємкевич Дар'я Олегівна Чернігівська обл. 10 26 6 12 3 29 9 0 0 85 У
32 Сосунович Владислав Сергійович Херсонська обл. 10 11 5 12 0 9 21 20 0 78 У
33 Караваєв Іван Олександрович Дніпропетровська обл. 10 26 5 0 3 13 21 0 0 68 У
34 Селеман Денис Костянтинович Херсонська обл. 10 26 23 5 3 0 9 0 0 66 У
35 Гончаренко Андрій Андрійович Сумська обл. 10 11 6 0 0 9 21 0 0 47 У
36 Ядельський Артем Ігорович Львівська обл. 10 11 6 0 0 7 21 0 0 45 У
36 Козодой Тарас Романович Рівненська обл. 10 0 12 0 3 9 21 0 0 45 У
38 Ковалевич Олександр Сергійович Одеська обл. 10 11 0 0 0 0 9 0 0 20 У
39 Коваленко Аркадій Юрійович Київська обл. 10 11 6 0 0 0 0 0 0 17 У
40 Осінов Євген Олексійович Луганська обл. 10 11 0 0 0 0 0 0 0 11 У