Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019

# Ім'я Команда Клас CF 2019 2018 2017 2016 2015 2014
1 Авсієвич Володимир Русланович Хмельницька обл. 10 У
2 Безкоровайний Станіслав Васильович Полтавська обл. 11 II II
3 Безменов Денис Олександрович Донецька обл. 11 У У
4 Бідзіля Святослав Олексійович м. Київ 10 (9) III
5 Білик Олеся Олександрівна м. Київ 11 III
6 Босик Андрій Сергійович Рівненська обл. 11 III У У
7 Бочок Владислав Володимирович Закарпатська обл. 11 У У
8 Бурлуцький Іван Сергійович Донецька обл. 9 У
9 Ващенко Денис Сергійович Сумська обл. 9 (8) III
10 Вей Богдан Андрійович Львівська обл. 11 II III
11 Власенко Андрій Андрійович Одеська обл. 9 III
12 Вороной Андрій Станіславович Харківська обл. 9 II
13 Головацька Яна Володимирівна Чернівецька обл. 9 У У
14 Голодяєва Поліна Василівна Чернігівська обл. 11 У
15 Голубко Віталій Геннадійович УФМЛ 9 У III
16 Гончаренко Андрій Андрійович Сумська обл. 10 У
17 Гришечкін Тихон Сергійович Полтавська обл. 9 III
18 Гук Давид Андрійович Рівненська обл. 11 У У
19 Денисов Костянтин Ігорович Дніпропетровська обл. 10 II II
20 Денисюк Владислав Михайлович Хмельницька обл. 9 (8) У
21 Деньга Назарій Олександрович Полтавська обл. 11 I I I I III
22 Добровольський Іван Олександрович Полтавська обл. 10 II III
23 Дядюк Антон Віталійович Хмельницька обл. 10 III II III
24 Дяківнич Дмитро Васильович Полтавська обл. 11 У III
25 Дяченко Ярослав Олегович Дніпропетровська обл. 9 У
26 Євтушенко Богдан Віталійович Харківська обл. 11 У
27 Забарянська Ірина Сергіївна м. Київ 10 У
28 Заводник Владислав Олександрович УФМЛ 10 I II III
29 Затилюк Андрій Олександрович УФМЛ 11 III У
30 Зінов'єв Денис Валерійович Харківська обл. 9 III
31 Зуб Максим Олегович Полтавська обл. 11 II II У
32 Іваніцький Максим Костянтинович Вінницька обл. 9 У
33 Іванченко Ксенія Віталіївна Миколаївська обл. 10 У У
34 Івашко Макар Андрійович Запорізька обл. 11 У У
35 Казаков Дмитро Олегович Харківська обл. 9 III
36 Караваєв Іван Олександрович Дніпропетровська обл. 10 У
37 Караваєв Кирило Олегович Запорізька обл. 11 У
38 Карауш Дмитро Олександрович Кіровоградська обл. 11 (10) У У У У
39 Кіндякова Діана Валеріївна Полтавська обл. 10 III II
40 Кліщ Дмитро Володимирович Львівська обл. 9 У
41 Клочак Сергій Валерійович Вінницька обл. 10 III У
42 Ковалевич Олександр Сергійович Одеська обл. 10 У
43 Коваленко Аркадій Юрійович Київська обл. 10 У У У
44 Ковальов Володимир Анатолійович Миколаївська обл. 9 У
45 Ковригін Андрій Ігорович м. Київ 9 I II
46 Козловський Олександр Васильович Полтавська обл. 9 (7) У
47 Козодой Тарас Романович Рівненська обл. 10 У
48 Кочубей Костянтин Максимович Житомирська обл. 10 III II III
49 Кравченко Олег Ігорович м. Київ 9 (8) У
50 Куц Андрій Віталійович Полтавська обл. 10 II I
51 Кушніренко Станіслав Олександрович Полтавська обл. 10 У III
52 Левочко Антон Юрійович Херсонська обл. 9 У
53 Лешко Мартін Володимирович Закарпатська обл. 9 (7) У
54 Лисойван Антон Володимирович Харківська обл. 10 У III
55 Лівітчук Максим Андрійович Одеська обл. 10 У
56 Літвак Максим Сергійович Миколаївська обл. 11 III III У У
57 Літвінов Ростислав Романович Черкаська обл. 11 У У
58 Лобанов Данило Олексійович Рівненська обл. 9 У
59 Лобода Максим Юрійович Черкаська обл. 11 У
60 Лук'янець Ярослав Іванович Кіровоградська обл. 10 III У
61 Луценко Костянтин Олександрович УФМЛ 11 I II II
62 Манвелян Михайло Борисович м. Київ 9 II
63 Марчук Олександр Сергійович УФМЛ 11 II III
64 Мельник Софія Валентинівна Полтавська обл. 10 I I II I II III
65 Меренич Василь Васильович Закарпатська обл. 10 У
66 Месюра Марина Сергіївна Вінницька обл. 11 У У III
67 Метасов Андрій Сергійович Одеська обл. 11 У У
68 Міль Віталій Сергійович Хмельницька обл. 9 III
69 Москаленко Владислав Юрійович Кіровоградська обл. 10 III III
70 Навер Олег Миколайович Закарпатська обл. 9 (8) I
71 Назаров Родіон Дмитрович Полтавська обл. 9 У
72 Нечипорук Владислав Михайлович Хмельницька обл. 9 (8) III
73 Нємкевич Дар'я Олегівна Чернігівська обл. 10 У III У
74 Нікітенко Максим Вадимович Полтавська обл. 11 III II II
75 Обозний Максим Васильович Харківська обл. 10 I I II
76 Огородній Богдан Ігорович Кіровоградська обл. 9 III У
77 Олексієнко Павло Валентинович Полтавська обл. 10 II У
78 Опря Анастасія Сергіївна Київська обл. 9 У
79 Орап Андрій Максимович Полтавська обл. 11 III III III
80 Осінов Євген Олексійович Луганська обл. 10 У
81 Осташев Даніїл Олександрович Харківська обл. 11 I I I III
82 Пастушок Вадим Андрійович Волинська обл. 9 У У
83 Перекопський Михайло Андрійович Дніпропетровська обл. 10 II I
84 Пилаєв Ігор Ігорович Харківська обл. 9 (8) I II
85 Піллей Андрій Субракович Вінницька обл. 9 У
86 Плужников Вадим Сергійович Луганська обл. 9 У
87 Погуляка Богдан Олександрович Дніпропетровська обл. 11 III
88 Полтавський Артем Сергійович Херсонська обл. 11 III У У
89 Попов Павло Олександрович Харківська обл. 10 У
90 Рамський Ігор Андрійович Хмельницька обл. 11 III II III
91 Ратушняк Денис Святославович Хмельницька обл. 9 III
92 Римчук Ірина Вікторівна Волинська обл. 11 III У
93 Рясний Данило Юрійович Запорізька обл. 10 У
94 Савчук Костянтин Ростиславович Житомирська обл. 9 II
95 Селеман Денис Костянтинович Херсонська обл. 10 У
96 Сентипал Олександр Олександрович Закарпатська обл. 10 У III
97 Сидоренко Нікіта Сергійович м. Київ 11 III III
98 Симкін Андрій Андрійович Закарпатська обл. 10 II III У
99 Слободянюк Денис Олександрович Харківська обл. 11 II I I
100 Сосунович Владислав Сергійович Херсонська обл. 10 У У
101 Стасюк Ілля Вікторович Волинська обл. 10 У
102 Стрельбицький Кирило Євгенович Донецька обл. 9 У
103 Струк Олександр Сергійович Тернопільська обл. 11 У У
104 Таравський Денис Едуардович Хмельницька обл. 9 (8) III
105 Терещенко Денис Сергійович Херсонська обл. 11 У
106 Тичковський Олексій Русланович УФМЛ 11 II II
107 Тірон Михайло Павлович Чернівецька обл. 11 У
108 Тонкошкур Олег Русланович Житомирська обл. 11 III У
109 Торяник Георгій Юрійович Харківська обл. 11 У III
110 Тригуб Артем Павлович Київська обл. 11 У
111 Троценко Антон Володимирович Одеська обл. 9 III У
112 Тур Максим Віталійович Полтавська обл. 9 II
113 Тюльпа Максим Олександрович Сумська обл. 10 III
114 Филипюк Андрій Михайлович Івано-Франківська обл. 9 (8) III У
115 Філенко Павло Олександрович Запорізька обл. 9 У
116 Фоменко Дмитро Максимович Луганська обл. 11 (10) У У
117 Фомін Тарас Миколайович Волинська обл. 11 У У У
118 Фомюк Артем Павлович Хмельницька обл. 9 II
119 Фурсін Михайло Володимирович Дніпропетровська обл. 11 II III III II
120 Цепілова Олександра Дмитрівна Чернівецька обл. 10 III
121 Цибик Анастасія Віталіївна Закарпатська обл. 11 У III III
122 Човпан Ігор Сергійович Харківська обл. 9 У III
123 Чудик Михайло Михайлович Івано-Франківська обл. 10 III
124 Шарак Сергій Юрійович Тернопільська обл. 11 У
125 Шеметов Ярослав Леонідович Чернігівська обл. 9 II
126 Шимон Юрій Олександрович Житомирська обл. 9 У
127 Шкірко Ілля Юзефович Харківська обл. 9 II
128 Штеньович Василь Васильович Івано-Франківська обл. 11 У У
129 Ядельський Артем Ігорович Львівська обл. 10 У