Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2018

# Ім'я Команда Клас CF 2018 2017 2016 2015 2014
1 Агванян Артем Робертович Донецька обл. 9 У
2 Антонюк Дмитро Володимирович Чернівецька обл. 11 У У
3 Балашов Олександр Сергійович Кіровоградська обл. 11 У
4 Барго Марк Ігорович Вінницька обл. 11 III У
5 Безкоровайний Станіслав Васильович Полтавська обл. 10 II
6 Бережнюк Андрій Ігорович Рівненська обл. 11 У
7 Беркунський Олександр Євгенович Миколаївська обл. 11 У
8 Большаков Григорій Олександрович Харківська обл. 11 У
9 Босик Андрій Сергійович Рівненська обл. 10 У У
10 Бочок Владислав Володимирович Закарпатська обл. 10 У
11 Варзар Вероніка Анатоліївна УФМЛ 11 У III II
12 Вахітов Богдан Володимирович м. Київ 11 II I
13 Вей Богдан Андрійович Львівська обл. 10 III
14 Вєтлужських Михайло В'ячеславович Дніпропетровська обл. 10 У
15 Вітрук Євген Юрійович УФМЛ 11 III II
16 Гаврилець Володимир Володимирович Тернопільська обл. 11 У
17 Головацька Яна Володимирівна Чернівецька обл. 9 (8) У
18 Голубко Віталій Геннадійович Житомирська обл. 9 (8) III
19 Гриб Олександр Сергійович Одеська обл. 11 II III
20 Гринишин Дмитро Андрійович Львівська обл. 9 У
21 Грицюк Олександр Олександрович м. Київ 11 III
22 Гришечкін Марко Сергійович Полтавська обл. 11 I II II
23 Денисов Костянтин Ігорович Дніпропетровська обл. 9 II
24 Деньга Назарій Олександрович Полтавська обл. 10 I I I III
25 Добровольський Іван Олександрович Черкаська обл. 9 III
26 Дядюк Антон Віталійович Хмельницька обл. 9 II III
27 Дяківнич Дмитро Васильович Полтавська обл. 10 III
28 Жуіков Назар Олександрович Полтавська обл. 11 III У У
29 Заводник Владислав Олександрович УФМЛ 9 II III
30 Затилюк Андрій Олександрович УФМЛ 10 У
31 Зварун Володимир Володимирович Закарпатська обл. 9 У
32 Зуб Максим Олегович Полтавська обл. 10 II У
33 Іванченко Ксенія Віталіївна Миколаївська обл. 9 У
34 Івашин Дарій Юрійович Луганська обл. 11 У
35 Івашко Макар Андрійович Запорізька обл. 10 У
36 Калічун Юрій Андрійович Львівська обл. 11 У У У
37 Карауш Дмитро Олександрович Кіровоградська обл. 9 У У У
38 Карпусь Артур Дмитрович Дніпропетровська обл. 9 II
39 Кирик Матвій Сергійович Рівненська обл. 9 У
40 Кіндякова Діана Валеріївна Полтавська обл. 9 II
41 Кліщ Максим Володимирович Тернопільська обл. 9 У
42 Клочак Сергій Валерійович Вінницька обл. 9 У
43 Коваленко Аркадій Юрійович Київська обл. 9 У У
44 Коваленко Юрій Олексійович Харківська обл. 11 III III
45 Коваль Ілля Андрійович Харківська обл. 11 I I I I
46 Коваль Олег Русланович Київська обл. 11 У У
47 Ковальчук Максим Михайлович Волинська обл. 11 II II У У
48 Ковригін Андрій Ігорович м. Київ 9 (8) II
49 Кочубей Костянтин Максимович Житомирська обл. 9 II III
50 Кравцов Артур Андрійович Харківська обл. 11 II I III У
51 Кравченко Роман Вадимович Сумська обл. 10 У
52 Крамаренко Владислав Валерійович Кіровоградська обл. 9 (8) У
53 Куц Андрій Віталійович Хмельницька обл. 9 I
54 Кушніренко Станіслав Олександрович Полтавська обл. 9 III
55 Лаврішин Дмитро Русланович Хмельницька обл. 11 У
56 Лавров Богдан Дмитрович Запорізька обл. 9 У III
57 Ливицька Діана Олександрівна Вінницька обл. 11 У У
58 Лисойван Антон Володимирович Харківська обл. 9 III
59 Літвак Максим Сергійович Миколаївська обл. 10 III У У
60 Літвінов Ростислав Романович Черкаська обл. 10 У
61 Логінов Ілля Геннадійович Херсонська обл. 9 У
62 Луценко Костянтин Олександрович УФМЛ 10 II II
63 Мазаєв Сергій Миколайович Полтавська обл. 11 II III II
64 Майор Дмитро Ярославович Закарпатська обл. 9 III У
65 Макарович Адальберт Віталійович Закарпатська обл. 11 I I II
66 Марецький Дмитро Андрійович Херсонська обл. 11 III II III
67 Марчук Олександр Сергійович УФМЛ 10 III
68 Матвейшин Дмитро Вікторович Харківська обл. 9 III
69 Мельник Софія Валентинівна Полтавська обл. 9 I II I II III
70 Месюра Марина Сергіївна Вінницька обл. 10 У III
71 Метасов Андрій Сергійович Одеська обл. 10 У
72 Михайленко Денис Олександрович Сумська обл. 11 У У III
73 Мойсол Андрій Олексійович Миколаївська обл. 10 У У
74 Москаленко Владислав Юрійович Кіровоградська обл. 9 III
75 Наумович Артем Олександрович Херсонська обл. 11 III III III
76 Нємкевич Дар'я Олегівна Чернігівська обл. 9 III У
77 Нижник Борис Михайлович м. Київ 10 II
78 Нікітенко Максим Вадимович Полтавська обл. 10 II II
79 Обозний Максим Васильович Харківська обл. 9 I II
80 Огородній Богдан Ігорович Кіровоградська обл. 9 (8) У
81 Олексієнко Павло Валентинович Полтавська обл. 9 У
82 Орап Андрій Максимович Полтавська обл. 10 III III
83 Осташев Даніїл Олександрович Харківська обл. 10 I I III
84 Павленко Андрій Вікторович Черкаська обл. 11 У III У
85 Пастушок Вадим Андрійович Волинська обл. 9 (8) У
86 Перекопський Михайло Андрійович Дніпропетровська обл. 9 I
87 Подобєд Дмитро Віталійович Київська обл. 10 У
88 Полтавський Артем Сергійович Херсонська обл. 10 У У
89 Потьомкін Лев Євгенович м. Київ 11 II
90 Пупов Нікіта Андрійович Чернігівська обл. 11 III У III У
91 Рамський Ігор Андрійович Хмельницька обл. 10 II III
92 Римчук Ірина Вікторівна Волинська обл. 10 У
93 Савельєв Владислав Володимирович Дніпропетровська обл. 11 У У III
94 Саєнко Катерина Юріївна Кіровоградська обл. 11 У III У
95 Семенистий Андрій Сергійович Сумська обл. 10 (9) У У
96 Сентипал Олександр Олександрович Закарпатська обл. 9 III
97 Сидоренко Нікіта Сергійович м. Київ 10 III
98 Симкін Андрій Андрійович Закарпатська обл. 9 III У
99 Скоробогатько Ігор Олександрович м. Київ 9 III
100 Слободянюк Денис Олександрович Харківська обл. 10 I I
101 Смельський Даніїл Сергійович Полтавська обл. 11 II III
102 Сосунович Владислав Сергійович Херсонська обл. 9 У
103 Стегура Олександр Ярославович Закарпатська обл. 9 У
104 Супрун Тетяна Анатоліївна Харківська обл. 11 У III III
105 Тичковський Олексій Русланович УФМЛ 10 II
106 Торяник Георгій Юрійович Харківська обл. 10 III
107 Тригубець Мирослав Іванович Тернопільська обл. 10 У
108 Троценко Антон Володимирович Одеська обл. 9 (8) У
109 Турченко Вадим Андрійович Донецька обл. 11 У
110 Усачов Олександр Андрійович Закарпатська обл. 9 У
111 Филипюк Андрій Михайлович Івано-Франківська обл. 9 (7) У
112 Філоненко Ігор Русланович Чернігівська обл. 10 (9) У
113 Фоменко Дмитро Максимович Луганська обл. 9 У
114 Фоменко Олег Володимирович Дніпропетровська обл. 10 III
115 Фомін Тарас Миколайович Волинська обл. 10 У У
116 Фурсін Михайло Володимирович Дніпропетровська обл. 10 III III II
117 Хмара Владислав Віталійович Запорізька обл. 11 У У
118 Цибик Анастасія Віталіївна Закарпатська обл. 10 III III
119 Чернов Антон Олексійович Вінницька обл. 10 У
120 Чиківчук Микола Сергійович Чернівецька обл. 10 У
121 Чіх Богдан Іванович Івано-Франківська обл. 11 У У
122 Човпан Ігор Сергійович Харківська обл. 9 (8) III
123 Шапран Микита Володимирович Харківська обл. 11 III II
124 Швець Михайло Владиславович Вінницька обл. 10 III
125 Шимон Максим Олександрович Житомирська обл. 11 III У У
126 Штеньович Василь Васильович Івано-Франківська обл. 10 У
127 Щеглов Данило Романович Запорізька обл. 10 У
128 Юрченко Юліана Андріївна Закарпатська обл. 11 У
129 Явдощук Ілля Сергійович Одеська обл. 9 У