Результати Ukrainian Olympiad in Informatics
2017 Результати по 9-им класам

# Ім'я Команда Клас A B C D E F G H Сума Дип.
1 Denha Nazarii Oleksandrovych Poltava O. 9 100 100 100 15 100 100 55 75 645 I
2 Ostashev Daniil Oleksandrovych Kharkiv O. 9 100 100 60 30 100 100 65 60 615 I
3 Slobodianiuk Denys Oleksandrovych Kharkiv O. 9 100 100 90 20 100 100 40 45 595 I
4 Pylaiev Ihor Ihorovych Kharkiv O. 9 (6) 100 100 20 15 100 100 40 70 545 II
4 Melnyk Sofiia Valentynivna Poltava O. 9 (8) 75 60 55 25 100 100 75 55 545 II
4 Lutsenko Kostiantyn Oleksandrovych UPML 9 100 100 20 50 100 75 45 55 545 II
7 Oboznyi Maksym Vasylovych Kharkiv O. 9 (8) 100 60 45 5 100 100 40 20 470 II
8 Nikitenko Maksym Vadymovych Poltava O. 9 85 25 0 15 100 100 65 55 445 II
9 Panchenko Yehor Stanislavovych Kyiv C. 9 100 45 0 5 100 95 35 0 380 II
10 Berdnikov Serhii Yevhenovych Odesa O. 9 100 0 0 0 100 100 40 30 370 II
11 Kochubei Kostiantyn Maksymovych Zhytomyr O. 9 (8) 100 40 0 0 95 100 25 0 360 III
11 Tsybyk Anastasiia Vitaliivna Zakarpattia O. 9 30 20 20 15 100 100 40 35 360 III
13 Lavrov Bohdan Dmytrovych Zaporizhzhia O. 9 (8) 60 65 20 0 100 20 25 40 330 III
14 Diadiuk Anton Vitaliiovych Khmelnytskyi O. 9 (8) 50 30 20 0 100 55 40 30 325 III
15 Mesiura Maryna Serhiivna Vinnytsia O. 9 80 25 25 0 30 95 30 35 320 III
16 Ramskyi Ihor Andriiovych Khmelnytskyi O. 9 40 60 20 0 100 15 40 35 310 III
17 Zavodnyk Vladyslav Oleksandrovych UPML 9 (8) 80 15 20 0 100 40 40 0 295 III
18 Orap Andrii Maksymovych Poltava O. 9 20 65 40 15 30 10 40 55 275 III
18 Fursin Mykhailo Volodymyrovych Dnipropetrovsk O. 9 25 35 0 0 100 30 30 55 275 III
20 Zub Maksym Olehovych Poltava O. 9 5 30 40 5 30 100 45 0 255 P
21 Lukianets Yaroslav Ivanovych Kirovohrad O. 9 (8) 80 0 10 0 20 100 35 0 245 P
22 Huk Davyd Andriiovych Rivne O. 9 80 0 0 15 100 5 25 5 230 P
22 Karaush Dmytro Oleksandrovych Kirovohrad O. 9 (8) 0 25 40 0 25 100 35 5 230 P
24 Niemkevych Daria Olehivna Chernihiv O. 9 (8) 0 40 45 15 30 20 35 15 200 P
25 Symkin Andrii Andriiovych Zakarpattia O. 9 (8) 20 40 0 0 30 5 45 55 195 P
26 Poltavskyi Artem Serhiiovych Kherson O. 9 0 20 5 5 10 15 35 55 145 P
26 Lvov Danyil Yevheniiovych Vinnytsia O. 9 0 0 30 0 100 5 10 0 145 P
28 Bezmenov Denys Oleksandrovych Donetsk O. 9 0 0 40 30 20 5 45 0 140 P
29 Fomin Taras Mykolaiovych Volyn O. 9 50 10 20 0 10 15 30 0 135 P
30 Kachkovskyi Artem Andriiovych Volyn O. 9 0 35 35 0 25 30 5 0 130 P
31 Litvak Maksym Serhiiovych Mykolaiv O. 9 5 5 20 15 30 5 20 0 100 P
32 Maior Dmytro Yaroslavovych Zakarpattia O. 9 (8) 30 20 0 0 30 5 0 0 85 P
32 Rudko Maksym-Yurii Tarasovych Lviv O. 9 (8) 0 0 20 0 30 10 25 0 85 P
34 Tonkoshkur Oleh Ruslanovych Zhytomyr O. 9 0 15 0 0 30 20 5 10 80 P
35 Kovalenko Arkadii Yuriiovych Kyiv O. 9 (8) 5 10 0 5 30 15 0 0 65 P
36 Struk Oleksandr Serhiiovych Ternopil O. 9 0 20 0 0 0 10 25 0 55 P
37 Kuznietsova Kateryna-Viktoriia Viktorivna Cherkasy O. 9 0 0 20 0 0 5 5 0 30 P
37 Demediuk Vitalii Ihorovych Ivano-Frankivsk O. 9 15 0 0 0 10 5 0 0 30 P