Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2017

# Ім'я Команда Клас CF 2017 2016 2015 2014
1 Авраменко Микола Миколайович Запорізька обл. 11 II I
2 Алістратенко Нікіта Юрійович Дніпропетровська обл. 11 II
3 Антонюк Дмитро Володимирович Чернівецька обл. 10 У
4 Балабан Дмитро Володимирович Одеська обл. 11 У
5 Баракаєв Ігор Ігорович Кіровоградська обл. 10 У У
6 Баренблат Ігор Ігорович Закарпатська обл. 11 II
7 Башук Олексій Олексійович м. Київ 11 III II III III
8 Безменов Денис Олександрович Донецька обл. 9 У
9 Бердніков Сергій Євгенович Одеська обл. 9 II У
10 Білінський Павло Олександрович Волинська обл. 10 У
11 Бондар Іван Андрійович Рівненська обл. 11 II У
12 Бондарець Артем Павлович Сумська обл. 11 У У
13 Борейко Олексій Ігорович Тернопільська обл. 10 У
14 Варзар Вероніка Анатоліївна УФМЛ 10 III II
15 Васильчук Максим Сергійович Черкаська обл. 10 У
16 Вахітов Богдан Володимирович м. Київ 10 I
17 Вітрук Євген Юрійович УФМЛ 10 II
18 Гайович Андрій Васильович Закарпатська обл. 11 III
19 Геллер Михайло Олексійович Запорізька обл. 11 III III
20 Гончар Іван Андрійович Харківська обл. 11 У
21 Горбачевський Олексій Дмитрович Дніпропетровська обл. 11 У II
22 Горват Кристофер-Золтан Золтанович Закарпатська обл. 10 II
23 Гордя Микита Михайлович Полтавська обл. 11 III III
24 Гриб Олександр Сергійович Одеська обл. 10 III
25 Гришечкін Марко Сергійович Полтавська обл. 10 II II
26 Гук Давид Андрійович Рівненська обл. 9 У
27 Данкович Богдан Миколайович Івано-Франківська обл. 11 У
28 Демедюк Віталій Ігорович Івано-Франківська обл. 9 У
29 Деньга Назарій Олександрович Полтавська обл. 9 I I III
30 Дядюк Антон Віталійович Хмельницька обл. 9 (8) III
31 Єрмолаєв Олександр Андрійович Миколаївська обл. 11 III III У У
32 Жиров Даниїл Денисович Дніпропетровська обл. 10 III
33 Житар Роман Віталійович м. Київ 11 III III
34 Жуіков Назар Олександрович Полтавська обл. 11 (10) У У
35 Заводник Владислав Олександрович УФМЛ 9 (8) III
36 Здановська Юлія Янівна УФМЛ 11 I I II
37 Зуб Максим Олегович Полтавська обл. 9 У
38 Зубанич Віталій Володимирович Закарпатська обл. 11 У
39 Кадиров Кадір Бєкєтович м. Київ 10 II III
40 Калічун Юрій Андрійович Львівська обл. 10 У У
41 Карауш Дмитро Олександрович Кіровоградська обл. 9 (8) У У
42 Катасонов Владислав Геннадійович Луганська обл. 11 У У У У
43 Качковський Артем Андрійович Волинська обл. 9 У
44 Коваленко Аркадій Юрійович Київська обл. 9 (8) У
45 Коваленко Юрій Олексійович Харківська обл. 10 III
46 Коваль Ілля Андрійович Харківська обл. 10 I I I
47 Коваль Олег Русланович Київська обл. 10 У
48 Ковальчук Максим Михайлович Волинська обл. 10 II У У
49 Коптєв Руслан Валерійович Кіровоградська обл. 11 У У
50 Кочубей Костянтин Максимович Житомирська обл. 9 (8) III
51 Кравцов Артур Андрійович Харківська обл. 10 I III У
52 Краснюкевич Валентин Олександрович Чернівецька обл. 11 У У
53 Кузнєцова Катерина-Вікторія Вікторівна Черкаська обл. 9 У
54 Лавров Богдан Дмитрович Запорізька обл. 9 (8) III
55 Ленська Катерина Ігорівна Херсонська обл. 11 II III II
56 Лесько Владислав Олександрович Херсонська обл. 11 У II
57 Літвак Максим Сергійович Миколаївська обл. 9 У У
58 Лук'янець Ярослав Іванович Кіровоградська обл. 9 (8) У
59 Луценко Костянтин Олександрович УФМЛ 9 II
60 Львов Даниїл Євгенійович Вінницька обл. 9 У
61 Мазаєв Сергій Миколайович Полтавська обл. 10 III II
62 Майор Дмитро Ярославович Закарпатська обл. 9 (8) У
63 Макарович Адальберт Віталійович Закарпатська обл. 10 I II
64 Малюсейко Мирослав Вікторович Полтавська обл. 10 У
65 Марецький Дмитро Андрійович Херсонська обл. 10 II III
66 Мельник Софія Валентинівна Полтавська обл. 9 (8) II I II III
67 Месюра Марина Сергіївна Вінницька обл. 9 III
68 Микитюк Остап Ігорович Чернівецька обл. 10 У
69 Миронюк Костянтин Григорович Хмельницька обл. 10 У II
70 Мисечко Артемій Вікторович Хмельницька обл. 11 У III III
71 Михайленко Денис Олександрович Сумська обл. 10 У III
72 Міхалакі В'ячеслав Валерійович Вінницька обл. 10 У
73 Мойсол Андрій Олексійович Миколаївська обл. 10 (9) У
74 Молодцов Дмитро Віталійович Харківська обл. 11 II У II
75 Молчанова Варвара Сергіївна Донецька обл. 11 У
76 Морозов Костянтин Ілліч Запорізька обл. 11 У
77 Наумович Артем Олександрович Херсонська обл. 10 III III
78 Нємкевич Дар'я Олегівна Чернігівська обл. 9 (8) У
79 Нікітенко Максим Вадимович Полтавська обл. 9 II
80 Носков Олексій Андрійович Луганська обл. 10 У
81 Обозний Максим Васильович Харківська обл. 9 (8) II
82 Олійник Микита Павлович м. Київ 11 III III
83 Орап Андрій Максимович Полтавська обл. 9 III
84 Осташев Даніїл Олександрович Харківська обл. 9 I III
85 Павленко Андрій Вікторович Черкаська обл. 10 III У
86 Панченко Єгор Станіславович м. Київ 9 II
87 Петренко В'ячеслав Юрійович Житомирська обл. 11 У
88 Пилаєв Ігор Ігорович Харківська обл. 9 (6) II
89 Плотніков Михайло Сергійович Харківська обл. 11 III II II
90 Пожуєв Володимир Андрійович Запорізька обл. 10 У
91 Полтавський Артем Сергійович Херсонська обл. 9 У
92 Прокопець Юрій Андрійович м. Київ 11 II I III
93 Пупов Нікіта Андрійович Чернігівська обл. 10 У III У
94 Рамський Ігор Андрійович Хмельницька обл. 9 III
95 Рачек Владислав Олександрович Черкаська обл. 11 У У
96 Рудько Максим-Юрій Тарасович Львівська обл. 9 (8) У
97 Савельєв Владислав Володимирович Дніпропетровська обл. 10 У III
98 Саєнко Катерина Юріївна Кіровоградська обл. 10 III У
99 Семенистий Андрій Сергійович Сумська обл. 10 (8) У
100 Сергійчук Назар Сергійович Рівненська обл. 10 У
101 Серіков Олег Сергійович Миколаївська обл. 11 У У
102 Симкін Андрій Андрійович Закарпатська обл. 9 (8) У
103 Сіволапов Максим Сергійович Київська обл. 11 У У У
104 Слободянюк Денис Олександрович Харківська обл. 9 I
105 Смельський Даніїл Сергійович Полтавська обл. 10 III
106 Столинець Дмитро Валерійович Чернігівська обл. 11 (10) У У
107 Стречень Матвій Володимирович Вінницька обл. 11 I II III
108 Струк Олександр Сергійович Тернопільська обл. 9 У
109 Супрун Тетяна Анатоліївна Харківська обл. 10 III III
110 Тимченко Євген Вікторович Тернопільська обл. 11 У У
111 Томаш Станіслав Миколайович Закарпатська обл. 11 I I II
112 Тонкошкур Олег Русланович Житомирська обл. 9 У
113 Фекете Іван Іванович Закарпатська обл. 11 II II
114 Фомін Тарас Миколайович Волинська обл. 9 У
115 Фурсін Михайло Володимирович Дніпропетровська обл. 9 III II
116 Хмара Владислав Віталійович Запорізька обл. 10 У
117 Цибик Анастасія Віталіївна Закарпатська обл. 9 III
118 Ципко Антон Владиславович Кіровоградська обл. 11 I I I
119 Ціон Михайло Владиславович Черкаська обл. 11 У У
120 Чіх Богдан Іванович Івано-Франківська обл. 10 У
121 Шапран Микита Володимирович Харківська обл. 10 II
122 Шараєв Тимофій Сергійович УФМЛ 11 У
123 Шимон Максим Олександрович Житомирська обл. 10 У У
124 Щерба Максим Юрійович Львівська обл. 11 III III III
125 Щербіна Марія Сергіївна Вінницька обл. 11 III
126 Ян Аліна Янівна УФМЛ 11 III У
127 Ярошенко Валерія Вадимівна Запорізька обл. 11 У У