Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2013

# Ім'я Команда Клас CF 2013 2012 2011 2010
1 Альбрехт Йосип Омелянович Закарпатська обл. 11 У
2 Антонюк Василь Тарасович УФМЛ 11 II III
3 Асландуков Матвій Миколайович Харківська обл. 9 (8) I
4 Бабенко Михайло Павлович Харківська обл. 10 I I
5 Безменов Сергій Юрійович Луганська обл. 10 У
6 Блажко Ігнат Олегович Одеська обл. 11 У
7 Богомаз Олександр Романович Запорізька обл. 11 III III
8 Бойков Іван В'ячеславович Кіровоградська обл. 11 У III II
9 Бондаренко Артур Юрійович Київська обл. 10 У
10 Ботнаренку Данііл Олександрович АР Крим 9 (8) У
11 Бронніков Георгій Олегович Дніпропетровська обл. 9 У
12 Булат Андрій Андрійович Чернівецька обл. 10 У
13 Булатов Дмитро Єгорович м. Київ 9 III
14 Василенко Артем Володимирович Кіровоградська обл. 9 У
15 Верещака Артем Олександрович Кіровоградська обл. 11 У
16 Вікторчук Віталій Анатолійович Рівненська обл. 11 У
17 Вінник Денис Андрійович Київська обл. 11 III У У
18 Волосковець Андрій В'ячеславович Херсонська обл. 9 У
19 Волошин Олександр Юрійович Миколаївська обл. 11 У У
20 Врублевський Віталій Натанович Тернопільська обл. 11 III У У
21 Гаврилюк Григорій Вікторович Хмельницька обл. 10 У
22 Ганжа Владислав Валерійович Вінницька обл. 11 У У
23 Гвоздев Валерій Дмитрович Одеська обл. 9 У
24 Глембоцький Владислав Олегович Хмельницька обл. 10 I III
25 Глотов Роман Віталійович Луганська обл. 9 У
26 Горбатенко Ігор Сергійович м. Севастополь 9 У
27 Гуменюк Михайло Юрійович Донецька обл. 10 У
28 Дасюк Антон Максимович Чернігівська обл. 9 (8) У
29 Добровольський Олександр Юрійович Вінницька обл. 11 III У
30 Євсюгов Євген Ігорович Львівська обл. 10 III У
31 Єрмаков Владислав Олександрович Кіровоградська обл. 10 I II
32 Єфремов Олександр Миколайович Житомирська обл. 9 II У
33 Жовклий Владислав Сергійович Кіровоградська обл. 10 У
34 Зінов'єв Анатолій Сергійович Харківська обл. 10 II III
35 Казьмін Євген Валерійович УФМЛ 9 III
36 Кондратьєв Дмитро Олександрович Кіровоградська обл. 11 У
37 Котенко Роман Дмитрович УФМЛ 10 У У
38 Кочетков Євген Олександрович Волинська обл. 9 У
39 Кочин Олександр Миколайович Миколаївська обл. 11 У
40 Краснокутський Антон Юрійович Харківська обл. 11 I III II
41 Крахмальов Денис Сергійович м. Севастополь 10 У
42 Крищик Євгенія Петрівна Дніпропетровська обл. 11 III II II
43 Кузьмін Олексій Володимирович м. Київ 11 III II
44 Кульков Олександр Геннадійович Запорізька обл. 10 III III
45 Куриляк Володимир Вікторович Івано-Франківська обл. 11 У
46 Куркчі Аріф Ернестовіч АР Крим 10 У У У
47 Кушнір Олександр Олександрович Волинська обл. 11 У У
48 Кушніренко Роман Владиславович Полтавська обл. 11 У III II У
49 Левков Мирон Миколайович м. Севастополь 11 III III У
50 Левченко Ілля Володимирович Кіровоградська обл. 9 III
51 Летюка Владислав Вікторович Сумська обл. 10 У
52 Литвиненко Маргарита Олександровна АР Крим 11 У
53 Логвін Михайло Андрійович Черкаська обл. 11 У
54 Логвінов Леонід Олексійович УФМЛ 11 II II У
55 Логінов Олександр Сергійович Київська обл. 9 (8) У
56 Луньов Антон Валерійович Черкаська обл. 9 III
57 Маковенко Микита Сергійович м. Київ 11 У
58 Малярчук Андрій Романович Івано-Франківська обл. 10 У
59 Маник Олександр Олександрович Чернівецька обл. 11 У У
60 Миколюк Руслан Васильович Хмельницька обл. 11 У
61 Микулич Олександр Олегович Тернопільська обл. 11 У У
62 Мінаков Станіслав Сергійович Харківська обл. 9 (8) I
63 Могілевець Микита Олександрович Чернігівська обл. 10 У
64 Москальчук Андрій Юрійович Житомирська обл. 11 III III III
65 Москальчук Максим Юрійович Житомирська обл. 10 У
66 Мостовий Андрій Володимирович Полтавська обл. 11 II II I У
67 Мудрієвський Петро Олегович Миколаївська обл. 9 (8) III III
68 Назаренко Борис Єгорович УФМЛ 10 У У
69 Нікулін Іван Вікторович Донецька обл. 11 II III
70 Новохацький Тарас Ігорович Кіровоградська обл. 10 III
71 Оганджанян Артем Вагейович Харківська обл. 10 II
72 Олійник Владислав Васильович Рівненська обл. 10 У У
73 Омельяненко Андрій Миколайович Полтавська обл. 10 III III
74 Оришич Сергій Сергійович Полтавська обл. 11 II II II У
75 Орленко Олексій Андрійович Херсонська обл. 10 У
76 Пархоменко Сергій Юрійович Запорізька обл. 10 III У
77 Пенко Олександр Валерійович Одеська обл. 10 У У У
78 Першин Радомир Валерійович м. Київ 10 II III
79 Пилип Михайло Васильович Львівська обл. 11 У
80 Пилипчак Олег Ярославович Львівська обл. 11 У
81 Подколзін Андрій Юрійович Луганська обл. 11 У
82 Полосухін Володимир Андрійович Черкаська обл. 10 III
83 Попович Євгеній Олександрович м. Київ 11 I III
84 Потапчук Анатолій Анатолійович Закарпатська обл. 10 У III У
85 Прокопець Вадим Георгійович Чернівецька обл. 9 У
86 Пядик Любомир Сергійович Львівська обл. 9 II
87 Ребрик Юрій Андрійович УФМЛ 10 II III
88 Різник Валерій Олександрович Харківська обл. 9 (8) II
89 Рубаненко Роман Сергійович Полтавська обл. 11 II I I I
90 Савчук Владислав Сергійович Хмельницька обл. 11 III У
91 Сакевич Руслан Дмитрович Вінницька обл. 10 III III
92 Самборук Павло Юрійович Волинська обл. 10 III III У У
93 Самченко Дмитро Андрійович Запорізька обл. 10 III
94 Сахнюк Антон Юрійович Вінницька обл. 9 (8) III
95 Селіванов Андрій Андрійович Дніпропетровська обл. 10 II
96 Сендецький Володимир Олегович Тернопільська обл. 10 У
97 Сік Крістіан Степанович Закарпатська обл. 9 У
98 Сірик Дмитро Сергійович Чернігівська обл. 11 У У
99 Скуріхін Роман Володимирович Харківська обл. 9 (8) II
100 Слободян Назар Васильович Івано-Франківська обл. 10 У
101 Словінський Дмитро Олександрович Житомирська обл. 11 III
102 Смірнов Денис Олегович Харківська обл. 9 III
103 Сорока Дмитро Сергійович Хмельницька обл. 11 III III III
104 Станкевіч Андрій Олександрович Миколаївська обл. 9 У
105 Стратонов Денис Володимирович Кіровоградська обл. 10 III III
106 Танасюк Дмитро Олегович Донецька обл. 10 У
107 Тарасов Антон Андрійович Львівська обл. 9 У
108 Тодер Олег Олегович Донецька обл. 11 II I III
109 Троцюк Андрій Русланович Рівненська обл. 11 У
110 Фастюк Євген Ігорович Івано-Франківська обл. 11 У
111 Федоров Олександр Сергійович Миколаївська обл. 9 II II У
112 Федоряка Дмитро Сергійович Дніпропетровська обл. 11 I
113 Фозекош Юрій Степанович Закарпатська обл. 10 III III У
114 Фоменко Володимир Андрійович Дніпропетровська обл. 10 II III
115 Фурко Роман Володимирович Полтавська обл. 11 I I I
116 Хлопонін Кирило Євгенійович Дніпропетровська обл. 9 У
117 Холін Нікіта Сергійович Рівненська обл. 9 У У
118 Хоцин Роман Олексійович Донецька обл. 11 II У III
119 Цьоменко Денис Миколайович Сумська обл. 10 III У
120 Чаповський Євгеній Юрійович м. Київ 11 III
121 Чариков Сергій Володимирович Вінницька обл. 11 У
122 Чемерис Павло Олександрович Кіровоградська обл. 9 У
123 Черевко Андрій Володимирович Харківська обл. 10 У
124 Чорний Михайло Григорович УФМЛ 10 III
125 Шатов Сергій Юрійович Запорізька обл. 9 III
126 Шевченко Ілля Олегович Харківська обл. 9 I I
127 Шевчук Олександр Олегович Хмельницька обл. 11 У
128 Шинкарьов Андрій Олексійович Донецька обл. 9 У
129 Шипік Максим Дмитрович Сумська обл. 9 II
130 Штефан Артем Ігорович Харківська обл. 11 II II У
131 Шумейко Максим Володимирович Хмельницька обл. 9 II
132 Щетинін Кіріл Володимирович УФМЛ 11 III У
133 Юрченко Юрій Васильович Херсонська обл. 10 У
134 Ядельський Ростислав Ігорович Львівська обл. 9 У