Результати Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2009
по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас A B C D E F Сума Дип.
1 Поліщук Євген Юрійович Черкаська обл. 10 100 80 100 50 85 30 445 I
2 Мостовенко Микола Сергійович м. Київ 10 100 5 0 100 100 90 395 I
3 Тодер Святослав Олегович Донецька обл. 10 100 100 0 100 10 30 340 I
4 Мошківський Віталій Сергійович Черкаська обл. 10 100 100 0 50 30 30 310 II
4 Назарова Дар'я В'ячеславівна м. Київ 10 100 75 0 70 35 30 310 II
6 Погрібний Євген Олександрович м. Севастополь 10 100 25 30 100 5 30 290 II
6 Тімашов Михайло Юрійович Дніпропетровська обл. 10 70 5 0 100 85 30 290 II
8 Кожевников Олександр Ігорович Вінницька обл. 10 100 25 40 50 10 40 265 II
9 Мартинюк Ігор Сергійович Волинська обл. 10 100 40 10 50 20 40 260 II
10 Прядко Антон Анатолійович Донецька обл. 10 50 15 0 100 40 50 255 II
11 Шевчук Євген Миколайович м. Київ 10 100 20 10 100 0 20 250 III
11 Дмитренко Анастасія Юріївна Донецька обл. 10 100 40 0 50 30 30 250 III
13 Макаревич Андрій Олегович Хмельницька обл. 10 50 40 0 100 15 40 245 III
14 Сидоров Владислав Запорізька обл. 10 100 18.8 0 100 5 20 243.8 III
15 Теслюк Тарас Львівська обл. 10 100 40 0 50 42.5 10 242.5 III
16 Мірінський Олександр Вадимович Донецька обл. 10 50 30 0 100 25 30 235 III
17 Ганущак Євген Луганська обл. 10 100 25 10 50 25 20 230 III
17 Лавренюк Микола м. Київ 10 100 0 0 100 0 30 230 III
19 Зуєв Сергій Сергійович Одеська обл. 10 100 5 30 50 10 30 225 III
19 Оглобля Ярослав Ігорович Кіровоградська обл. 10 70 30 0 60 35 30 225 III
21 Вальчук Юлія Вікторівна Житомирська обл. 10 100 40 40 10 10 20 220 III
22 Двояк Андрій Ігорович Івано-Франківська обл. 10 40 45 30 50 18.8 30 213.8 У
23 Боршош Едуард Васильович Закарпатська обл. 10 100 30 30 0 10 40 210 У
24 Біляк Олександр Сергійович м. Севастополь 10 100 30 0 50 7.5 20 207.5 У
25 Микицей Володимир Сергійович Івано-Франківська обл. 10 100 35 0 50 0 20 205 У
25 Глова Павло Андрійович Львівська обл. 10 10 40 0 100 15 40 205 У
27 Мороз Антон Юрійович м. Київ 10 100 5 10 30 10 40 195 У
28 Литвиненко Артур Чернігівська обл. 10 100 5 0 50 0 0 155 У
29 Ларін Владислав Олегович Миколаївська обл. 10 10 80 0 50 0 10 150 У
30 Хріпко Кирило Юрійович АР Крим 10 100 40 0 0 0 0 140 У
30 Кобелєв Артем Миколаївська обл. 10 100 0 0 10 0 30 140 У
30 Підойма Віталій Володимирович Чернівецька обл. 10 60 0 0 50 0 30 140 У
33 Орлов Юрій Херсонська обл. 10 22.5 11.2 7.5 50 25 20 136.2 У
34 Кнорр Павло Херсонська обл. 10 52.5 0 0 50 0 30 132.5 У
35 Підлісний Олександр Миколайович Черкаська обл. 10 10 30 0 50 0 30 120 У
36 Герасименко Антон Київська обл. 10 67.5 0 10 10 10 20 117.5 У
37 Баленко Данііл Сергійович Сумська обл. 10 10 5 0 30 35 20 100 У
38 Дубчук Ігор Ігорович Рівненська обл. 10 50 5 0 20 0 20 95 У
39 Кондратенко Ольга Вінницька обл. 10 10 15 0 30 28.8 10 93.8 У
40 Браїловський Богдан Сергійович АР Крим 10 10 5 0 50 25 0 90 У
41 Дутчак Ігор Олегович Тернопільська обл. 10 20 5 10 0 30 20 85 У
41 Зайцев Ян Віталійович Сумська обл. 10 20 5 0 30 20 10 85 У
43 Сухляк Артем Полтавська обл. 10 10 0 0 20 0 20 50 У