Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2009

# Ім'я Команда Клас CF 2009 2008 2007 2006 2005
1 Абрамов Олексій Херсонська обл. 11 У
2 Андрусяк Юрій Івано-Франківська обл. 11 У
3 Анісімов Євген В'ячеславович УФМЛ 11 I I
4 Баленко Данііл Сергійович Сумська обл. 10 У
5 Башук Олександр Олексійович м. Київ 11 III II
6 Безкоровайний Владислав Полтавська обл. 11 У
7 Біляк Олександр Сергійович м. Севастополь 10 У
8 Бічурін Ігор Харківська обл. 11 II
9 Богун Владислав Анатолійович Чернігівська обл. 9 (8) III
10 Бойко Тарас Миколайович Львівська обл. 11 У У У
11 Боршош Едуард Васильович Закарпатська обл. 10 У У
12 Борщов Іван Чернігівська обл. 11 У
13 Браїловський Богдан Сергійович АР Крим 10 У
14 Братащук Володимир Володимирович Київська обл. 9 У
15 Вальчук Юлія Вікторівна Житомирська обл. 10 III
16 Варава Анастасія Станіславівна Харківська обл. 11 III III III
17 Варламова Марина Сергіївна Кіровоградська обл. 11 III III
18 Василів Євген Миколайович УФМЛ 9 I
19 Велицький Лев Веніамінович Одеська обл. 9 У
20 Вітковський Ярослав Геронімович Луганська обл. 9 У
21 Ганущак Євген Луганська обл. 10 III
22 Гарагатий Ігор Дмитрович Харківська обл. 11 II II II
23 Герасименко Антон Київська обл. 10 У
24 Герич Захар м. Київ 11 У
25 Глова Павло Андрійович Львівська обл. 10 У
26 Гордієвич Юлія Рівненська обл. 9 У
27 Горішній Олексій Черкаська обл. 11 У
28 Гринько Владислав Андрійович Кіровоградська обл. 11 III II У
29 Гуменюк Тарас Анатолійович Житомирська обл. 11 У У
30 Гучевський Роман Дніпропетровська обл. 11 У
31 Двояк Андрій Ігорович Івано-Франківська обл. 10 У
32 Дем'янюк Віталій Юрійович УФМЛ 11 (10) I II У
33 Демчинський Віктор Сергійович Волинська обл. 9 У
34 Демчук Іван Сергійович Хмельницька обл. 11 У У
35 Дмитренко Анастасія Юріївна Донецька обл. 10 III У
36 Дубчук Ігор Ігорович Рівненська обл. 10 У
37 Дутчак Ігор Олегович Тернопільська обл. 10 У
38 Єдемський Роман Сергійович м. Київ 11 II III
39 Єрифа Сергій Леонідович Кіровоградська обл. 9 (8) У
40 Єрмілов Ярослав Михайлович Вінницька обл. 11 III I III
41 Желенков Олег АР Крим 11 У
42 Зайцев Ян Віталійович Сумська обл. 10 У
43 Зубик Тарас Віталійович Хмельницька обл. 11 III I У II
44 Зуєв Сергій Сергійович Одеська обл. 10 III
45 Ігнатенко Дмитро Сергійович Полтавська обл. 11 II I II III
46 Ігнатюк Віталій Володимирович УФМЛ 11 У II II
47 Каковський В'ячеслав Олегович Київська обл. 11 У У У
48 Карепін Андрій Сергійович Чернівецька обл. 11 III У У
49 Кашин Андрій Андрійович УФМЛ 9 III
50 Кащинець Андрій Ярославович Тернопільська обл. 11 У У
51 Кіслінська Маргарита Олексіївна Харківська обл. 11 У У III
52 Кнорр Павло Херсонська обл. 10 У
53 Кобелєв Артем Миколаївська обл. 10 У
54 Кожевников Олександр Ігорович Вінницька обл. 10 II У
55 Кондратенко Ольга Вінницька обл. 10 У
56 Костанович Роман Вікторович Тернопільська обл. 9 У
57 Кравчук В'ячеслав Ігорович Рівненська обл. 11 У III У
58 Кукса В'ячеслав Вікторович Полтавська обл. 9 У
59 Лавренюк Микола м. Київ 10 III
60 Лавриненко Марк Олександрович Кіровоградська обл. 9 У
61 Лавріненко Ярослав Сергійович Черкаська обл. 9 У
62 Ларін Владислав Олегович Миколаївська обл. 10 У
63 Литвиненко Артур Чернігівська обл. 10 У
64 Лук'янець Валентин Іванович Кіровоградська обл. 9 (8) III У
65 Мазуряк Ілля Васильович Чернівецька обл. 9 У
66 Макаревич Андрій Олегович Хмельницька обл. 10 III
67 Манюх Ярослав Івано-Франківська обл. 11 У
68 Мартинюк Ігор Сергійович Волинська обл. 10 II
69 Мачулка Михайло Волинська обл. 11 У
70 Мельник Роман Григорович Закарпатська обл. 9 III
71 Мельников Євген Юрійович Донецька обл. 11 III III
72 Меньшиков Ігор Володимирович Львівська обл. 11 II III
73 Микитянський Максим Анатолійович Харківська обл. 9 (8) II
74 Микицей Володимир Сергійович Івано-Франківська обл. 10 У
75 Мінаєв Борис Юрійович Запорізька обл. 9 II II
76 Мірінський Олександр Вадимович Донецька обл. 10 III
77 Монастиршин Юрій Сергійович Одеська обл. 11 У У
78 Мороз Антон Юрійович м. Київ 10 У
79 Мостовенко Микола Сергійович м. Київ 10 I III
80 Мошківський Віталій Сергійович Черкаська обл. 10 II
81 Набитович Андрій Черкаська обл. 11 У
82 Нагін Сергій Юрійович Кіровоградська обл. 9 (8) I У
83 Назарова Дар'я В'ячеславівна м. Київ 10 II У
84 Нестюк Олег Вінницька обл. 9 У
85 Николюк Валентин Олегович УФМЛ 9 I
86 Овінніков Антон м. Севастополь 11 У
87 Оглобля Ярослав Ігорович Кіровоградська обл. 10 III
88 Орлов Юрій Херсонська обл. 10 У
89 Паламарчук Степан Михайлович Кіровоградська обл. 11 I II I II III
90 Пархомець Артем м. Київ 11 III
91 Пелих Ксенія Хмельницька обл. 11 У
92 Пилипенко Сергій УФМЛ 11 III
93 Підлісний Олександр Миколайович Черкаська обл. 10 У
94 Підойма Віталій Володимирович Чернівецька обл. 10 У
95 Погода Михайло Волоимирович Луганська обл. 11 У У
96 Погрібний Євген Олександрович м. Севастополь 10 II У
97 Поліщук Євген Юрійович Черкаська обл. 10 I I
98 Попов Василь Дніпропетровська обл. 11 У
99 Припін Олег Васильович Львівська обл. 9 У
100 Прядко Антон Анатолійович Донецька обл. 10 II
101 Резунов Олександр Сергійович Дніпропетровська обл. 11 (10) II III
102 Рузов Василь Запорізька обл. 11 У
103 Сабельніков Іван Полтавська обл. 9 III
104 Сагач Ярослав Кіровоградська обл. 9 II
105 Селін Олег АР Крим 11 У
106 Середенко Дмитро Сергійович Дніпропетровська обл. 11 III III
107 Сидоров Владислав Запорізька обл. 10 III
108 Соболєв Євген Харківська обл. 11 I
109 Сольоний Ігор Вінницька обл. 11 III
110 Суханов Павло Вікторович Сумська обл. 9 У
111 Сухляк Артем Полтавська обл. 10 У
112 Танцюра Богдан Вікторович УФМЛ 11 II II II II
113 Твердохліб Ярослав Олегович м. Київ 11 I III
114 Тереля Микола Васильович Закарпатська обл. 11 У У III У
115 Теслюк Тарас Львівська обл. 10 III
116 Тисленко Максим Миколаївська обл. 9 У
117 Тімашов Михайло Юрійович Дніпропетровська обл. 10 II III
118 Ткаченко Владислав м. Київ 11 III
119 Тодер Святослав Олегович Донецька обл. 10 I
120 Трушляков Олексій Володимирович Миколаївська обл. 11 У У
121 Федоров Олексій Костянтинович Донецька обл. 11 III III III
122 Франчук Роман Павлович Хмельницька обл. 9 (8) II
123 Фуйор Кирило Валерійович Донецька обл. 11 II II
124 Хріпко Кирило Юрійович АР Крим 10 У II
125 Цуканов Юрій Владиславович Черкаська обл. 9 III
126 Чернюх Іван Володимирович УФМЛ 9 II
127 Чистякова Ксенія Юріївна АР Крим 11 II II II
128 Швець Михайло Юрійович Дніпропетровська обл. 9 III
129 Шевченко Сергій Олександрович Кіровоградська обл. 9 III III
130 Шевчук Євген Миколайович м. Київ 10 III
131 Шевчук Роман Житомирська обл. 9 У
132 Ширін Микита Сергійович Запорізька обл. 9 III
133 Шишков Ілля Сергійович Запорізька обл. 9 У
134 Янушкевич Вадим Олександрович Донецька обл. 11 I II II