Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2008

# Ім'я Команда Клас CF 2008 2007 2006 2005 2004 2003
1 Анісімов Євген В'ячеславович УФМЛ 10 I
2 Артиш Людмила Олександрівна Житомирська обл. 10 У
3 Башук Олександр Олексійович м. Київ 10 II
4 Биков Антон В'ячеславович УФМЛ 10 III
5 Бігєєв В'ячеслав Олександрович Запорізька обл. 10 У
6 Богдан Ярослава Олександрівна Київська обл. 9 III
7 Бойко Тарас Миколайович Львівська обл. 10 У У
8 Бондарев Даніїл Геннадійович Харківська обл. 11 III III
9 Варава Анастасія Станіславівна Харківська обл. 10 III III
10 Варламова Марина Сергіївна Кіровоградська обл. 10 III
11 Венгловський Геннадій Валентинович Житомирська обл. 9 У
12 Віннік Олег Юрійович Дніпропетровська обл. 10 У
13 Волошин Андрій Олександрович Вінницька обл. 11 III У
14 Гавренков Антон Олександрович Херсонська обл. 11 У
15 Гарагатий Ігор Дмитрович Харківська обл. 10 II II
16 Глущенко Олена Анатоліївна УФМЛ 9 У III
17 Гнелиця Павло Валерійович Сумська обл. 11 У У
18 Гранковський Володимир Олексійович Донецька обл. 11 II III
19 Гринько Владислав Андрійович Кіровоградська обл. 10 II У
20 Грищенко Олександр Вікторович Миколаївська обл. 11 У
21 Гуменюк Тарас Анатолійович Житомирська обл. 10 У
22 Гусєв Михайло Артемович Херсонська обл. 11 У
23 Дацюк Денис Олександрович Волинська обл. 11 У У III
24 Двойнішніков Максим Вікторович Дніпропетровська обл. 11 II III
25 Дем'янюк Віталій Юрійович УФМЛ 9 II У
26 Демчук Іван Сергійович Хмельницька обл. 10 У
27 Дерев'янко Максим Олександрович Полтавська обл. 11 У III
28 Деркач Арсеній Михайлович м. Севастополь 10 У У
29 Джуманіязов Рустам Шухратович Кіровоградська обл. 11 I II I II У
30 Діденко Олександр Олександрович УФМЛ 11 У
31 Дмитренко Анастасія Юріївна Донецька обл. 9 У
32 Дорошенко Михайло Олексійович УФМЛ 11 II
33 Єдемський Роман Сергійович м. Київ 10 III
34 Єрмілов Ярослав Михайлович Вінницька обл. 10 I III
35 Єрошек Родіон Юрійович Дніпропетровська обл. 10 III У
36 Жернов Антон Володимирович Харківська обл. 11 II II
37 Зубик Тарас Віталійович Хмельницька обл. 10 I У II
38 Івасюк Вадим Миколайович Рівненська обл. 9 У
39 Іващенко Іван Романович УФМЛ 11 У I III
40 Ігнатенко Дмитро Сергійович Полтавська обл. 10 I II III
41 Ігнатюк Віталій Володимирович УФМЛ 10 II II
42 Ільків Андрій Євгенович Івано-Франківська обл. 11 III III У
43 Казбан Євген Володимирович АР Крим 10 III
44 Каковський В'ячеслав Олегович Київська обл. 10 У У
45 Кануніков Денис Сергійович Запорізька обл. 11 III III
46 Карепін Андрій Сергійович Чернівецька обл. 10 У У
47 Карета Максим Станіславович Кіровоградська обл. 11 III I III
48 Катаєва Наталія Юріївна Кіровоградська обл. 11 У
49 Кашубін Сергій Геннадійович Вінницька обл. 10 III У
50 Кащинець Андрій Ярославович Тернопільська обл. 10 У
51 Кирилюк Володимир Михайлович Миколаївська обл. 11 II II II
52 Кіслінська Маргарита Олексіївна Харківська обл. 10 У III
53 Кіслінський Олексій Олексійович Харківська обл. 9 (8) III
54 Кобзєв Михайло Станіславович АР Крим 10 У
55 Ковтун Владислав Сергійович Херсонська обл. 10 У
56 Кожевников Олександр Ігорович Вінницька обл. 9 У
57 Козак Михайло Іванович Івано-Франківська обл. 11 У У
58 Козубський Роман Богданович Тернопільська обл. 11 У
59 Колесник Андрій Вікторович Запорізька обл. 11 II У III
60 Колодяжний Сергій Костянтинович Житомирська обл. 11 У III III
61 Копанський Юлій Сергійович Львівська обл. 11 II У
62 Кравченко Олександр Сергійович Харківська обл. 9 II У
63 Кравчук В'ячеслав Ігорович Рівненська обл. 10 III У
64 Кривонос Олександр Олегович Одеська обл. 11 У
65 Куленюк Давид Юрійович Хмельницька обл. 11 У
66 Куліш Андрій Віталійович Житомирська обл. 11 У У
67 Кушнір Павло Вікторович Львівська обл. 11 II II II
68 Лук'янець Валентин Іванович Кіровоградська обл. 9 (7) У
69 Магас Олексій Сергійович Дніпропетровська обл. 11 III II У
70 Максай Андрій Олександрович м. Київ 11 III I
71 Матей Акош Золтанович Закарпатська обл. 11 У У
72 Маховський Іван Іванович Закарпатська обл. 10 У
73 Мельник Володимир Володимирович м. Київ 11 III
74 Мельник Сергій Валентинович Кіровоградська обл. 11 III У
75 Мельников Євген Юрійович Донецька обл. 10 III
76 Ментєй Денис Анатолійович Чернігівська обл. 11 У
77 Меньшиков Ігор Володимирович Львівська обл. 10 III
78 Миронов Антон Вікторович Черкаська обл. 11 У III
79 Мінаєв Борис Юрійович Запорізька обл. 9 (8) II
80 Могильний Сергій Сергійович м. Київ 11 I
81 Монастиршин Юрій Сергійович Одеська обл. 10 У
82 Мостовенко Микола Сергійович м. Київ 9 III
83 Мшанецький Володимир Сергійович Одеська обл. 9 III
84 Нагін Сергій Юрійович Кіровоградська обл. 9 (7) У
85 Назарова Дар'я В'ячеславівна м. Київ 9 У
86 Науменко Олексій Миколайович Луганська обл. 9 У
87 Ніколаєв Андрій Віталійович Хмельницька обл. 11 У
88 Осипов Іван Олександрович Чернівецька обл. 11 У У У
89 Остапчук Маргарита Валеріївна Волинська обл. 10 У
90 Паламарчук Степан Михайлович Кіровоградська обл. 10 II I II III
91 Петрашко Дмитро Ігорович м. Київ 11 III
92 Петрович Дмитро Валерійович Миколаївська обл. 9 У
93 Пивовар Віталій Вікторович Полтавська обл. 11 У
94 Побойко Ігор Валерійович Харківська обл. 9 I I
95 Погода Михайло Волоимирович Луганська обл. 10 У
96 Погрібний Євген Олександрович м. Севастополь 9 У
97 Полиняк Олег Володимирович Тернопільська обл. 11 У
98 Поліщук Євген Юрійович Черкаська обл. 9 I
99 Полозов Олександр Євгенович м. Київ 11 У III
100 Попадюк Віталій Васильович Івано-Франківська обл. 10 У
101 Придій Ріхард Петрович Чернівецька обл. 9 (7) У
102 Пядик Юрій Сергійович Львівська обл. 9 II
103 Радков Юрій Кирилович УФМЛ 11 III II
104 Радченко Ігор Володимирович Черкаська обл. 10 II У
105 Радько Володимир Володимирович Волинська обл. 10 У У
106 Раковець Олександр Володимирович Дніпропетровська обл. 11 III III
107 Резоглазов Євген Євгенович Миколаївська обл. 10 У
108 Резунов Олександр Сергійович Дніпропетровська обл. 9 III
109 Роговець Андрій Вікторович Чернігівська обл. 10 У
110 Савлук Богдан Анатолійович УФМЛ 11 III
111 Савченко Ян Михайлович Київська обл. 11 У У
112 Семенов Руслан Георгійович Сумська обл. 11 У III
113 Середенко Дмитро Сергійович Дніпропетровська обл. 10 III
114 Сімоненко Руслан Євгенович Кіровоградська обл. 11 I I I III У У
115 Сотнік Андрій Олександрович УФМЛ 11 У
116 Танцюра Богдан Вікторович УФМЛ 11 (10) II II II
117 Тарасюта Дмитро Сергійович Рівненська обл. 11 У У
118 Твердохліб Ярослав Олегович м. Київ 10 III
119 Тереля Микола Васильович Закарпатська обл. 10 У III У
120 Тимченко Микола Олександрович Харківська обл. 11 II II III II
121 Тимченко Ярослав Вікторович Донецька обл. 11 III
122 Тімашов Михайло Юрійович Дніпропетровська обл. 9 III
123 Трушляков Олексій Володимирович Миколаївська обл. 10 У
124 Тур Дмитро Сергійович Сумська обл. 10 У
125 Федоров Олексій Костянтинович Донецька обл. 10 III III
126 Фисина Віктор Борисович м. Севастополь 11 У
127 Фролов Владислав Володимирович Харківська обл. 11 У
128 Фуйор Кирило Валерійович Донецька обл. 10 II
129 Халюзов Євген Юрійович Луганська обл. 11 III У
130 Харченко Олексій Олегович Полтавська обл. 9 У
131 Хижа Артем Олександрович Дніпропетровська обл. 11 У
132 Хріпко Кирило Юрійович АР Крим 9 II
133 Челноков Сава Ілліч м. Київ 11 У У
134 Чернов Дмитро Олегович Донецька обл. 11 I I
135 Чистякова Ксенія Юріївна АР Крим 10 II II
136 Шевченко Сергій Олександрович Кіровоградська обл. 9 (8) III
137 Щебетовська Каріна Олександрівна АР Крим 11 У
138 Юрченко Дмитро Володимирович Чернігівська обл. 9 У
139 Якушев Олександр Юрійович Івано-Франківська обл. 11 III
140 Янушкевич Вадим Олександрович Донецька обл. 11 (10) II II