Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2004

# Ім'я Команда Клас CF 2004 2003 2002 2001
1 Альохін Володимир АР Крим 11 У
2 Андреєв Олександр Кіровоградська обл. 10 III
3 Барінов Віктор АР Крим 11 У
4 Батиєв Андрій Харківська обл. 9 I У
5 Беззубенко Максим Київська обл. 11 III
6 Бєлозьоров Сергій Миколаївська обл. 11 III У III III
7 Біндюг Ілля Дніпропетровська обл. 9 У
8 Богданов Артур УФМЛ 11 I
9 Богдюк Микола Рівненська обл. 11 У У II
10 Борисевич Олексій Миколаївська обл. 10 У
11 Борисенко Володимир Сумська обл. 9 У
12 Бреусов Сергій Дніпропетровська обл. 11 III II
13 Валяєв Валентин Черкаська обл. 9 III
14 Веселов Владислав Вінницька обл. 11 II III
15 Водолазський Євгеній УФМЛ 10 II
16 Войтов Андрій Донецька обл. 11 У
17 Волошин Дмитро Тернопільська обл. 10 III
18 Галковський Тарас Донецька обл. 11 III III У
19 Гірдо Олександр Черкаська обл. 10 III
20 Гонтар Володимир Закарпатська обл. 11 У
21 Гончаренко Сергій УФМЛ 11 II I
22 Грачов Володимир Дніпропетровська обл. 11 III II У
23 Гридчин Ігор Чернігівська обл. 10 У
24 Гриненко Андрій м. Київ 11 (10) II II
25 Гричина Володимир Вінницька обл. 11 У
26 Грушковський Ярослав Донецька обл. 9 (7) У
27 Данілов Іван Херсонська обл. 11 У III
28 Дацюк Андрій Волинська обл. 10 У
29 Джулгаков Дмитро Харківська обл. 9 I
30 Джуманіязов Рустам Шухратович Кіровоградська обл. 9 (7) У
31 Джуманіязова Євгенія Кіровоградська обл. 11 У III
32 Дітчук Роман Тернопільська обл. 9 У
33 Дмитрук Ігор Вінницька обл. 10 У
34 Дорошенко Сергій УФМЛ 10 I У
35 Дунець Павло Хмельницька обл. 11 I III
36 Єрмаков Денис Рівненська обл. 11 У
37 Жернов Павло Харківська обл. 9 III
38 Зайцев Іван Донецька обл. 11 II
39 Знов'як Юрій м. Київ 11 (10) I I II
40 Іванов Євген м. Київ 11 У
41 Ігонькін Дмитро Чернівецька обл. 11 У III
42 Кабаков Петро Херсонська обл. 10 У
43 Кацубо Андрій Рівненська обл. 9 У
44 Кірієнко Євген Полтавська обл. 9 II У У
45 Кіщенко Сергій Харківська обл. 10 III
46 Ковальчук Андрій Волинська обл. 11 У У
47 Ковальчук Сергій Дніпропетровська обл. 10 У
48 Ковтун Ярослав Харківська обл. 10 У
49 Кольбик Богдан Донецька обл. 10 II
50 Комарова Надія Миколаївська обл. 9 У
51 Кордубан Дмитро м. Київ 11 I III
52 Король Андрій УФМЛ 11 II У У
53 Корюкалов Олександр м. Київ 11 III II У
54 Крам Сергій Волинська обл. 10 У У
55 Крикуненко Андрій Сумська обл. 11 У
56 Кузовков Максим Луганська обл. 11 У III
57 Кумков Олексій Хмельницька обл. 11 У
58 Левченко Дмитро УФМЛ 10 II I I
59 Литвиненко Ігор Хмельницька обл. 10 III
60 Любинський Євген Вінницька обл. 9 II
61 Люсін Михайло Запорізька обл. 11 У
62 Ляшенко Артем Кіровоградська обл. 11 III У
63 Максименко Сергій Сумська обл. 11 У
64 Максимець Олександр Чернівецька обл. 11 У У III
65 Макуха Андрій УФМЛ 11 У
66 Малявкін Павло Житомирська обл. 9 У III
67 Манько Олександр Полтавська обл. 11 У
68 Марковець Олексій Львівська обл. 9 III
69 Мацібора Іван Волинська обл. 9 У
70 Мишаков Федір м. Севастополь 10 У
71 Міхальов Олексій Дніпропетровська обл. 9 (8) У
72 Моргун Леонід Черкаська обл. 10 III I У
73 Мороз Сергій Волинська обл. 11 У
74 Муравщик Євген УФМЛ 11 III
75 Мясоутов Денис Харківська обл. 11 У
76 Найдьон Юрій Чернігівська обл. 9 У
77 Нейтер Даніїл Житомирська обл. 10 (8) III
78 Нечипоренко Єгор Дніпропетровська обл. 10 II III
79 Ніконов Ернест Одеська обл. 11 У
80 Обрізан Андрій Львівська обл. 11 У III III
81 Павлюченко Нікіта Чернівецька обл. 11 III
82 Панасенко Дмитро Полтавська обл. 10 III
83 Пантелеймонов Олександр м. Київ 11 II II
84 Парченко Павло Луганська обл. 9 У
85 Педоренко Антон Полтавська обл. 11 У
86 Пекарський Валерій Чернівецька обл. 10 III III
87 Перепелиця Олександр Полтавська обл. 11 У
88 Перепічка Назарій Івано-Франківська обл. 11 У
89 Петрухно Михайло Запорізька обл. 11 III I II
90 Петушков Тарас м. Київ 11 III I
91 Печений Олександр Хмельницька обл. 11 II II II
92 Платов Володимир Харківська обл. 11 III У
93 Поліщук Дмитро Черкаська обл. 11 II III
94 Поляновський Микола Київська обл. 10 У
95 Прокіпчин Степан Івано-Франківська обл. 10 У
96 Протас Олексій м. Севастополь 10 У
97 Пуйда Дмитро Львівська обл. 10 У
98 Райчук Антон Хмельницька обл. 10 I II
99 Риженко Олександр Херсонська обл. 10 У
100 Різак Михайло Закарпатська обл. 10 У
101 Ріпко Артем Київська обл. 9 У
102 Сардачук Олексій Кіровоградська обл. 9 У
103 Сахно Микола Вінницька обл. 10 I III
104 Сидоров Назар Кіровоградська обл. 10 У
105 Симаненко Юлія Черкаська обл. 10 У
106 Сімоненко Владислав Кіровоградська обл. 11 (9) II III I
107 Сімоненко Руслан Євгенович Кіровоградська обл. 9 (7) У У
108 Скляр Антон УФМЛ 11 III У
109 Скляровський Станіслав УФМЛ 9 У
110 Скрипка Костянтин Запорізька обл. 11 III У
111 Сомсиков Данил Одеська обл. 10 У
112 Сорокалетов Вадим м. Севастополь 11 У У
113 Степанов Олександр АР Крим 10 У
114 Суровий Віталій Хмельницька обл. 11 У
115 Терлецький Юрій м. Київ 11 II II
116 Тертичний Андрій Харківська обл. 11 У
117 Тимашов Володимир Дніпропетровська обл. 11 У
118 Тишковець В'ячеслав Чернігівська обл. 11 У
119 Трегубенко Антон м. Київ 9 II
120 Улантіков Віталій Запорізька обл. 10 II
121 Федоренко Віталій Закарпатська обл. 11 У У У
122 Фурман Роман Вінницька обл. 11 III
123 Хозов Володимир Львівська обл. 11 III У
124 Хуторний Вадим Житомирська обл. 11 У
125 Цепа Віталій УФМЛ 11 II
126 Цибулін Іван Харківська обл. 9 III II
127 Чеканов Кирило Одеська обл. 9 У
128 Чеховський Олександр м. Київ 9 III
129 Чурилов Дмитро м. Севастополь 10 III
130 Шамов Олександр Харківська обл. 9 (8) II
131 Шевцов Леонід Дніпропетровська обл. 11 III
132 Шевченко Дмитро УФМЛ 11 I У
133 Шевченко Олександр Дніпропетровська обл. 11 II II У
134 Шишко Андрій Запорізька обл. 10 II
135 Шкурський Дмитро Луганська обл. 10 У
136 Якимук Сергій Тернопільська обл. 11 У
137 Ярошенко Олександр Харківська обл. 9 III
138 Яцків Дмитро Івано-Франківська обл. 10 II У