Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2003

# Ім'я Команда Клас CF 2003 2002 2001
1 Акульшин Олексій Донецька обл. 9 (8) У
2 Андрейчин Ігор Волинська обл. 11 III
3 Антоненко Владислав Сумська обл. 11 У
4 Арбузов Віталій Хмельницька обл. 11 II
5 Бабак Юрій Івано-Франківська обл. 11 У III
6 Баринов Ігор Полтавська обл. 11 II III III
7 Батиєв Андрій Харківська обл. 9 (8) У
8 Бєлозьоров Сергій Миколаївська обл. 10 У III III
9 Богдюк Микола Рівненська обл. 10 У II
10 Богомолов Сергій Харківська обл. 11 III У У
11 Боженко Андрій АР Крим 11 У
12 Бреусов Сергій Дніпропетровська обл. 10 II
13 Брюхацький Дмитро м. Київ 11 У
14 Буняк Сергій Рівненська обл. 11 У
15 Васяк Олександр Вінницька обл. 11 У У
16 Веселов Владислав Вінницька обл. 10 III
17 Веселовський Володимир Тернопільська обл. 10 У
18 Винокуров Олексій Донецька обл. 10 У
19 Гайдило Валентин Київська обл. 11 У
20 Галкін Олександр Харківська обл. 11 I II
21 Галковський Тарас Донецька обл. 10 III У
22 Голобородько Михайло Львівська обл. 9 У
23 Гончаренко Денис Кіровоградська обл. 11 У
24 Гончаренко Сергій УФМЛ 10 I
25 Грачов Володимир Дніпропетровська обл. 10 II У
26 Гриненко Андрій м. Київ 9 II
27 Гринюк Василь Закарпатська обл. 10 У
28 Гринь Дмитро Чернігівська обл. 11 У
29 Данілов Іван Херсонська обл. 10 III
30 Данченко Віталій Волинська обл. 11 У II
31 Джуманіязова Євгенія Кіровоградська обл. 10 III
32 Дорошенко Сергій УФМЛ 9 У
33 Дроздов Ігор Дніпропетровська обл. 11 I I I
34 Дунець Павло Хмельницька обл. 11 (10) III
35 Дядюсь Борис Рівненська обл. 9 У
36 Звєрєв Олександр Хмельницька обл. 11 III
37 Знов'як Юрій м. Київ 11 (9) I II
38 Зубко Олександр Житомирська обл. 11 У
39 Іванов Леонід Закарпатська обл. 11 III У
40 Ігонькін Дмитро Чернівецька обл. 10 III
41 Іщенко Валерій Дніпропетровська обл. 11 II III
42 Кайдалов Антон Харківська обл. 11 У
43 Катарґін Борис Харківська обл. 11 I I
44 Кірієнко Євген Полтавська обл. 9 (8) У У
45 Ковальчук Андрій Волинська обл. 10 У
46 Коломієць Олександр Сумська обл. 9 У
47 Кордубан Дмитро м. Київ 11 (10) III
48 Корнієнко Антон м. Київ 10 III
49 Корнієць Євген Чернівецька обл. 11 У
50 Король Андрій Кіровоградська обл. 11 (10) У У
51 Корюкалов Олександр м. Київ 10 II У
52 Кочерга Олексій Полтавська обл. 11 У
53 Крайчук Сергій Рівненська обл. 11 У
54 Крам Сергій Волинська обл. 9 У
55 Крачковський Микола Донецька обл. 11 II III
56 Кривак Олег Кіровоградська обл. 11 У
57 Кубів Володимир Тернопільська обл. 11 У
58 Кузнєцов Антон Харківська обл. 11 II
59 Кузовков Максим Луганська обл. 10 III
60 Кулаковський Дмитро Чернігівська обл. 11 У У
61 Лебедєв Володимир Запорізька обл. 11 У
62 Левченко Дмитро УФМЛ 9 I I
63 Лелеченко Андрій Одеська обл. 9 II
64 Лішко Андрій Херсонська обл. 11 III
65 Локотин Олексій АР Крим 10 У
66 Любімов Андрій Вінницька обл. 11 III
67 Ляпота Павло АР Крим 9 У
68 Ляшенко Артем Кіровоградська обл. 10 У
69 Майкович Михайло Одеська обл. 10 У III
70 Максимець Олександр Чернівецька обл. 10 У III
71 Маланюк Михайло Тернопільська обл. 11 У
72 Малявкін Павло Житомирська обл. 9 (8) III
73 Мальченко Юрій Чернігівська обл. 11 II III
74 Миколайчук Олександр Житомирська обл. 10 У У
75 Миргород Вадим Донецька обл. 11 У
76 Мірошниченко Максим Чернігівська обл. 10 У
77 Моргун Леонід Черкаська обл. 9 I У
78 Назаратій Дмитро Одеська обл. 11 У
79 Найденко Андрій Луганська обл. 9 У
80 Наломенко Сергій Херсонська обл. 11 У
81 Нелень Дмитро Черкаська обл. 11 У У
82 Немченко Антон Херсонська обл. 11 У
83 Нечипоренко Єгор Дніпропетровська обл. 9 III
84 Нікульченко Артем Харківська обл. 11 II
85 Обрізан Андрій Львівська обл. 10 III III
86 Одайський Роман Запорізька обл. 10 III
87 Остап'юк Ігор Волинська обл. 11 III II III
88 П'янов Олександр Миколаївська обл. 11 У
89 Паламарчук Євген УФМЛ 11 I II
90 Пантелеймонов Олександр УФМЛ 10 II
91 Паньков Андрій Хмельницька обл. 11 III
92 Пекарський Валерій Чернівецька обл. 9 III
93 Петров Денис Полтавська обл. 11 III
94 Петрухно Михайло Запорізька обл. 10 I II
95 Петушков Тарас м. Київ 10 I
96 Печений Олександр Хмельницька обл. 11 (10) II II
97 Пилипенко Олексій УФМЛ 11 II У II
98 Платов Володимир Харківська обл. 10 У
99 Подольський Олексій Дніпропетровська обл. 11 III
100 Поліщук Дмитро Черкаська обл. 10 III
101 Поляковська Ольга Київська обл. 11 У У
102 Попик Віталій Хмельницька обл. 10 III
103 Пугач Олег м. Севастополь 11 У
104 Райчук Антон Хмельницька обл. 9 II
105 Родрігес Заліпиніс Рамон Антоніо Донецька обл. 11 У
106 Розгонюк Олег Вінницька обл. 10 У У
107 Самойленко Володимир м. Севастополь 11 III У
108 Сахно Микола Вінницька обл. 9 III
109 Семен Юрій Львівська обл. 11 У III
110 Сімоненко Владислав Кіровоградська обл. 11 (8) III I
111 Сімоненко Руслан Євгенович Кіровоградська обл. 9 (6) У
112 Склярчук Олександр Чернівецька обл. 11 III II
113 Скрипка Костянтин Запорізька обл. 10 У
114 Спіцин Кирило Миколаївська обл. 10 У
115 Суворов Дмитро Луганська обл. 11 У
116 Терлецький Юрій м. Київ 11 (10) II
117 Тимофєєв Валентин Донецька обл. 11 III I У
118 Федоренко Віталій Закарпатська обл. 10 У У
119 Фрей Олександр м. Севастополь 11 (10) II III
120 Хозов Володимир Львівська обл. 10 У
121 Холошенко Володимир Хмельницька обл. 9 III
122 Цибулін Іван Харківська обл. 9 (8) II
123 Челноков Володимир м. Київ 10 II
124 Черняков Вікентій Сумська обл. 11 У
125 Чобанюк Назар Івано-Франківська обл. 9 У III
126 Шевченко Дмитро УФМЛ 10 У
127 Шевченко Олександр Дніпропетровська обл. 10 II У
128 Штаюра Вадим Донецька обл. 10 У
129 Шуліка Віктор Київська обл. 10 У
130 Шурига Олексій м. Київ 9 III
131 Ющенко Василь Чернівецька обл. 11 III III
132 Явний Сергій Вінницька обл. 11 II
133 Яковенко Богдан УФМЛ 11 I III II
134 Яцків Дмитро Івано-Франківська обл. 9 У