Учасники Ukrainian Olympiad in Informatics
2002

# Ім'я Команда Клас CF 2002 2001 2000
1 Arinarkhov Pavlo Cherkasy O. 11 У У
2 Babak Yurii Ivano-Frankivsk O. 10 III
3 Barynov Ihor Poltava O. 10 III III
4 Bielozorov Serhii Mykolaiv O. 9 III III
5 Bohdiuk Mykola Rivne O. 9 II
6 Bohomolov Serhii Kharkiv O. 10 У У
7 Boiko Oleksandr Kherson O. 11 У
8 Borodatiuk Artem Odesa O. 11 У
9 Boriu Andrii Zaporizhzhia O. 11 У
10 Burda Yurii Poltava O. 11 II
11 Burdukovskyi Oleksandr Volyn O. 11 III
12 Butsan Ihor Sumy O. 11 У У
13 Vasiak Oleksandr Vinnytsia O. 10 У
14 Vedenskyi Kyrylo Kyiv C. 11 У
15 Vyholov Serhii A.R. Crimea 11 У
16 Halkin Oleksandr Kharkiv O. 10 II
17 Halkovskyi Taras Donetsk O. 9 У
18 Herasymenko Dmytro Chernihiv O. 11 У
19 Hihiniak Volodymyr Kyiv C. 11 II
20 Hlukhovskyi Oleksii Khmelnytskyi O. 11 I II
21 Hrachov Volodymyr Dnipropetrovsk O. 9 У
22 Hunko Andrii Donetsk O. 11 У
23 Danchenko Vitalii Volyn O. 10 II
24 Darkov Ihor Zaporizhzhia O. 11 У
25 Dovhalova Liudmyla Luhansk O. 9 У
26 Drozdov Ihor Dnipropetrovsk O. 10 I I
27 Yevmenchykov Vasyl Odesa O. 10 У
28 Yevsieiev Artur Zaporizhzhia O. 11 У
29 Zavhorodnii Oleksii UPML 11 III
30 Zasoba Yevhenii Ternopil O. 11 У
31 Znoviak Yurii Kyiv C. 9 (8) II
32 Ivanov Leonid Zakarpattia O. 10 У
33 Ihnat Oleh Chernivtsi O. 11 III III
34 Ilchenko Serhii Vinnytsia O. 11 II У
35 Katargin Borys Kharkiv O. 11 (10) I
36 Kachurovskyi Volodymyr Vinnytsia O. 11 II
37 Kiriienko Yevhen Poltava O. 9 (7) У
38 Kozmyk Ivan Chernivtsi O. 11 III III
39 Kolomiiets Dmytro Zakarpattia O. 11 III II
40 Kolpakov Oleh Zhytomyr O. 11 У
41 Korzhyk Dmytro Vinnytsia O. 11 III III
42 Korol Andrii UPML 9 У
43 Korchan Serhii Poltava O. 11 III
44 Koriukalov Oleksandr Kyiv C. 9 У
45 Kravchenko Mykola Mykolaiv O. 10 У
46 Krasikov Dmytro Dnipropetrovsk O. 10 III
47 Krasovskyi Mykhailo Chernivtsi O. 11 III У III
48 Krachkovskyi Mykola Donetsk O. 10 III
49 Levchenko Dmytro Kirovohrad O. 9 (8) I
50 Lissov Pavlo Kyiv C. 11 II
51 Loboda Dmytro Sumy O. 11 У
52 Luferenko Petro Donetsk O. 11 I I I
53 Liapota Vitalii A.R. Crimea 11 У
54 Maikovych Mykhailo Odesa O. 9 III
55 Maksymets Oleksandr Chernivtsi O. 9 III
56 Malchenko Yurii Chernihiv O. 10 III
57 Matiuk Andrii A.R. Crimea 10 У
58 Melnyk Denys Khmelnytskyi O. 11 У У
59 Melnychuk Andrii Khmelnytskyi O. 11 III III
60 Melnychuk Vasyl Ternopil O. 11 У У У
61 Mykolaichuk Oleksandr Zhytomyr O. 9 У
62 Mykhailova Mariia Kyiv C. 11 У
63 Miliutin Maksym Poltava O. 11 III III
64 Mishyn Volodymyr Luhansk O. 10 У
65 Morhun Leonid Cherkasy O. 9 (8) У
66 Morozov Andrii Zhytomyr O. 11 III
67 Nelen Dmytro Cherkasy O. 10 У
68 Nesteruk Volodymyr Kyiv C. 11 II
69 Obrizan Andrii Lviv O. 9 III
70 Ovcharenko Leonid Ivano-Frankivsk O. 11 У
71 Ostapiuk Ihor Volyn O. 10 II III
72 Ostapenko Ihor Cherkasy O. 11 У
73 Pavlychko Viktor Kyiv C. 11 У
74 Palamarchuk Yevhen UPML 10 II
75 Pereverziev Oleksandr Mykolaiv O. 11 III II II
76 Petrukhno Mykhailo Zaporizhzhia O. 9 II
77 Pechenyi Oleksandr Khmelnytskyi O. 9 II
78 Pylypenko Oleksii UPML 11 (10) У II
79 Poliakovska Olha Kyiv O. 10 У
80 Poniatovskyi Mykola UPML 11 У III
81 Popov Anton Luhansk O. 11 У
82 Protsiuk Yurii Lviv O. 11 II III
83 Raboshuk Yurii Zhytomyr O. 10 У
84 Reva Anton Sevastopol C. 10 У
85 Reviakin Kyrylo Dnipropetrovsk O. 11 II II
86 Rozhoniuk Oleh Vinnytsia O. 9 У
87 Rudenko Roman Kharkiv O. 11 I II У
88 Sadovnikov Oleksii Dnipropetrovsk O. 11 II
89 Samoilenko Volodymyr Sevastopol C. 10 У
90 Samchuk Serhii Kyiv O. 11 У У
91 Sakharov Volodymyr Sumy O. 11 У
92 Saiankin Dmytro Donetsk O. 11 У
93 Semen Yurii Lviv O. 10 III
94 Serbinenko Volodymyr Donetsk O. 9 У
95 Simonenko Vladyslav Kirovohrad O. 9 (7) I
96 Skliar Anton UPML 9 У
97 Skliarchuk Oleksandr Chernivtsi O. 10 II
98 Smeshkov Oleksandr Donetsk O. 11 III
99 Sobakarov Yevhenii Kherson O. 11 III I I
100 Stasiuk Andrii Donetsk O. 11 II II
101 Suiatinov Roman Rivne O. 10 У
102 Tymofieiev Valentyn Donetsk O. 10 I У
103 Tkachuk Volodymyr Kyiv C. 11 I II
104 Tolkach Andrii Zhytomyr O. 11 У
105 Tomkiv Vitalii Ternopil O. 10 У
106 Trotsenko Bohdan UPML 11 III II
107 Turovskyi Roman Rivne O. 11 У
108 Fadieiev Dmytro Zhytomyr O. 10 III
109 Fedorenko Vitalii Zakarpattia O. 9 У
110 Frei Oleksandr Sevastopol C. 9 III
111 Khvan Anton Sevastopol C. 11 У III
112 Tsedryk Oleksandr Kherson O. 10 У
113 Chebatkov Yevhen Kyiv O. 11 У
114 Chelbaievskyi Zakhar Kherson O. 11 У
115 Chobaniuk Nazar Ivano-Frankivsk O. 9 (8) III
116 Shevchenko Oleksandr Dnipropetrovsk O. 9 У
117 Shmidt Oleksandr Dnipropetrovsk O. 11 У
118 Shchutska Lesia Vinnytsia O. 11 III
119 Yushchenko Vasyl Chernivtsi O. 10 III
120 Yakovenko Bohdan UPML 11 (10) III II
121 Yaskov Oleksandr Kirovohrad O. 11 II III