Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2001

# Ім'я Команда Клас CF 2001 2000
1 Андрущенко Юрій Сумська обл. 11 У
2 Арінархов Павло Черкаська обл. 10 У
3 Артеменко Сергій Черкаська обл. 11 III II
4 Баринов Ігор Полтавська обл. 9 III
5 Бєлозьоров Сергій Миколаївська обл. 9 (8) III
6 Богомолов Сергій Харківська обл. 9 У
7 Бойченко Кирило Запорізька обл. 10 У
8 Бондарук Віктор Волинська обл. 10 У
9 Боровик Віктор Закарпатська обл. 11 III У
10 Бортник Михайло Житомирська обл. 9 У
11 Бринзін Олег Дніпропетровська обл. 10 У
12 Буняк Ярослав Рівненська обл. 11 III
13 Буцан Ігор Сумська обл. 10 У
14 Вандій Степан Тернопільська обл. 11 III
15 Вартанян Михайло Одеська обл. 9 У
16 Варяник Олексій Запорізька обл. 11 III
17 Галаєв Ігор Запорізька обл. 11 У
18 Гамуга Віталій Рівненська обл. 11 У
19 Ганенко Максим АР Крим 11 У
20 Гарнашевич Віталій Чернігівська обл. 11 У У
21 Гевка Ігор Івано-Франківська обл. 11 У
22 Глуховський Олексій Хмельницька обл. 10 II
23 Голубєв Микола Дніпропетровська обл. 11 У
24 Гончар Сергій Полтавська обл. 11 III
25 Гриневич Юрій Житомирська обл. 11 III
26 Гріневич Євген Чернігівська обл. 10 У
27 Гусаров Олексій Хмельницька обл. 11 У
28 Даниленко Олександр м. Севастополь 11 III I
29 Данильчук Дмитро АР Крим 10 III
30 Дідух Юрій Рівненська обл. 11 У
31 Добринін Сергій м. Севастополь 11 У
32 Дроздов Ігор Дніпропетровська обл. 9 I
33 Дрьомін Олександр Дніпропетровська обл. 10 У
34 Думінський Сергій Херсонська обл. 11 У
35 Єлізаров Володимир УФМЛ 11 У
36 Задорожний Сергій Одеська обл. 11 У
37 Замковий Антон м. Севастополь 10 У
38 Ільченко Сергій Вінницька обл. 10 У
39 Іщенко Валерій Дніпропетровська обл. 9 III
40 Кисельов Андрій Чернівецька обл. 11 II
41 Климчук Іван Запорізька обл. 11 III
42 Ковач Олександр Закарпатська обл. 11 У
43 Козьмик Іван Чернівецька обл. 10 III
44 Коржик Дмитро Вінницька обл. 10 III
45 Кочермін Артур Вінницька обл. 11 У
46 Кошляк Роман Полтавська обл. 11 II II
47 Красовський Михайло Чернівецька обл. 10 У III
48 Кузіков Борис Сумська обл. 10 У
49 Кузьмюк Олександр Кіровоградська обл. 11 III У
50 Кулаковський Дмитро Чернігівська обл. 9 У
51 Кулішенко Дмитро Вінницька обл. 11 III III
52 Лаврінець Євген Запорізька обл. 11 У
53 Лактіонов Дмитро Херсонська обл. 11 У
54 Левицький Анатолій Івано-Франківська обл. 11 У
55 Лещов Іван Донецька обл. 11 I
56 Лозовський Костянтин Львівська обл. 9 У
57 Лопатинський Андрій Вінницька обл. 11 У
58 Луференко Петро Донецька обл. 10 I I
59 Лютий Костянтин Запорізька обл. 11 У
60 Мамонтов Максим Кіровоградська обл. 10 У
61 Матюхін Дмитро УФМЛ 11 II У
62 Маузе Віктор УФМЛ 11 II
63 Махновський Юрій Волинська обл. 11 У У
64 Мельник Денис Хмельницька обл. 10 У
65 Мельничук Андрій Хмельницька обл. 10 III
66 Мельничук Василь Тернопільська обл. 10 У У
67 Меренков Сергій Житомирська обл. 11 III
68 Мілютін Максим Полтавська обл. 10 III
69 Морозов Іван Луганська обл. 11 У
70 Мусихін Сергій Дніпропетровська обл. 11 II
71 Недашківський Олексій м. Київ 11 II II
72 Нікітін Ігор Херсонська обл. 11 У
73 Ольшевський В'ячеслав Вінницька обл. 11 II
74 Ольшевський Микола Вінницька обл. 11 I У
75 Онищук Ігор Житомирська обл. 9 II
76 Орищук Іван Житомирська обл. 11 У У
77 Остап'юк Ігор Волинська обл. 9 III
78 Ошкодьоров Олег Полтавська обл. 11 У II
79 Переверзєв Олександр Запорізька обл. 11 (10) II II
80 Переверзєв Олександр Миколаївська обл. 10 У II
81 Пилипенко Олексій УФМЛ 9 II
82 Підлипенський Павло Луганська обл. 9 У
83 Помирляну Олексій Чернівецька обл. 11 I III
84 Понятовський Микола УФМЛ 10 III
85 Поркуян Тимур Луганська обл. 10 III
86 Провашинський Мар'ян Івано-Франківська обл. 11 (10) III У
87 Проказа Олег УФМЛ 11 II У
88 Процик Петро Тернопільська обл. 11 III
89 Процюк Юрій Львівська обл. 10 III
90 Ревякін Кирило Дніпропетровська обл. 10 II
91 Рєшевський Олександр АР Крим 11 У
92 Рибак Михайло м. Київ 11 I
93 Руденко Роман Харківська обл. 10 II У
94 Сазонець Юрій Черкаська обл. 10 У
95 Сайко Олексій Київська обл. 11 У
96 Самойлік Віталій Одеська обл. 11 У III
97 Самчук Сергій Київська обл. 10 У
98 Сафонов Володимир Дніпропетровська обл. 11 II
99 Семчишин Юрій Івано-Франківська обл. 11 III III
100 Середа Андрій Донецька обл. 11 I III
101 Сєдєльніков Антон м. Севастополь 9 У
102 Смирнов Василь Львівська обл. 11 III
103 Собакарьов Євгеній Херсонська обл. 10 I I
104 Солодовник Сергій Київська обл. 11 У
105 Сорокалетов Вадим м. Севастополь 9 (8) У
106 Стасюк Андрій Донецька обл. 10 II
107 Степанов В'ячеслав АР Крим 11 III
108 Степанов Володимир Хмельницька обл. 11 У
109 Суйков Олексій Донецька обл. 11 У
110 Сурогін Віктор УФМЛ 11 I I
111 Тайкало Павло АР Крим 11 У
112 Таран Сергій Дніпропетровська обл. 11 У
113 Тарасова Вікторія Харківська обл. 11 II
114 Тимофєєв Валентин Донецька обл. 9 У
115 Тітула Віктор Миколаївська обл. 11 У
116 Ткаченко Павло Дніпропетровська обл. 11 У
117 Ткачук Володимир м. Київ 11 (10) II
118 Троценко Богдан УФМЛ 10 II
119 Хван Антон м. Севастополь 10 III
120 Циганков Андрій Дніпропетровська обл. 11 III
121 Черепанов Микола Черкаська обл. 11 У
122 Чернишов Євгеній Дніпропетровська обл. 11 III III
123 Швалагін Оксана Закарпатська обл. 11 III
124 Шкрябець Володимир Запорізька обл. 11 У
125 Яковенко Богдан м. Київ 9 II
126 Яськов Олександр Кіровоградська обл. 10 III