Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2000

# Ім'я Команда Клас CF 2000
1 Александропуло Сергій Рівненська обл. 11 У
2 Алексєєв Олексій Донецька обл. 10 III
3 Альмяшев Сергій Чернігівська обл. 11 У
4 Амельохін Євген Полтавська обл. 11 У
5 Арєшин Станіслав Сумська обл. 11 У
6 Артеменко Сергій Черкаська обл. 10 II
7 Багрянцев Михайло Миколаївська обл. 11 II
8 Байда Володимир Дніпропетровська обл. 11 II
9 Балабан Іван Житомирська обл. 11 I
10 Борисевич Павло Миколаївська обл. 11 У
11 Боровик Віктор Закарпатська обл. 10 У
12 Бочаров В'ячеслав АР Крим 11 У
13 Брєдіхін Вадим Хмельницька обл. 11 II
14 Василенко Олександр Черкаська обл. 11 III
15 Вєтров Володимир Житомирська обл. 11 II
16 Витязь Олег Дніпропетровська обл. 11 II
17 Вітіщенко Олександр Хмельницька обл. 9 У
18 Власюк Богдан Вінницька обл. 11 I
19 Внуков Дмитро Запорізька обл. 11 I
20 Войцеховський Олександр Вінницька обл. 11 II
21 Волинець Андрій УФМЛ 11 У
22 Волосевич Сергій Хмельницька обл. 11 III
23 Гарнашевич Віталій Чернігівська обл. 10 У
24 Герасимов Юрій Вінницька обл. 10 У
25 Гнилицький Валерій Луганська обл. 10 У
26 Гречин Дмитро Миколаївська обл. 10 У
27 Григоров Олексій Вінницька обл. 10 У
28 Гурко Євген УФМЛ 11 III
29 Даниленко Олександр м. Севастополь 10 I
30 Дем'яненко Віталій Хмельницька обл. 11 У
31 Додурич Сергій Луганська обл. 11 У
32 Долін Олександр Закарпатська обл. 11 III
33 Дубінін Борис Дніпропетровська обл. 11 У
34 Дудник Дмитро Миколаївська обл. 10 У
35 Дурандін Андрій Донецька обл. 11 II
36 Євстаф'єв Леонід АР Крим 10 У
37 Єрмоленко Олександр Запорізька обл. 11 У
38 Жупаненко Андрій Чернівецька обл. 11 У
39 Замша Олександр м. Севастополь 11 У
40 Здеб Петро Тернопільська обл. 11 У
41 Ібрагімов Рустам Херсонська обл. 11 II
42 Ігнат Олег Чернівецька обл. 9 III
43 Ільяшенко Матвій Запорізька обл. 11 III
44 Карпізін В'ячеслав Сумська обл. 11 У
45 Кіреєв Олександр Хмельницька обл. 11 У
46 Кобринський Дмитро Одеська обл. 11 У
47 Ковирін Олексій Полтавська обл. 11 У
48 Коломієць Дмитро УФМЛ 9 II
49 Коновал Олександр Сумська обл. 11 III
50 Космін Вадим Черкаська обл. 11 II
51 Кошляк Роман Полтавська обл. 10 II
52 Кравчук Олександр Рівненська обл. 11 III
53 Красовський Михайло Чернівецька обл. 9 III
54 Кузьмюк Олександр Кіровоградська обл. 10 У
55 Кулик Артем Херсонська обл. 11 У
56 Кулішенко Дмитро Вінницька обл. 10 III
57 Лаврентьєв Олексій Чернівецька обл. 10 III
58 Ларін Владислав Луганська обл. 11 У
59 Леуш Назар Волинська обл. 11 У
60 Луференко Петро Донецька обл. 9 I
61 Лучник Артем Вінницька обл. 11 У
62 Маєвський Андрій Львівська обл. 11 У
63 Малишев Євген АР Крим 11 I
64 Мандро Володимир Черкаська обл. 11 У
65 Матирьов Андрій Запорізька обл. 11 II
66 Матюхін Дмитро УФМЛ 10 У
67 Матюшевський Віктор Івано-Франківська обл. 11 III
68 Махновський Юрій Волинська обл. 10 У
69 Мельничук Василь Тернопільська обл. 9 У
70 Месюра Сергій Вінницька обл. 11 II
71 Микула Юрій Івано-Франківська обл. 11 II
72 Мігуль Олександр Хмельницька обл. 10 У
73 Монастирьов Віталій Харківська обл. 11 У
74 Недашківський Олексій м. Київ 10 II
75 Обухов Петро Одеська обл. 11 У
76 Ольшевський Микола Вінницька обл. 10 У
77 Орищук Іван Житомирська обл. 10 У
78 Ошкодьоров Олег Полтавська обл. 10 II
79 Партико Андрій Львівська обл. 11 У
80 Пекар Дмитро Закарпатська обл. 11 III
81 Переверзєв Олександр Запорізька обл. 10 (9) II
82 Петрушко Василь УФМЛ 11 III
83 Пєкішев Юрій м. Севастополь 11 III
84 Покотис Сергій Харківська обл. 10 У
85 Поліно Володимир Київська обл. 11 У
86 Помирляну Олексій Чернівецька обл. 10 III
87 Портянко Павло Київська обл. 10 У
88 Приймак Олександр Волинська обл. 11 III
89 Присяжнюк Роман Чернівецька обл. 11 У
90 Приходько Кирило Запорізька обл. 11 У
91 Провашинський Мар'ян Івано-Франківська обл. 9 У
92 Проказа Олег УФМЛ 10 У
93 Пшеничний Олександр Донецька обл. 11 III
94 Ріман Олександр Запорізька обл. 11 У
95 Руденко Роман Харківська обл. 9 У
96 Руських Віталій Дніпропетровська обл. 11 I
97 Сазонов Олексій Херсонська обл. 11 У
98 Салов Олексій Дніпропетровська обл. 11 I
99 Самойлік Віталій Одеська обл. 10 III
100 Семчишин Юрій Івано-Франківська обл. 10 III
101 Середа Андрій Донецька обл. 10 III
102 Сидорович Віталій Львівська обл. 11 III
103 Скіндер Олександр АР Крим 11 У
104 Слаква Євген Донецька обл. 11 У
105 Собакарьов Євгеній Херсонська обл. 9 I
106 Солощук Василь Харківська обл. 11 III
107 Сурогін Віктор УФМЛ 10 I
108 Федоров Олег Запорізька обл. 11 У
109 Федорченко Віталій Кіровоградська обл. 11 III
110 Філімоненко Сергій Дніпропетровська обл. 11 III
111 Хіміч Олександр Кіровоградська обл. 9 У
112 Чередниченко Сергій Дніпропетровська обл. 11 У
113 Чернишов Євгеній Дніпропетровська обл. 10 III
114 Чугай Олександр Київська обл. 11 У
115 Шаповал Андрій м. Київ 11 II
116 Шевцов Роман Вінницька обл. 11 У
117 Шеліпов Михайло м. Київ 10 III
118 Шеляженко Павло м. Київ 11 III
119 Шестов Сергій Донецька обл. 11 У
120 Шишкін Дмитро Дніпропетровська обл. 11 III
121 Шульц Володимир Дніпропетровська обл. 11 III
122 Щедролосєв Станіслав Херсонська обл. 11 II
123 Яворський Юрій Хмельницька обл. 11 II
124 Яговкін Олександр Полтавська обл. 11 У
125 Ярич Іван Івано-Франківська обл. 11 У
126 Яценко Євген Дніпропетровська обл. 11 I
127 Яцута Олег Рівненська обл. 11 III