Учасники Всеукраїнської олімпіади з математики
2021

# Ім'я Команда Клас 2021 2020 2019 2018 2017
1 Альбінін Євгеній УФМЛ 10 III
2 Андрієць Семен м. Київ 11 (10) II II
3 Андрійчук Максим УФМЛ 11 III
4 Андруховський Денис Андрійович Хмельницька обл. 9 III У
5 Антипенко Ілля Запорізька обл. 9 I III
6 Арський Нікіта УФМЛ 9 III III
7 Балашов Іван Дніпропетровська обл. 8 III
8 Бельмас Тарас Полтавська обл. 9 У У
9 Бєлєнко Катерина Київська обл. 8 У
10 Бібер Мілєна Олександрівна Дніпропетровська обл. 9 У У
11 Бойко Андрій Ігорович Тернопільська обл. 10 У
12 Бондар Анна Григорівна Івано-Франківська обл. 11 У
13 Бондар Ігор Запорізька обл. 8 III
14 Борис Юліана Івано-Франківська обл. 8 У
15 Бородін Олександр Харківська обл. 8 I
16 Бортновський Іван Сергійович Харківська обл. 9 I II
17 Величко Андрій Івано-Франківська обл. 8 У
18 Виборнов Арсеній Ігорович Луганська обл. 9 У У
19 Власенко Андрій Андрійович Одеська обл. 11 III III III
20 Водяник Максим Луганська обл. 8 У
21 Возняк Мирослав Івано-Франківська обл. 10 У
22 Войцеховський Олександр Вінницька обл. 9 III
23 Волотко Олександр Запорізька обл. 11 У У
24 Вуйда Микола Вікторович Тернопільська обл. 9 У
25 Гаврилюк Антон УФМЛ 8 У
26 Гаврилюк Антон Вадимович м. Київ 11 (10) II III III
27 Гассєєв Вадим Семенович Харківська обл. 10 II III II
28 Гафич Денис Харківська обл. 8 II
29 Геник Поліна м. Київ 9 II I
30 Гечу Іван Васильович Дніпропетровська обл. 11 III III III
31 Глинський Марк Черкаська обл. 8 III
32 Голіков Борис Олександрович Дніпропетровська обл. 10 III
33 Головін Максим Владиславович Луганська обл. 10 У У
34 Гольмов Іван Одеська обл. 8 III
35 Горох Єлизавета Євгеніївна м. Київ 10 I
36 Гоцківський Данило Миколайович Львівська обл. 11 III II III
37 Гриневич Павло Ярославович УФМЛ 8 III
38 Гуденко Єгор Володимирович Миколаївська обл. 11 У У
39 Давидчук Роман Олександрович Рівненська обл. 10 У
40 ДангМінь Конг Харківська обл. 9 III
41 Денисков Святослав Ігорович Харківська обл. 11 (10) III I II III
42 Денисюк Василь Львівська обл. 8 У
43 Дідур Володимир Сергійович м. Київ 11 II II II III
44 Дмитренко Анастасія Київська обл. 8 У
45 Добровольський Антон Волинська обл. 8 III
46 Домашенко Ніколай Чернігівська обл. 8 У
47 Дроздова Ксенія Олексіївна Харківська обл. 9 II II
48 Дяченко Леонід м. Київ 8 II
49 Єгоров Максим Антонович Дніпропетровська обл. 10 III III
50 Желізна Дар'я Максимівна Чернігівська обл. 11 У У
51 Жила Святослав Олегович Донецька обл. 10 У
52 Журавльов Андрій Валерійович Житомирська обл. 11 III У
53 Забільський Даніїл Вікторович Донецька обл. 11 У III
54 Завальська Анастасія Житомирська обл. 9 У
55 Задорожна Катерина Олегівна Вінницька обл. 10 II III III
56 Золотарьов Климентій Дмитрович Харківська обл. 11 II III II I II
57 Іванів Єлизавета Олексіївна Львівська обл. 10 III III
58 Камінський Антон Сергійович м. Київ 11 (10) III I
59 Капітанюк Максим Андрійович Рівненська обл. 9 У У
60 Каплунова Вероніка Херсонська обл. 9 У III
61 Карпенко Дарина Олександрівна Хмельницька обл. 9 III III
62 Квіт Данило Романович Львівська обл. 9 II III
63 Коваль Георгій Андрійович Харківська обл. 10 II II II
64 Ковальов Володимир Анатолійович Миколаївська обл. 11 У III У
65 Ковальчук Юрій Володимирович Житомирська обл. 10 У
66 Ковбасюк Євгеній Чернівецька обл. 8 III
67 Ковригін Андрій Ігорович м. Київ 11 II I I II
68 Колесниченко Денис Євгенович Донецька обл. 10 У
69 Колодач Яна Григорівна м. Київ 11 II II
70 Король Андрій Закарпатська обл. 10 У У
71 Король Сергій Закарпатська обл. 8 У
72 Костіна Вікторія Житомирська обл. 8 У
73 Кравченко Артем Полтавська обл. 8 III
74 Кравчук Олександр Чернігівська обл. 10 У
75 Кривень Павло Львівська обл. 11 У III
76 Кривов'яз Ілля Андрійович Закарпатська обл. 10 III
77 Кривошея Роман Миколаївська обл. 8 У
78 Лавренюк Арсен Вінницька обл. 10 У
79 Лахтін Володимир Владиславович Донецька обл. 9 У
80 Леонтюк Валентина Валеріївна Одеська обл. 10 У
81 Лешко Мартін Володимирович Закарпатська обл. 9 III У
82 Лещук Роман Тернопільська обл. 8 У
83 Лисаков Михайло Євгенович УФМЛ 9 II I
84 Лівандовський Владислав Херсонська обл. 10 У
85 Літот Вячеслав Волинська обл. 8 У
86 Лозовий Владислав Валерійович Житомирська обл. 9 III III
87 Люлька Арсеній Юрійович Донецька обл. 11 У III
88 Майко Денис Волинська обл. 9 III III
89 Макозюк Віктор Вікторович Чернівецька обл. 10 II III
90 Максименко Микола Сергійович Одеська обл. 10 II II III
91 Малявіна Кіра Дмитрівна Донецька обл. 9 У
92 Мартищук Микола Івано-Франківська обл. 9 У
93 Медзата Уляна Хмельницька обл. 8 У
94 Мелешко Євгеній Херсонська обл. 8 У
95 Мельник Михайло Київська обл. 11 У У
96 Мироник Тарас Чернівецька обл. 8 У
97 Миськів Владислав Валентинович Хмельницька обл. 10 У
98 Михайлов Валерій Валерійович Луганська обл. 11 У У У У
99 Михальова Марія Володимирівна УФМЛ 10 У III У
100 Міняйлик Юрій Сергійович Одеська обл. 9 III
101 Молчанов Станіслав Миколаївська обл. 10 III
102 Моргай Ангеліна Донецька обл. 11 У
103 Навер Олег Миколайович Полтавська обл. 10 III II II
104 Наумець Захар Ігорович м. Київ 11 I II III I
105 Никифорчин Андрій Івано-Франківська обл. 10 III III
106 Панасюк Михайло УФМЛ 9 У
107 Пашковський Вадим Олександрович Харківська обл. 10 III II II
108 Петін Михайло Олександрович Одеська обл. 10 У
109 Пилаєв Ігор Ігорович Харківська обл. 11 (10) II I I II
110 Писаревський Захар Михайлович Дніпропетровська обл. 10 II У III
111 Піковець Артем Володимирович Харківська обл. 10 I III III
112 Піллей Андрій Вінницька обл. 11 У У
113 Попльонкин Давид Запорізька обл. 8 III
114 Потьомкіна Аліса Костянтинівна м. Київ 8 II
115 Похваленко Велимир Херсонська обл. 8 У
116 Проценко Павло Миколаївська обл. 8 III У
117 Прядко Дементій Київська обл. 10 У
118 Романюк Ірина м. Київ 9 I II
119 Рябчун Софія Леонідівна м. Київ 11 III
120 Савчина Інна Закарпатська обл. 8 У
121 Салов Антон Харківська обл. 8 II
122 Сдобнов Артем Дмитрович Харківська обл. 11 III I II II
123 Скутар Наталія Ігорівна Чернівецька обл. 10 III У У
124 Соколов Олександр Полтавська обл. 9 У У
125 Спектрова Марина Харківська обл. 8 II III
126 Спиридонов Іван Андрійович Дніпропетровська обл. 11 I II II III
127 Сурмило Станіслав Сергiйович Харківська обл. 9 II I
128 Сусол Кароліна Андріївна Закарпатська обл. 11 III III III
129 Таксер Павло Вінницька обл. 8 У
130 Тарасенко Гліб Київська обл. 9 У У
131 Татарінова Юлія Максимівна Полтавська обл. 10 I II II
132 Толочанов Максим Львівська обл. 8 III
133 Трофименко Юлія Закарпатська обл. 9 У
134 Тур Максим Віталійович Полтавська обл. 11 У III
135 Уваренко Антон Донецька обл. 11 У
136 Усеінов Есфер Херсонська обл. 9 У У
137 Федуняк Степан Львівська обл. 8 II
138 Фінк Ілля Дніпропетровська обл. 8 У
139 Фостій Олексій Олександрович Рівненська обл. 10 У У
140 Франкевич Євгенія Олександрівна Львівська обл. 9 III III
141 Харін Микита Сергійович Донецька обл. 11 II I II III
142 Харченко Вадим Миколаївська обл. 8 У
143 Хоменко Катерина Юріївна Херсонська обл. 11 У III III III
144 Хоменко Тетяна Андріївна Полтавська обл. 11 У III III
145 Чиркінян Артур Юрійович Одеська обл. 10 У
146 Човник Максим Васильович Черкаська обл. 10 У
147 Чуб Володимир Ігорович Харківська обл. 9 II III
148 Шаніна Анастасія Миколаївська обл. 8 У
149 Швайко Даніїл Вінницька обл. 8 I
150 Шевчук Сергій Рівненська обл. 11 У
151 Шикула Северин Ігорович Львівська обл. 10 У
152 Школа Денис Чернігівська обл. 9 У
153 Шулепа Іван УФМЛ 9 У
154 Шульга Олена Черкаська обл. 11 У У
155 Яницький Денис Тернопільська обл. 11 У