Результати Всеукраїнської олімпіади з математики
2019 по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 1E 2A 2B 2C 2D 2E Сума Дип.
1 Романус Ярослав Ігорович Львівська обл. 10 7 7 7 7 4 7 7 6 7 7 66 I
2 Руденко Дмитро Вадимович м. Київ 10 7 6 7 6 5 7 7 6 7 7 65 I
3 Гладков Юрій В'ячеславович Харківська обл. 10 7 7 7 0 4 7 7 7 7 7 60 I
4 Заєць Микола Миколайович Дніпропетровська обл. 10 7 7 7 7 1 7 7 7 6 0 56 II
4 Мицик Сергій Вадимович УФМЛ 10 7 7 7 0 2 7 7 6 6 7 56 II
6 Лазуренко Ілля Олександрович Харківська обл. 10 7 7 7 0 2 7 7 7 7 0 51 II
7 Солоджук Гліб Ігорович Львівська обл. 10 7 7 7 0 0 7 6 6 3 7 50 II
8 Сахнюк Устин Андрійович Харківська обл. 10 7 7 7 1 0 7 7 6 0 7 49 II
9 Костенко Роман Тарасович Дніпропетровська обл. 10 7 7 7 0 2 7 7 6 2 0 45 II
10 Попов Олександр Вікторович Сумська обл. 10 7 7 7 2 0 7 6 6 2 0 44 II
11 Дзюняк Олександр Олексійович Вінницька обл. 10 7 6 7 2 0 7 7 7 0 0 43 III
12 Васін Богдан Сергійович УФМЛ 10 7 7 7 0 0 7 6 0 6 0 40 III
13 Перекопський Михайло Андрійович Дніпропетровська обл. 10 7 7 7 0 2 7 7 2 0 0 39 III
13 Загородній Андрій Юрійович УФМЛ 10 7 7 7 0 0 7 5 6 0 0 39 III
13 Коваль Назарій Ігорович Черкаська обл. 10 7 0 7 2 0 7 6 7 3 0 39 III
16 Саган Володимир Володимирович Донецька обл. 10 7 7 0 0 2 7 7 6 2 0 38 III
17 Цепілова Олександра Дмитрівна Чернівецька обл. 10 7 6 0 1 0 7 7 6 1 0 35 III
17 Юрійчук Ярослав Іванович Чернівецька обл. 10 7 6 7 1 0 7 7 0 0 0 35 III
19 Йовбак Василь Васильович Закарпатська обл. 10 7 6 7 0 0 7 7 0 0 0 34 III
20 Фірман Дмитро Богданович Тернопільська обл. 10 7 6 7 0 0 7 6 0 0 0 33 III
21 Царук Павло Володимирович Чернігівська обл. 10 7 4 7 0 0 7 7 0 0 0 32 У
21 Зионг Мінь Хуен Одеська обл. 10 7 2 7 0 0 7 6 3 0 0 32 У
23 Скорик Данило Едуардович Херсонська обл. 10 7 0 7 1 0 7 7 0 2 0 31 У
24 Чарнюк Максим Валерійович Київська обл. 10 7 0 0 0 0 7 7 6 2 0 29 У
24 Заводник Владислав Олександрович УФМЛ 10 7 7 0 0 2 7 6 0 0 0 29 У
24 Зайченко Михайло Олександрович Запорізька обл. 10 7 6 0 0 0 7 7 0 2 0 29 У
27 Кочубей Костянтин Максимович Житомирська обл. 10 7 6 0 0 0 7 6 0 2 0 28 У
27 Тодоришин Данііл Павлович Запорізька обл. 10 7 3 0 0 0 7 3 6 2 0 28 У
29 Онацький Микита Віталійович Миколаївська обл. 10 7 6 0 0 0 7 7 0 0 0 27 У
29 Нестерук Назар Ігорович Вінницька обл. 10 7 6 0 0 0 7 7 0 0 0 27 У
29 Михайлюк Орест Іванович Закарпатська обл. 10 7 6 0 0 0 7 7 0 0 0 27 У
29 Дем'яник Дмитро Миколайович Волинська обл. 10 7 1 7 0 0 7 5 0 0 0 27 У
33 Меренич Василь Васильович Закарпатська обл. 10 7 5 0 0 0 7 7 0 0 0 26 У
34 Ярош Юрій Васильович Хмельницька обл. 10 7 0 0 2 0 7 7 0 1 0 24 У
34 Іваник Юрій Петрович Івано-Франківська обл. 10 7 3 0 0 0 7 7 0 0 0 24 У
36 Бараннік Ольга Русланівна Черкаська обл. 10 7 0 0 1 0 7 7 0 0 0 22 У
36 Яровий Денис Олексійович Полтавська обл. 10 7 0 0 0 1 7 7 0 0 0 22 У
38 Редченко Андрій Юрійович Донецька обл. 10 7 0 0 0 0 7 6 0 0 0 20 У
39 Свистунов Костянтин Володимирович Кіровоградська обл. 10 7 1 0 0 0 7 2 0 0 0 17 У
39 Музика Віктор Володимирович Рівненська обл. 10 7 1 0 0 0 7 2 0 0 0 17 У
39 Ареф'єва Єлизавета Ярославівна Луганська обл. 10 7 0 0 1 0 7 0 0 2 0 17 У
42 Галинський Артур Дмитрович Сумська обл. 10 7 0 0 0 0 7 0 0 0 0 14 У