Результати Всеукраїнської олімпіади з математики
2015 по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 2A 2B 2C 2D Сума Дип.
1 Пономарьов Ростислав Володимирович Харківська обл. 10 7 7 7 0 7 7 7 1 43 I
2 Ульяніч Михайло Геннадійович Харківська обл. 10 7 5 7 7 0 7 7 1 41 I
3 Різник Валерій Олександрович Харківська обл. 10 7 7 2 1 7 7 7 0 38 I
4 Скуріхін Роман Володимирович Харківська обл. 10 7 7 6 1 1 7 7 0 36 II
5 Пушкін Денис Євгенович м. Київ 10 0 0 7 0 7 7 7 7 35 II
5 Тумак Олександра Ігорівна Львівська обл. 10 7 7 7 0 7 7 0 0 35 II
7 Уразовський Андрій Владиславович Івано-Франківська обл. 10 7 0 7 1 7 7 1 2 32 II
7 Лабенський Данило Володимирович УФМЛ 10 6 0 4 0 7 7 7 1 32 II
7 Нарцев Денис Юрійович Харківська обл. 10 7 0 7 3 7 7 0 1 32 II
10 Веремчук Максим Романович Рівненська обл. 10 7 0 7 0 1 4 7 1 27 III
11 Миронюк Антон Іванович Волинська обл. 10 6 0 4 0 7 7 0 1 25 III
11 Мудрієвський Петро Олегович Миколаївська обл. 10 7 0 2 1 7 2 6 0 25 III
13 Кожевников Роман Ігорович УФМЛ 10 7 0 2 0 7 7 0 1 24 III
14 Широян Давид Арменович Дніпропетровська обл. 10 3 2 2 0 7 7 1 1 23 III
15 Стратой Денис Вікторович Чернівецька обл. 10 4 1 1 0 7 7 0 1 21 III
16 Єрмілов Олександр Михайлович Вінницька обл. 10 5 0 4 0 7 4 0 0 20 III
17 Трактинський Віталій Олегович Дніпропетровська обл. 10 5 0 2 1 7 3 0 1 19 III
18 Вілігурський Артур Олегович Волинська обл. 10 0 7 7 0 1 2 1 0 18 III
19 Сухобрус Олександр Ігорович Черкаська обл. 10 4 0 2 1 2 4 4 0 17 III
20 Кролевецький Денис Юрійович Сумська обл. 10 7 0 2 1 3 0 0 2 15 У
21 Федина Аліна Віталіївна Дніпропетровська обл. 10 0 0 2 0 7 4 0 1 14 У
21 Тищенко Даніїл Володимирович Закарпатська обл. 10 1 0 2 0 7 3 0 1 14 У
23 Логвіна Ангеліна Вікторівна Чернігівська обл. 10 7 0 2 0 1 3 0 0 13 У
23 Пожидаєв Олександр Володимирович Сумська обл. 10 4 0 1 0 1 7 0 0 13 У
23 Заровська Анна Валеріївна Одеська обл. 10 5 0 4 0 0 3 0 1 13 У
26 Вайвала Єлизавета Юріївна Хмельницька обл. 10 0 1 2 0 2 7 0 0 12 У
26 Данилюк Микола Іванович Івано-Франківська обл. 10 0 0 2 0 5 0 3 2 12 У
26 Ярмола Єгор Геннадійович Вінницька обл. 10 5 0 4 0 2 0 1 0 12 У
29 Івлічєв Володимир Владиславович УФМЛ 10 0 0 4 1 1 4 1 0 11 У
29 Щудло Анна Олексіївна Львівська обл. 10 4 0 3 0 0 4 0 0 11 У
31 Гасс Леонід Едуардович Сумська обл. 10 5 0 2 1 0 2 0 0 10 У
31 Чан Фионг Ань Черкаська обл. 10 0 0 4 1 1 3 1 0 10 У
33 Бельо Андрій Олегович Закарпатська обл. 10 0 0 5 0 3 0 1 0 9 У
33 Марченко Катерина Олександрівна Запорізька обл. 10 6 0 2 0 0 0 0 1 9 У
33 Король Марія Аркадіївна Запорізька обл. 10 1 0 2 1 1 3 1 0 9 У
36 Лещук Олександр Сергійович Волинська обл. 10 4 0 2 0 0 0 0 2 8 У
37 Жук Тетяна Юріївна Чернівецька обл. 10 0 0 1 0 1 5 0 0 7 У
37 Зубрійчук Євгеній Олексійович Житомирська обл. 10 0 0 2 1 1 2 0 1 7 У
39 Валуйський Владислав Євгенович Луганська обл. 10 4 0 2 0 0 0 0 0 6 У
40 Луник Тетяна Валентинівна Тернопільська обл. 10 0 0 2 0 3 0 0 0 5 У
41 Гришко Надія Вадимівна Донецька обл. 10 0 0 2 1 0 0 0 0 3 У
42 Залужний Денис Віталійович Полтавська обл. 10 0 0 2 0 0 0 0 0 2 У
42 Малюков Михайло Костянтинович Запорізька обл. 10 0 0 1 0 1 0 0 0 2 У
44 Пуляєва Анна Павлівна Кіровоградська обл. 10 0 0 1 0 0 0 0 0 1 У