Учасники Всеукраїнської олімпіади з математики
2012

# Ім'я Команда Клас 2012 2011 2010 2009 2008
1 Агапов Костянтин Сергійович Харківська обл. 10 III III II
2 Агєєва Ангеліна Олегівна АР Крим 8 У
3 Альохіна Анастасія Олексіївна м. Київ 8 I III
4 Андросян Артем Артурович Донецька обл. 9 III У
5 Антощук Тарас Сергійович Львівська обл. 10 У III
6 Багно Богдан Володимирович Запорізька обл. 11 У У
7 Бартіш Михайло Ярославович Львівська обл. 9 У
8 Башинський Влас Андрійович Миколаївська обл. 8 У
9 Бондар Євген Вікторович Донецька обл. 11 III III II II
10 Бондаренко Владислав Олександрович Вінницька обл. 9 III III
11 Бондаренко Дар'я Дмитрівна Одеська обл. 10 У У
12 Буряк Кірілл Андрійович Одеська обл. 11 У
13 Валюков Микола Дмитрович м. Севастополь 8 III
14 Василишина Наталія Володимирівна Тернопільська обл. 9 У
15 Васюта Максим Сергійович Запорізька обл. 9 У
16 Вілігурський Артур Олегович Волинська обл. 8 (7) У
17 Во Дінь Тхань Фонг Харківська обл. 8 II
18 Воврин Катерина Ярославівна Чернівецька обл. 9 У III
19 Вовченко Владислав Олегович м. Київ 11 (10) У III
20 Водотієць Денис Ігорович Житомирська обл. 9 У
21 Волосковець Андрій В'ячеславович Херсонська обл. 8 III
22 Галайда Аріна Сергіївна Харківська обл. 8 III
23 Галик Андрій Олександрович Рівненська обл. 11 У У
24 Галкіна Уляна Геннадіївна Житомирська обл. 8 У
25 Гетало Станіслав Валерійович Сумська обл. 11 У У У
26 Гетун Назар Юрійович Рівненська обл. 8 У
27 Глєбов Андрій Ігорович м. Севастополь 9 III
28 Гнатюк Ольга Богданівна Тернопільська обл. 8 У
29 Головко Максим Геннадійович Дніпропетровська обл. 10 У
30 Гонтова Анастасія Олександрівна Кіровоградська обл. 9 У
31 Грибок Андрій Вікторович Рівненська обл. 10 У
32 Грідасов Михайло Вадимович Донецька обл. 10 III II
33 Гулін Всеволод Романович Харківська обл. 11 III I I I
34 Давимука Олег Ігорович Закарпатська обл. 8 У
35 Дашков Олександр Олександрович м. Київ 10 II II
36 Дем'янчук Іван Михайлович Івано-Франківська обл. 11 У У
37 Денькін Денис Геннадійович Чернігівська обл. 11 У У
38 Дерябін Олексій Микитович АР Крим 8 У
39 Димов Костянтин Володимирович Херсонська обл. 10 У
40 Диндин Роман Ігорович Івано-Франківська обл. 8 III
41 Дімітращук Богдан Дмитрович Чернівецька обл. 8 У
42 Діомідов Євгеній Олексійович м. Київ 9 II II
43 Дмитрієв Максим Леонідович Миколаївська обл. 11 У III У
44 Долинний Олександр Валерійович Запорізька обл. 10 У III У
45 Дубова Софія Андріївна Харківська обл. 8 I I
46 Дудоладов Олександр Олександрович АР Крим 11 III III I II
47 Жигалло Микола Костянтинович Волинська обл. 8 (7) У
48 Жиленко Тарас Максимович Харківська обл. 8 III
49 Заболотній Дмитро Сергійович Черкаська обл. 10 III III III
50 Захарук Лідія Ярославівна Чернівецька обл. 9 У У
51 Захарян Юрій Норикович АР Крим 11 III У
52 Зуєв Антон Миколайович Вінницька обл. 8 III
53 Іванова Кіра Ігорівна Дніпропетровська обл. 9 III
54 Івашко Богдан Степанович Волинська обл. 8 У
55 Ільяшенко Антон Максимович м. Київ 9 III
56 Казьмін Євген Валерійович Луганська обл. 8 У
57 Калашников Вадим Юрійович Харківська обл. 9 I I
58 Калиняк Володимир Богданович Львівська обл. 11 III II III
59 Кедровський Сергій Сергійович Херсонська обл. 8 У
60 Кисіль Володимир Володимирович Хмельницька обл. 9 У
61 Ківва Богдан Сергійович м. Київ 11 I I I I
62 Кіріченко Олександр Сергійович Луганська обл. 11 У У У
63 Кобзєв Іван Сергійович Харківська обл. 10 II II III
64 Коваль Оксана Сергіївна Хмельницька обл. 11 У
65 Койда Василь Іванович Кіровоградська обл. 11 У У У У
66 Колесніков Валерій Андрійович Луганська обл. 9 У
67 Колінько Микола Миколайович Львівська обл. 10 III У III
68 Колянко Михайло Іванович УФМЛ 11 III II III
69 Кононенко Віталій Олександрович Київська обл. 8 У
70 Корнієнко Ірина Павлівна Житомирська обл. 11 У
71 Коцемір Назарій Вікторович Хмельницька обл. 10 У
72 Крисинський Олександр Євгенович Миколаївська обл. 10 У III У У
73 Кузан Олександр Олегович Львівська обл. 8 У
74 Кузьменко Андрій Олегович Вінницька обл. 11 У
75 Куст Сергій Юрійович АР Крим 8 У
76 Ламзін Олег Олександрович Вінницька обл. 9 III У
77 Лещенко Владислав Вадимович Чернігівська обл. 9 У
78 Ліпартія Ніно Джамбулівна Харківська обл. 8 II
79 Лук'янихін Олег Вадимович Сумська обл. 9 III III
80 Луньов Антон Валерійович Черкаська обл. 8 III
81 Луцюк Ігор Ігорович Івано-Франківська обл. 10 (9) У
82 Любчик Євгеній Леонідович Харківська обл. 10 III У II
83 Мальцев Андрій Ігорович Запорізька обл. 10 III III III
84 Марковіченко Олександр Олексійович Херсонська обл. 11 III II III III
85 Мартинюк Тетяна Сергіївна Львівська обл. 10 III III III
86 Матвєєвський Дмитро Олександрович Харківська обл. 11 II I II I
87 Матвіїв Катерина Юріївна Волинська обл. 10 У I III
88 Мелентьєва Ада Денисівна м. Київ 8 II
89 Мельник Марат Костянтинович Черкаська обл. 9 У
90 Мельничук Деонісій Віталійович Чернівецька обл. 10 У У
91 Мельніков Віктор Олексійович Миколаївська обл. 9 У У
92 Меметов Едем Емірович АР Крим 9 У
93 Мисковець Ольга Сергіївна Волинська обл. 8 У
94 Михайлюк Владислав Юрійович Дніпропетровська обл. 9 III I
95 Мірінец Роман Олександрович УФМЛ 11 III III У III
96 Мірошниченко Віктор Вікторович Одеська обл. 8 III
97 Мітрущєнкова Анна Олексіївна Донецька обл. 11 II II II II
98 Мішугіна Тетяна Олексіївна м. Севастополь 11 У
99 Молнар Ервін Ервінович Закарпатська обл. 8 У
100 Мороз Микола Петрович Київська обл. 9 У У
101 Москаленко Олександр Юрійович Полтавська обл. 9 У У
102 Мояк Михайло Юрійович УФМЛ 10 III
103 Начеса Іван Сергійович УФМЛ 10 II У У
104 Несіймука Олександра Сергіївна Хмельницька обл. 8 У
105 Нестеренко Максим Дмитрович Полтавська обл. 11 У У III
106 Ніколаєв Олег Романович Харківська обл. 8 III
107 Олашин Олександр Олександрович Закарпатська обл. 11 У
108 Опришко Євген Віталійович АР Крим 8 III
109 Орел Дар'я Сергіївна Дніпропетровська обл. 8 III
110 Остапюк Наталія Вікторівна Рівненська обл. 9 У
111 Ошлянський Андрій Олегович м. Київ 8 II
112 П'янков Антон Олексійович м. Київ 8 III
113 Павленко Роман Олександрович Кіровоградська обл. 8 У
114 Павлюк Марія Вадимівна м. Київ 11 III I III III
115 Падалко Вадим Геннадійович Дніпропетровська обл. 11 У
116 Пакулець Андрій Ігорович Львівська обл. 8 У
117 Палько Назарій Зіновійович Львівська обл. 9 II II
118 Пасєв'єва Альона Ігорівна Донецька обл. 9 У
119 Петтік Микита Юрійович Донецька обл. 10 У
120 Пиж Богдан Андрійович Чернігівська обл. 10 У
121 Пластовець Наталія Сергіївна Сумська обл. 10 II У
122 Пустовіт Дмитро Тарасович Полтавська обл. 10 У У
123 Радченко Олег Олегович Чернігівська обл. 8 У
124 Райзберг Дмитро В'ячеславович Житомирська обл. 10 У
125 Растворова Ксенія Ігоревна Запорізька обл. 8 III
126 Расторгуєв Денис Анатолійович Херсонська обл. 9 III У
127 Рашитов Богдан Сергійович Дніпропетровська обл. 11 У III
128 Репета Ярослав Григорович Тернопільська обл. 11 У III
129 Руденко Олександр В'ячеславович м. Київ 11 II II I II
130 Рязанов Андрій Володимирович м. Київ 11 (10) III I
131 Савич Андрій Олександрович Волинська обл. 11 У III
132 Самченко Дмитро Андрійович Запорізька обл. 9 III
133 Святокум Поліна Олегівна Харківська обл. 9 II II
134 Селянчин Олександр Миколайович Закарпатська обл. 9 У
135 Сердюк Ярослава Павлівна м. Київ 11 III II
136 Середа Олександр Олександрович Херсонська обл. 9 III II
137 Сігетій Ярослав Ігорович Закарпатська обл. 8 III II
138 Сідорук Олександр Вікторович Кіровоградська обл. 10 У
139 Сіліна Ольга Ігорівна Харківська обл. 8 (7) III
140 Славута Богдан Ігорович Чернівецька обл. 8 У
141 Смірнов Денис Олегович Харківська обл. 8 II I
142 Соловей Максим Миколайович Київська обл. 10 У
143 Сподар Ірина Володимирівна Івано-Франківська обл. 9 III III
144 Стецик Олексій Андрійович Тернопільська обл. 10 У У II
145 Суріков Євгеній Володимирович Дніпропетровська обл. 11 У
146 Тамбовцев Олексій Сергійович Донецька обл. 11 III III
147 Тарасенко Владислав Вадимович Дніпропетровська обл. 9 III II
148 Ткаченко Ольга Вячеславівна УФМЛ 10 У
149 Токарєв Микита Сергійович Київська обл. 11 У У У У
150 Тріщ Владислав Сергійович Полтавська обл. 8 У
151 Ульяніч Михайло Геннадійович Харківська обл. 8 (7) I
152 Уразовський Андрій Владиславович Харківська обл. 8 (7) III
153 Усик Максим Михайлович Черкаська обл. 11 У
154 Фатенко Владислав Васильович УФМЛ 11 III III I III
155 Фірстенко Валерій Миколайович Сумська обл. 8 III
156 Фісун Єгор Владиславович Дніпропетровська обл. 9 III
157 Ханенко Павло Олегович Вінницька обл. 10 У
158 Хілько Данило Ігорович м. Київ 11 (10) III I I
159 Хопта Олександра Андріївна Вінницька обл. 11 У III II III
160 Чабан Дар'я Вадимівна Херсонська обл. 10 У У
161 Чайковський Максим Андрійович Одеська обл. 9 У III
162 Частоколенко Дар'я Ігорівна Черкаська обл. 8 III
163 Чаудхарі Максим Субхашович м. Київ 11 II III II II
164 Черніцька Тетяна Євгенівна м. Севастополь 8 У У
165 Черновол Дмитро Андрійович Донецька обл. 11 III II II II
166 Чорний Михайло Григорович УФМЛ 9 III У
167 Чучук Ольга Сергіївна Луганська обл. 10 У
168 Шатохін Михайло Вікторович м. Київ 10 I III
169 Шибанов Олексій Євгенович м. Севастополь 10 У У
170 Шинкарьов Андрій Олексійович Донецька обл. 8 У
171 Щеглов Микита Владиславович м. Київ 11 (10) III III I II
172 Яковенко Єлизавета Олександрівна Закарпатська обл. 10 У У