Результати Всеукраїнської олімпіади з математики
2011 по 10-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 2A 2B 2C 2D Сума Дип.
1 Гулін Всеволод Романович Харківська обл. 10 7 7 7 7 7 7 7 7 56 I
2 Павлюк Марія Вадимівна м. Київ 10 7 7 6 7 7 5 0 7 46 I
2 Матвєєвський Дмитро Олександрович Харківська обл. 10 7 7 7 3 7 7 7 1 46 I
4 Колянко Михайло Іванович УФМЛ 10 7 7 2 2 7 7 7 4 43 II
5 Марковіченко Олександр Олексійович Херсонська обл. 10 2 7 7 3 7 7 7 0 40 II
5 Соскін Даніел Станіславович м. Київ 10 1 7 7 7 6 5 7 0 40 II
7 Черновол Дмитро Андрійович Донецька обл. 10 7 7 7 1 5 7 0 1 35 II
7 Будіченко Владислав Олегович Дніпропетровська обл. 10 6 7 6 1 7 7 1 0 35 II
9 Липовецький Ян Леонідович Харківська обл. 10 2 7 3 0 7 7 7 0 33 II
9 Калиняк Володимир Богданович Львівська обл. 10 7 2 7 0 4 7 0 6 33 II
11 Хопта Олександра Андріївна Вінницька обл. 10 2 7 6 2 7 7 0 0 31 III
11 Тамбовцев Олексій Сергійович Донецька обл. 10 7 7 1 1 1 7 7 0 31 III
11 Палій Олена Андріївна Чернігівська обл. 10 2 7 7 3 5 7 0 0 31 III
14 Савич Андрій Олександрович Волинська обл. 10 7 7 2 0 7 7 0 0 30 III
15 Снозик Владислав Олександрович УФМЛ 10 2 7 5 2 6 7 0 0 29 III
16 Мірінец Роман Олександрович УФМЛ 10 3 7 3 2 6 7 0 0 28 III
17 Шуплєцов Дмитро Олександрович УФМЛ 10 0 7 3 2 7 7 0 0 26 III
18 Молдован Костянтин Ігорович УФМЛ 10 2 7 3 2 7 3 0 0 24 III
19 Дмитрієв Максим Леонідович Миколаївська обл. 10 2 7 0 0 7 5 0 0 21 III
19 Стриженко Сергій Сергійович Житомирська обл. 10 2 7 0 0 7 5 0 0 21 III
21 Репета Ярослав Григорович Тернопільська обл. 10 1 7 2 0 3 7 0 0 20 III
22 Кузь Ірина Ігорівна Львівська обл. 10 7 7 2 2 1 0 0 0 19 У
23 Чернецький Богдан Степанович Волинська обл. 10 0 2 0 2 7 7 0 0 18 У
23 Ткачук Андрій Ігорович Полтавська обл. 10 2 0 3 3 6 3 1 0 18 У
25 Токарєв Микита Сергійович Київська обл. 10 2 2 3 1 7 0 2 0 17 У
25 Руденко Сергій Дмитрович Дніпропетровська обл. 10 2 7 0 2 1 5 0 0 17 У
27 Кіріченко Олександр Сергійович Луганська обл. 10 0 2 2 0 3 7 0 0 14 У
28 Столяр Олег Степанович Львівська обл. 10 3 2 0 0 5 3 0 0 13 У
28 Косенков Артем Олександрович Черкаська обл. 10 2 7 0 1 3 0 0 0 13 У
30 Дем'янчук Іван Михайлович Івано-Франківська обл. 10 2 2 2 1 3 2 0 0 12 У
30 Семчук Вікторія Олександрівна Івано-Франківська обл. 10 1 7 0 1 3 0 0 0 12 У
30 Цушко Руслан Геннадійович Сумська обл. 10 0 7 0 0 3 2 0 0 12 У
30 Кузьменко Андрій Ігорович Вінницька обл. 10 3 7 0 2 0 0 0 0 12 У
34 Ремаренко Дмитро Олександрович Херсонська обл. 10 2 2 0 1 6 0 0 0 11 У
35 Гарапко Роберт Вікторович Закарпатська обл. 10 1 0 0 0 0 7 0 0 8 У
35 Левковський Борис Сергійович Рівненська обл. 10 0 0 2 0 6 0 0 0 8 У
37 Койда Василь Іванович Кіровоградська обл. 10 0 2 1 2 1 0 0 0 6 У
38 Калпакчі Дмитро Геннадійович Одеська обл. 10 2 0 0 1 1 0 0 0 4 У
39 Захарян Юрій Норикович А.Р. Крим 10 0 0 0 0 2 0 0 0 2 У
39 Старушик Артем Миколайович Хмельницька обл. 10 0 0 0 2 0 0 0 0 2 У
41 Хабаров Владислав Андрійович м. Севастополь 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 У