Результати Всеукраїнської олімпіади з математики
2010 по 9-им класах

# Ім'я Команда Клас 1A 1B 1C 1D 2A 2B 2C 2D AP Сума Дип.
1 Руденко Олександр В'ячеславович м. Київ 9 7 7 7 7 7 7 7 7 0 56 I
1 Ківва Богдан Сергійович м. Київ 9 7 7 7 4 7 7 7 7 3 56 I
3 Дудоладов Олександр Олександрович А.Р. Крим 9 6 7 7 7 7 7 7 7 0 55 I
4 Чаудхарі Максим Субхашович м. Київ 9 7 7 7 7 7 5 7 7 0 54 II
4 Матвєєвський Дмитро Олександрович Харківська обл. 9 6 7 7 7 7 6 7 7 0 54 II
6 Мітрущєнкова Анна Олексіївна Донецька обл. 9 7 7 7 7 7 7 2 7 0 51 II
7 Бондар Євген Вікторович Донецька обл. 9 7 7 1 7 7 7 7 7 0 50 II
8 Черновол Дмитро Андрійович Донецька обл. 9 6 0 7 7 7 7 7 7 0 48 II
9 Ткачук Богдан Ігорович м. Київ 9 7 0 7 3 7 7 7 7 0 45 II
9 Хопта Олександра Андріївна Вінницька обл. 9 7 0 7 3 7 7 7 7 0 45 II
11 Кульчицький Юрій Вікторович м. Київ 9 7 0 6 7 7 1 7 7 0 42 II
12 Сердюк Ярослава Павлівна м. Київ 9 4 0 1 7 7 7 6 7 2 41 II
13 Піпко Анна Сергіївна м. Київ 9 6 0 7 3 7 7 3 7 0 40 III
14 Фатенко Владислав Васильович м. Київ 9 7 7 0 4 7 1 4 7 0 37 III
15 Сівак Володимир Володимирович УФМЛ 9 5 0 7 5 7 1 4 7 0 36 III
15 Шуплєцов Дмитро Олександрович УФМЛ 9 7 0 2 2 7 7 4 7 0 36 III
17 Павлюк Марія Вадимівна м. Київ 9 7 0 7 1 7 0 6 7 0 35 III
18 Колянко Михайло Іванович УФМЛ 9 6 0 2 3 7 0 7 7 2 34 III
19 Марковіченко Олександр Олексійович Херсонська обл. 9 6 0 2 3 7 7 1 7 0 33 III
19 Будіченко Владислав Олегович Дніпропетровська обл. 9 7 0 2 7 7 1 2 7 0 33 III
21 Рашитов Богдан Сергійович Дніпропетровська обл. 9 7 7 0 0 7 1 2 7 0 31 III
21 Линець Олександр Олександрович УФМЛ 9 7 0 0 1 7 2 7 7 0 31 III
23 Гудзенко Ілля Ігорович Вінницька обл. 9 7 0 0 4 7 0 5 7 0 30 III
23 Кузь Ірина Ігорівна Львівська обл. 9 3 0 5 4 6 1 4 7 0 30 III
25 Нікітін Олексій Ігорович Луганська обл. 9 4 0 7 0 7 0 4 7 0 29 У
26 Гетало Станіслав Валерійович Сумська обл. 9 7 0 1 4 7 1 1 7 0 28 У
26 Нестеренко Максим Дмитрович Черкаська обл. 9 7 0 1 1 5 3 4 7 0 28 У
26 Койда Василь Іванович Кіровоградська обл. 9 1 0 1 1 7 7 4 7 0 28 У
29 Дмитрієв Максим Леонідович Миколаївська обл. 9 5 0 0 3 7 5 0 7 0 27 У
30 Кіріченко Олександр Сергійович Луганська обл. 9 7 0 0 2 5 0 5 7 0 26 У
31 Придій Ріхард Петрович Чернівецька обл. 9 7 0 0 1 7 1 2 7 0 25 У
31 Денькін Денис Геннадійович Чернігівська обл. 9 7 0 0 3 7 0 1 7 0 25 У
31 Палій Олена Андріївна Чернігівська обл. 9 0 0 1 2 7 1 7 7 0 25 У
34 Баранов Володимир Сергійович УФМЛ 9 5 0 0 1 7 2 2 7 0 24 У
34 Багно Богдан Володимирович Запорізька обл. 9 6 0 0 1 7 0 3 7 0 24 У
34 Мірінец Роман Олександрович УФМЛ 9 7 0 2 2 7 0 3 1 2 24 У
37 Чернега Кирило Сергійович Одеська обл. 9 0 0 3 1 7 7 3 0 0 21 У
37 Оліфірович Микола Ярославович Волинська обл. 9 0 0 0 1 5 1 7 7 0 21 У
39 Токарєв Микита Сергійович Київська обл. 9 7 0 0 0 7 1 5 0 0 20 У
39 Гур'єв Владислав Олександрович Житомирська обл. 9 3 0 0 1 4 2 4 6 0 20 У
41 Ніколайчук Михайло Олександрович Хмельницька обл. 9 2 0 0 2 4 1 4 6 0 19 У
42 Ткачук Андрій Ігорович Полтавська обл. 9 3 0 1 0 3 2 1 7 0 17 У
43 Сомик Дмитро Ігорович Черкаська обл. 9 1 0 0 2 7 0 4 0 0 14 У
43 Сашко Дмитро Сергійович Вінницька обл. 9 0 0 0 3 5 1 2 3 0 14 У
43 Галик Андрій Олександрович Рівненська обл. 9 0 0 2 0 7 0 5 0 0 14 У
46 Гайдей Михайло Ярославович Івано-Франківська обл. 9 0 0 0 1 3 1 1 7 0 13 У
47 Гряділь Ніколетта Ярославівна Закарпатська обл. 9 1 0 1 0 5 0 0 0 0 7 У
47 Крайс Артем Михайлович Чернівецька обл. 9 1 0 0 0 5 0 0 1 0 7 У
49 Коляденко Тетяна Олексіївна м. Севастополь 9 0 0 0 1 0 1 1 1 0 4 У